30:20 2 min. Mateusz Gościński #11 Wymuszanie kary (symulowanie)
38:45 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:41 5 min. Jean Dupuy #39 Uderzanie kijem
42:41 20 min. Jean Dupuy #39 Kara meczu za niesportowe zachowanie
45:25 2 min. Damian Kapica #95 Zahaczenie
51:43 2 min. Konsta Mesikämmen #85 Przeszkadzanie
59:42 2 min. Darcy Murphy #51 Ostrość
59:42 2 min. Luke Ferrara #29 Ostrość
59:42 2 min. Bartosz Ciura #6 Ostrość
- Koniec Meczu 4-2! Stan rywalizacji 1-1.
- 60 min. - 18 sekund do końca i w ruch poszły pięści za bramką doszło do zamieszana pomiędzy zawodnikami.
- 59 min. - GOL! 4-2! Komorski trafia do pustej bramki!
- 59 min. - 1:21 do końca i Rohacek wzywa do boksu Pieriewozczikowa
- 58 min. - Świetna kontra tyszan, ale źle przyjął Cichy i zmarnowana sytuacja 3 na 1!
- 57 min. - 2:34 do końca i spalony w tercji gospodarzy.
- 57 min. - Zamieszanie pod bramką Raszki, ale guma przechodzi obok słupka.
- 56 min. - Świetnie Jeziorski w defensywie w ostatniej chwili wygarnął gumę Kapicy, który był sam przed Raszką!
- 55 min. - Strzał z bulika Seeda pewnie łapie Pieriewozczikow
- 54 min. - Jezek dostał podanie pod bramkę, ale uderzył obok słupka!
- 54 min. - Uderzenie Welsha zablokowane. Tyszanie już w komplecie.
- 54 min. - Zamieszanie pod bramką Raszki, tam był Dudas ale guma obok słupka
- 53 min. - Ferrara zatrzymany przez Bizackiego.
- 52 min. - Kara dla Mesikammena, który wrzucił rywala do bramki.
- 50 min. - Cichy sam po wjechaniu w tercje rywala, ale jak muchę łapie Pieriewozczikow
- 48 min. - Wronka ruszył na bramkę Pieriewozczikowa, ale ten nie dał się zaskoczyć i odbija gumę parkanem.
- 47 min. - Spod niebieskiej Gula i odbija Raszka.
- 46 min. - Kapica trafia na ławkę kar za zahaczanie i siły się na tafli wyrównują.
- 45 min. - Kontra gości, strzał Mroczkowskiego i zatrzymuje gumę Pieriewozczikow
- 45 min. - Z boku Murphy, ale mija krążek bramkę.
- 44 min. - Doherty spod niebieskiej, odbija Raszka. Zaraz ponownie Kanadyjczyk - znów parkanem odbija Raszka.
- 43 min. - Kapica ucierpiał po starciu na środku lodowiska z Dupuy. Po naradzie sędziowie nakładają na tyszanina 5+20 i goście zagrają aż 5 minut w przewadze.
- 43 min. - Czas dla gospodarzy.
- 43 min. - GOL! 3-2! Kontaktowy gol dla Cracovii! Z niebieskiej uderzył Ignatowicz, gumę przed bramką zmienił Sołowjow i zaskoczył Raszkę!
- 42 min. - GOL! 3-1! Pierwszy gola dla gości, Mroczkowski stracił gumę i Ferrara pakuje gumę pomiędzy parkanami!
- 42 min. - Błąd w defensywie gości, sam na sam Mroczkowski ale nie zdołał pokonać bramkarza!
- 41 min. - Raszka zamroził bezpański krążek zmierzający na jego bramkę.

- Koniec II tercji. Strzały: 12-14
- 40 min. - Tiala równo z syreną przestrzelił w doskonałej sytuacji.
- 39 min. - W dobrej sytuacji Gościński, ale strzał z dwóch metrów odbija Pieriewozczikow
- 38 min. - Rzeszutko pod bramkę, tam był Marzec ale trafił obok słupka!
- 36 min. - Strzał Dupuy odbija Pieriewozczikow a dobitka Paula Szczechury zablokowana.
- 35 min. - Spod bandy Doherty, ale trafia w przeciwnika.
- 34 min. - Mocny strzał Jezka z bulika, po łapaczce Raszki.
- 33 min. - Strzał spod bandy, odbija Raszka
- 31 min. - Gula trafia na ławkę kar za zahaczanie a Gościński za symulowanie.
- 30 min. - Marzec wymienił ostre zdania i nastąpiła przepychanka z Dohertym. Oj iskrzy między Kanadyjczykiem a gospodarzami.
- 30 min. - Strzał Murphyego obok bramki.
- 29 min. - Uderzenie po rykoszecie Paula Szczechury obok bramki.
- 28 min. - Po rykoszecie w twarz krążkiem dostał Seed, przerwa w grze.
- 28 min. - Szybki najazd z lewej strony Mroczkowskiego, nad bramką uderzył tyszanin.
- 28 min. - Murphy w dobrej sytuacji z okolicy bulika - ale prosto do raka Raszki.
- 28 min. - Ciura zza niebieskiej, odbija Pieriewozczikow
- 26 min. - Strzał Sauko zatrzymuje się przed bramką.
- 25 min. - Ferrara pod bramkę, tam uderzenie Murpheygo z bliska łapie Raszka.
- 24 min. - Próbował Nemec, ale bez efektu. Później Goodwin, odbija Raszka
- 23 min. - Strzał Dudasa, zatrzymuje Raszka. Jeszcze na lód posadził Dudasa Mesikammen
- 22 min. - Kara dla Alexa Szczechury, w przewadze goście.
- 22 min. - Drzewiecki upadł na lód po starciu z rywalem w środkowej strefie lodowiska, długo się nie podnosił z lodu. Z pomocą kolegów zjechał do boksu.
- 21 min. - Długo przy krążku utrzymywał się Kapica, objechał bramkę i podał do Sołowjowa, lecz ten blokowany nie zdołał oddać strzału.

- Koniec I tercji. Strzały: 17-18
- 20 min. - Doherty mocno uderzył równo z syreną, odbija Raszka. Kanadyjczyk jeszcze posprzeczał się z Kotlorzem a następnie prowokował przy boksie tyszan.
- 20 min. - Mocny strzał z nadgarstka Tiali z okolicy bulika - mrozi w parkanach Raszkin.
- 19 min. - Uderzenie Ignatowicza, odbija Raszka!
- 17 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Raszki, strzał Ferrary z backhandu obok słupka!
- 16 min. - Dobra okazja Cichego, który dostał podanie przed bramkę i uderzył z pierwszego krążka ale przeleciał on obok bramki.
- 16 min. - Strzał Seeda przeleciał obok słupka
- 15 min. - Z boku Drzewiecki ale zbyt lekko i odbija Raszka
- 14 min. - Dudas spod bandy, łapie do raka Raszka
- 13 min. - Kara dla Kotlorza, w przewadze goście.
- 13 min. - Uderzenie Gutwald spod bandy, łapie Raszka.
- 13 min.- GOL! 3-0! Nokaut! Cichy objechał bramkę, a najprzytomniej zachował się Mroczkowski, który trafił pod poprzeczkę!
- 12 min. - GOL! 2-0! Mierzony strzał z okolicy bulika Komorskiego odbija się od słupka i wpada do bramki!
- 12 min. - Ciura spod bandy, łapie Pieriewozczikow
- 11 min. - Strzał Ferrary po rykoszecie przechodzi nad bramką.
- 10 min. - Mroczkowski prosto w Pieriewozczikowa
- 10 min. - Uderzał Cichy, ale odbija gumę Pieriewozczikow
- 9 min. - Strzał z bliska Sauko, odbija Raszka
- 8 min. - Zatrzymana akcja Komorskiego pod bramką Pieriewozczikowa
- 7 min. - Świetnie odbija Raszka po strzale Ferrary.
- 6 min. - Tiala zza obrońcy, odbija parkanem Raszka.
- 5 min. - Gościński chciał dobić po strzale ale był spóźniony więc skoczył do niego Dudas i mała reprymenda między zawodnikami.
- 4 min. - Raszka nie wiedział gdzie krążek po strzale Csamango ale nie zdążył z dobitką Brynkus.
- 3 min. - GOL! 1-0! Mroczkowski objechał bramkę i dokładnie podał do stojącego przed Pieriewozczikowem Alexowi Szczechurze, którego szybki strzał wylądował przy słupku!
- 3 min. - Strzał Nemca odbija Raszka.
- 3 min. - Kapica ruszył z prawej strony, jednak jego strzał minął słupek.
- 1 min. - Drzewiecki z ostrego kąta, ale bramę rusza Raszka i przerwa w grze

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

#11 Mateusz Gościński LS 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 2 0 0 0 2 1 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Brycen Martin PO 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Konsta Mesikämmen LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 1 1 1 0 2 1 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
#25 Ondřej Raszka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Jason Seed LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 1 1 0 1 2 1 2 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#38 Paul Szczechura ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Jakub Witecki PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
#95 Patryk Wronka PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Dienis Pieriewozczikow B 3 3.03 38 38 0 0 0 0 92.11 59:30 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#95 Damian Kapica PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Dmitrij Kostromitin LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Darcy Murphy LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Erik Němec ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Dienis Pieriewozczikow B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Ville Saukko PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Jakub Šaur PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Jewgienij Sołowjow LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Taavi Tiala PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Jeremy Welsh ŚR 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0