10:2 (5:0, 3:1, 2:1) Zakończony
2021-09-24
19:00
I runda / 6. kolejka
1:0 Jewgienij Nikiforow #78 ( Aleksandr Wasiljew #40, Michaił Syrojeżkin #13 ) +/-
(+2) 5/3 09:41
4:0 Martin Przygodzki #11 ( Oskar Jaśkiewicz #96, Bartłomiej Bychawski #24 ) +/-
(+) Bychawski #24, Jaśkiewicz #96, Piotrowicz #32, Przygodzki #11, Rzeszutko #13
(+) Bryniczka #13, Franek #88, Siuty #11, Sulka #76, Tomasik #15
(-) Bychawski #24, Jaśkiewicz #96, Piotrowicz #32, Przygodzki #11, Rzeszutko #13
56:42 2 min. Szymon Luszniak #27 Spowodowanie upadku przeciwnika

- 60 min. - Koniec Meczu. Pogrom na Stadionie Zimowym.
- 58 min. - GOL! 10-2! Bramkę zdobywa Bondaruk w podwójnej przewadze.
- 57 min. - Przez 1:13 goście zagrają w podwójnej przewadze.
- 55 min. - GOL! 10-1! Bernacki dobija swój strzał z bliska i zdobywa hat-tricka!
- 53 min. - Niepotrzebna kara Tomasika za swoją bramką na Przygodzkim i siły się wyrównały.
- 52 min. - Faulowany Bondaruk w czystej sytuacji, strzał broni Czernik ale będzie kara dla Sikory.
- 51 min. - Opatrunek na lewym stawie skokowym u Neupauera, który już w tym meczu nie wystąpi.
- 50 min. - Nikiforow pod bramkę, ale zatrzymuje przy słupku gumę Klimowski.
- 48 min. - Bomba Przygodzkiego, ponownie Klimowski.
- 48 min. - Mocny strzał Jaśkiewicza odbija Klimowski.
- 47 min. - Bomba Nikiforowa obok bramki.
- 46 min. - Kara dla Tomasika zaraz dla Mrugały i gospodarze zagrają w podwójnej przewadze.
- 43 min. - Kolusz wjechał przed bramkę, ale uderzył nad poprzeczką.
- 42 min. - GOL! 9-1! Mickiewicz przed bramką a z bliska uderza po lodzie Rzeszutko!
- 40 min. - Rzeszutko będąc na wprost bramki uderza obok słupka.

- Koniec II tercji. Strzały: 7-9
- 39 min. - Blanik dostał podanie na sytuację sam na sam ale jak długi wyłożył się Klimowski i broni jego strzał!
- 38 min. - Bondaruk pod bramkę, ale zablokowany Pogołowkin.
- 36 min. - Mocny strzał Kamienieckiego - odbija Czernik.
- 35 min. - Strzał Neupauera zza bulika, broni Czernik.
- 34 min. - Na razie ciężko gościom o składną akcje.
- 33 min. - Bychawski jeszcze przy tej samej akcji z golem uderzył Franka w twarz i dostał 2+2 z tym, że jedna kara została anulowana po zdobyciu gola.
- 33 min. - GOL! 8-1! Spod niebieskiej uderzył Sulka i zasłonięty Czernik przepuszcza gumę.
- 33 min. - GOL! 8-0! Wasiljew pod bramkę a Bernacki za pierwszym razem nie zdołał pokonać Klimowskiego ale dobitka była już skuteczna.
- 32 min. - Strzał Naroga łapie Klimowski.
- 31 min. - Na ławkę kar siada Wiktor Bochnak, ponownie gospodarze w przewadze.
- 29 min. - Z pierwszego krążka Franek, łapie Czernik.
- 29 min. - Zamieszanie pod bramką, ale Bondaruk z bliska prosto w bramkarza.
- 28 min. - Szansa Bryniczki, który świetnie minął Syrojeżkina i w sytuacji 1 na 1 broni Czernik, faulował przy okazji Nikiforow.
- 28 min. - GOL! 7-0! Neupauer stracił krążek Rybczik ruszył na bramkę podał do Dubinina a ten trafia do siatki!
- 28 min. - GOL 6-0! Nahunko do Kozłowskiego pod bramkę ten trafia do bramki a Szurowski popycha go na swojego bramkarza. Sędziowie sprawdzają jeszcze wideo.
- 26 min. - Bychawski z bulika, obok brmaki.
- 25 min. - Po konsultacji sędziów na ławkę kar trafia Wielkiewicz, sędzia Baca wyjaśnia trenerowi Gusowi dlaczego taka decyzja zapadła.
- 25 min. - Sulka spod bandy ale po rykoszecie guma trafia poza taflę.
- 24 min. - Kolusz wjechał w tercję rywala, ale jego strzał łapie Czernik.
- 23 min. - Kozłowski pod bramką, ale Klimowski mrozi gumę przy pomocy Wsóła.
- 22 min. - Franek zablokowany przez Jaśkiewicza.
- 21 min. - Podanie do Wasiljewa na czystą pozycję, ale ten nie opanował krążka.
- Trwa II tercja.

- Koniec I tercji. Strzały: 12-7.
- 20 min. - Błąd defensywy, która nie nadążyła za krążkiem i sam na sam Bernacki - jednak dobrze Klimowski nie daje się oszukać! Na ławkę kar trafia Pugołowkin.
- 19 min. - Dużo niedokładności z obu stron, bez strzałów.
- 16 min. - Próbował Rybczik, ale guma mija bramkę rywala.
- 15 min. - Strzał Nikiforowa po kiju rywala poza taflą.
- 14 min. - Strzał Bondaruka łapie Czernik.
- 14 min. - Piotrowicz dostał krążkiem w twarz, przerwa w grze. Zawodnik zjechał do szatni.
- 13 min. - GOL! 5-0! Bernacki wzdłuż bramki do Wasiljewa a ten bez problemu zdobywa gola!
- 12 min. - Pierwsza interwencja Klimowskiego, na wprost bramki uderzał Sikora i na raty mrozi bramkarz.
- 11 min. - Zmiana bramkarzy. Za Polaka wchodzi Klimowski.
- 11 min. - GOL! 4-0! Kolejny gol dla gospodarzy! Przygodzki z bulika przymierzył i znalazł lukę pomiędzy słupkiem a ręką Polaka.
- 10 min. - GOL! 3-0! Rozklepana defensywa gości. Wasiljew wypatrzył przed bramką niepilnowanego Bernackiego a ten z bliska wpakował gumę do siatki!
- 9 min. - Majoch faulował Wasiljewa i będzie 5 na 3 przez 1:40.
- 9 min. - Rzeszutko faulowany przez rywala i będzie kara. Na ławkę kar siada Słowakiewicz.
- 8 min. - Strzał Bochnaka zablokowany przez Jaśkiewicza.
- 6 min. - GOL! 2-0! Piotrowicz pod bramkę do Nahunki ten wypatrzył Kozłowskiego, który trafił do siatki gdy Polak nie zdążył się przesunąć.
- 5 min. - Kontra Zagłębia w osłabieniu, Bychawski obrócił się z gumą przed bramką, ale na raty mrozi Polak.
- 4 min. - Z niebieskiej pociągnął Tomasik, ale pewnie łapie do raka Czernik.
- 4 min. - Naróg trafia na ławkę kar, w przewadze goście.
- 3 min. - Uderzenie Bondaruka obok bramki po wygranym wznowieniu.
- 2 min. - Z boku Piotrowicz, odbija Polak.
- 1 min. - GOL! 1-0! Błyskawiczny gol dla gospodarzy. Wasiljew podał z rogu na bulik do Nikiforowa a ten uderzył po lodzie w długi róg bramki!

#87 Jakub Blanik LS 0 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Bartłomiej Bychawski LO 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Michał Naróg LO 0 1 0 1 1 3 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Jewgienij Nikiforow LS 1 3 1 2 4 3 2 1 0 0 1 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tauron Podhale Nowy Targ
#31 Szymon Klimowski B 6 7.28 30 0 0 30 0 0 80.00 49:28 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Oskar Polak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Artiom Pugołowkin LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Łukasz Siuty LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0