2:3 (1:0, 1:3, 0:0) Zakończony
2020-10-20
18:30
Mistrz Polski vs Zdobywca Pucharu Polski / Finał 2020
1:0 Alexander Szczechura #8 ( Jason Seed #27, Christian Mroczkowski #9 ) 5/5 19:24
1:1 Łukasz Nalewajka #20 ( Mateusz Bryk #69 ) 5/5 24:38
1:2 Maciej Urbanowicz #92 ( Jiří Klimíček #57 ) 5/5 27:24
2:2 Bartłomiej Jeziorski #91 5/5 27:53
2:3 Radosław Nalewajka #22 ( Jakub Michałowski #5, Dominik Jarosz #98 ) 5/5 33:06
52:32 10 min. Christian Mroczkowski #9 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60. min - Czas dla trenera Kalabera przed sekundą do końca spotkania.
60. min - Tyszanie z pustą bramką.
60. min - Czas dla tyszan.
60. min - Ostatnia minuta spotkania. Emocji nie brakuje po obydwu stronach tafli.
57. min - Gra toczy się teraz od bramki do bramki. Defensorzy stają jednak na wysokości zadania.
55. min - Tyszanie już w pełnym zestawieniu.
54. min - Bryk popełnia prosty błąd przed bramką i traci krążek na rzecz Szymona Marca. Ten nie znalazł jednak sposobu na pokonanie bramkarza.
53. min - Jass rzucony na bandę przez Mroczkowskiego. Łotysz mocno ucierpiał w tym starciu.
51. min - Hovorka w doskonałej sytuacji przed Murrayem, trafia w bramkarza.
50. min - Rzeszutko wpada teraz na Nechvatala. Przerwa w grze. Czeski golkiper tonuje jednak agresję kolegów.
50. min - Dupuy wycofuje krążek, a ten opuszcza tercję JKH. Coraz mniej minut kary Urbanowicza.
48. min - Mroczkowski zahaczany przez Urbanowicza nie był w stanie oddać strzału. Kapitan JKH wędruje teraz na ławkę.
47. min - Zaostrzyła nam się teraz gra. Bandy aż trzeszczą.
45. min - Niezła próba Havlika mija nieznacznie bramkę.
44. min - Długa kara Pasia dobiega końca.
43. min - Defensywa jastrzębian bez zarzutu. Skutecznie radzą sobie w liczebnym osłabieniu.
41. min - Cichy oddaje kąśliwy strzał, Nechvatal na posterunku.
41. min - Przed nami finałowa odsłona tego emocjonującego spotkania!

40. min - Novajovsky ucierpiał mocno w starciu pod bandą. Gwizdek sędziego.Po naradzie arbitrzy ukarali Dominika Pasia podwójną karą za wysoki kij.
38. min - Trójkolorowi na razie bez pomysłu na sforsowanie defensywy rywali. Kara dobiegła końca.
36. min - Dwójkowa akcja JKH zmarnowana! Chwilę później rozlega się gwizdek. Kara techniczna za sześciu zawodników na lodzie.
34. min - GOOOL! 2:3! Potężna bomba Michałowskiego strącona przez Nalewajkę! Zasłonięty Murray bez szans.
32. min - Mateusz Gościński szukał swojej okazji na skrzydle, zostaje jednak powstrzymany.
30. min - Obydwie ekipy grają teraz nieco asekuracyjnie.
28. min - GOOOL! 2:2! Natychmiastowa odpowiedź tyszan!
28. min - GOOOL! 1:2! Krążek w podbramkowym zamieszaniu znalazł drogę do bramki Murraya!
28. min - Urbanowicz otrzymuje krążek przed bramką, nie wykorzystuje jednak szansy.
25. min - GOOOL! 1:1! Wyrównanie zapewnia Łukasz Nalewajka! Strącił krążek wrzucony spod niebieskiej i zmylił kompletnie golkipera Tychów.
24. min - Tyszanie skutecznie wybronili długi okres w osłabieniu.
23. min - Szczechura stanął oko w oko z Nechvatalem! Górą bramkarz JKH!
22. min - Sawicki strącił krążek tuż przed Murrayem, nie znalazł jednak luki.
22. min - Phillips przymierzył, ale niecelnie.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję. Jastrzębianie przed wyborną szansą w blisko czterominutowej przewadze.

Koniec I tercji. Strzały: 14-5
20. min - Jastrzębianie stają przed szansą na wyrównanie. Bizacki został ukarany podwójną karą.
20. min - GOOOL! 1:0! Alex Szczechura dostał fantastyczne podanie i przymierzył z pierwszego krążka. Tyszanie obejmują prowadzenie!
19. min - Krążek zatańczył przy parkanie Murraya, tyski bramkarz oddala zagrożenie.
17. min - JKH założył zamek Hovorka przymierzył, bez efektu.
17. min - Urbanowicz! Zadźwięczał tylko słupek.
14. min - Tyszanie bez większego zagrożenia w przewadze.
12. min - Dwójkowa akcja Szczechury i Cichego nie przynosi efektu. Mateusz Bryk przekroczył przepisy i został ukarany karą mniejszą.
10. min - Jass huknął z dystansu, wprost w Murraya.
9. min - Kasperlik oddaje niesygnalizowany strzał, Murray błysnął refleksem.
8. min - Strzał Jeziorskiego sparowany, odzyskuje jednak krążek i odgrywa do Komorskiego. Ten był o włos od szczęścia!
6. min - Tyszanie już w pełnym zestawieniu.
6. min - Potężny strzał Hovorki. Nieskutecznie!
5. min - Strzał Pasia wywołał sporo podbramkowego zamieszania, świetnie odnajduje się w nim Murray i mrozi krążek.
4. min - Jastrzębianie przed szansą na otwarcie wyniku. Na ławkę kar wędruje Kotlorz.
3. min - Michałowski próbował z dystansu, broni Murray.
2. min - Marzec próbował zaskoczyć Nechvatala dynamicznym wjazdem zza bramki, krążek zatańczył jedynie przy słupku!
1. min - Zaczynamy starcie u Superpuchar Polski!