3:2 David Goodwin #64 ( Taylor Doherty #4, Richard Nejezchleb #10 ) +/-
25:01 2 min. David Goodwin #64 Atak kijem trzymanym oburącz
25:16 2 min. Mateusz Bryk #69 Atak kolanem
31:24 2 min. David Goodwin #64 Zahaczenie
46:03 2 min. Jakub Gimiński #94 Przeszkadzanie
-
- Koniec Meczu!
- 60 min. Dudas groźnie z niebieskiej, odbija Nechvatal!
59 min. - 35 sekund do końca i zjeżdża do boksu Pieriewozczikow!
- 59 min. - Kontra Pasia, ale uderzył w parkan Pieriewozczikowa
- 58 min. - Jezek z trzech metrów uderzył w słupek!
- 58 min. - Czas dla drużyny z Krakowa. Do końca regulaminowego czasu gry pozostało 2:17.
- 57 min. - Strzał spod niebieskiej Jezka, odbija Nechvatal i spalony w polu bramkowym.
- 56 min. - Cracovia się śpieszy, lecz wkrada się w to dużo niedokładności. Gospodarze skutecznie się bronią i rozwijają próby akcji Cracovii.
- 55 min. - Moment gry szarpanej i bez zagrożenia pod bramkami. Wznowienie w środkowej strefie.
- 53 min. - Świetna okazja Oksanena! Ale jeszcze lepiej z bliska odbija Nechvatal!
- 52 min. - Z boku uderzył Csamango odbija Nechvatal, w rewanżu próbował Hovorka ale broni bramkarz Cracovii.
- 51 min. - Zaiskrzyło się w tercji gospodarzy gdy zawodnicy wymieniali nerwowo uprzejmości.
- 50 min. - Tiala uderzył skaczący przed bramką krążek, lecz obok słupka.
- 50 min. - Siadła gra ze strony gospodarzy, Cracovia poczuła krew na pójście za ciosem.
- 49 min. - GOL! 3-2! Cracovia zdobywa kontaktowego gola, wrzutka z niebieskiej Dohertyego ląduje w bramce! Tam jeszcze zmienił lot krążka Goodwin czym zaskoczył Nechvatala.
- 49 min. - O czas poprosił trener Kalaber.
- 49 min. - Ignatowicz z niebieskiej, odbija Nechvatal.
- 48 min. - Kostek ofiarnie broni dostępu do podania przed bramką.
- 47 min. - Strzał Guli z niebieskiej, odbija Nechvatal. Nikt nie zdążył z dobitką.
- 46 min. - Kara dla Gimińskiego, w przewadze Cracovia.
- 44 min. - Groźnie z okolicy bulika huknął Tiala, ale pewnie odbija Nechvatal.
- 43 min. - Podanie Sawickiego do Kasperlika, ten w sytuacji sam na sam przestrzelił!
- 42 min. - Za Roberta Kowalówkę wchodzi Dienis Pieriewozczikow
- 42 min. - GOL! 3-1! Uderzenie po krótkim rogu Raca ląduje w bramce! Kompletnie zaskoczył bramkarza Cracovii słowacki napastnik!
- 41 min. - Dudas wrzucił spod bandy, ale obok słupka.
- 41 min. - Strzał Guli po rykoszecie nad bramką.

- 40 min. - Uderzał Kasperlik, odbija parkanem Kowalówka.
- 40 min. - Strzał spod bandy Dudasa, łapie Nechvatal.
- 40 min. - Akcji braci Nalewajków, ale krążek w zamieszaniu mrozi Kowalówka.
- 39 min. - Krążek niefortunnie odbił się od bandy i wyszedł przed pole, krążek uderzył Paś ale przeszedł wzdłuż bramki.
- 38 min. - Groźna akcja Damiana Kapicy, który podał pod bramkę i dobijał tam Sołowjow - ale Nechvatal ponownie na posterunku!
- 38 min. - Strzał z boku Welsha odbija Nechvatal.
- 38 min. - Uderzenie Raca po rykoszecie ląduje nad bramką.
- 37 min. - Krążek po rykoszecie w boksie zawodników, przerwa w grze.
- 35 min. - Bramkę objechał Saur, ale na posterunku Nechvatal!
- 34 min. - GOL! 2-1! Dominik Jarosz wyłożył gumę do pustej Radosławowi Nalewajce a temu nie pozostało nic innego jak trafić do siatki!
- 33 min. - Między dwóch obrońców na szybkości wjechał Kasperlik ale w sytuacji oko w oko z Kowalówką uderzył prosto w niego.
- 33 min. - Akcję Kapicy zatrzymał Bryku, który przygwoździł rywala do bandy.
- 32 min. - Na ławce kar Goodwin, w przewadze gospodarze.
- 31 min. - Nejezchleb pod bramkę, lot krążka zmienił Goodwin - było niebezpiecznie ale guma obok słupka.
- 30 min. - Spod niebieskiej wrzucił Kapica i jak długi wyłożył się Nechvatal zatrzymując krążek lecący tuż w okolice słupka.
- 30 min.. - Groźny strzał Hovorki odbija Kowalówka, nie zdążył z dobitką Paś.
- 29 min. - Podanie przed bramkę do Kasperlika, ten w czystej sytuacji i niepilnowany z trzech metrów prosto do raka Kowalówki.
- 29 min. - Uderzał z okolicy bulika Nemec, ale łapie po rykoszecie Nechvatal.
- 28 min. - Nechvatal efektownie do raka łapie strzał z nadgarstka Ignatowicza spod niebieskiej.
- 27 min. - GOL! 1-1! Indywidualna akcja Dominika Pasia! Pierwszy strzał odbił Kowalówka ale Paś objechał bramkę i ulokował w niej gumę zanim do drugiego słupka wrócił bramkarz Pasów.
- 26 min. - Strzał Kapicy z boku, odbija Nechvatal.
- 25 min. Najpierw na ławkę kar trafia Goodwin, ale za moment Bryk sfaulował rywala w tercji obronnej.
- 23 min. - GOL! 0-1! Świetna akcja Damiana Kapicy, który minął rywala i podał wzdłuż bramki do nieobstawionego Sołowjowa, który uderzył do bramki klęcząc na kolanie.
- 22 min. - Uderzenie z okolicy bulika Pasia, odbija Kowalówka.
- 21 min. - Phillips po buliku, ale zbyt lekko i mrozi Kowalówka.
- 21 min. - Paś spod bandy, lot krążka zmienił Hovorka - pewnie łapie Kowalówka

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Nechvatal łapie lekkie uderzenie Jezka po dobrej akcji Sołowjowa, który minął efektownie rywala.
- 19 min. - Paś uderzył na przekierowanie krążka, ale nikt nie zmienił kierunku jego lotu i wylądował daleko od bramki.
- 18 min. - Uderzenie Horzelskiego z niebieskiej, odbija Kowalówka nad bramkę.
- 17 min. - Akcja Bryka, wjechał w tercję rywala - ale uderzenie nad poprzeczką.
- 16 min. - Spod niebieskiej Doherty, ale wrzutka mija bramkę.
- 15 min. - Ponownie kontra Cracovii, strzał z boku uderzenie Tiali, ale pewnie Nechvatal.
- 14 min. - Spod niebieskiej Kapica, odbija Nechvatal i świetnie zatrzymuje dobitkę Sołowjowa
- 13 min. - Goodwin dostał podanie pod bramkę, ale został skutecznie zablokowany.
- 12 min. - Z pierwszego krążka spod niebieskiej uderzył Górny, ale obok słupka.
- 11 min. - Uderzenie z pierwszego krążka Hovorki z bulika, mija bramkę Kowalówki.
- 10 min. - Kara dla Jezka, gospodarze w przewadze.
- 9 min. - Strzał z niebieskiej Dohertyego odbija przed siebie Nechvatal, z bliska nie zdołał dobić gumę Nejezchleb. Było groźnie i wybijają gospodarze ze swojej tercji.
- 9 min. - Kontra Cracovii z lewej strony z bulika uderzył Nemec, pewnie mrozi w parkanach Nechvatal.
- 8 min. - Kasperlik wyprzedził Ignatowicza, ale w sytuacji sam na sam uderzył w parkan Kowalówki.
- 7 min - Uderzenie ze środka na wysokości bulika Hovorki, odbija Kowalówka.
- 6 min. - Klimicek zaatakowany przy bandzie, ale także spalił i przerwa w grze.
- 5 min. - Uderzenie z bulika Jezka, pewnie zatrzymuje Nechvatal.
- 4 min. - Strzał spod bandy pewnie chwyta Kowalówka.
- 3 min. - Pod bramkę Welsh ale podanie zablokowane.
- 1 min. - Strzał z dwóch metrów Sołowjowa, zatrzymuje Nechvatal.
#15 Kamil Wróbel LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 3 4.33 19 19 0 0 0 0 84.21 41:36 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#59 Dienis Pieriewozczikow B 0 0.00 4 4 0 0 0 0 100.00 17:49 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0