01:05 2 min. Roman Rác #89 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
14:37 2 min. Damian Szurowski Przeszkadzanie
21:17 2 min. Alexander Pettersson #17 Trzymanie przeciwnika
24:19 2 min. Kamil Górny #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:00 2 min. Jakub Michałowski #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:57 2 min. Ihar Brykun #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:33 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Ostrość
39:33 2 min. Ihar Brykun #31 Ostrość
59:43 2 min. Jakub Worwa #12 Ostrość
- 61 min. - GOL! 3-2! Potężny strzał Bryka odbija się od poprzeczki, ale dobitka Hovotki ląduje nad lezącym Brykunem
- 61 min. - Strzał z pierwszego krążka Hovorki, odbija Brykun.
- 61 min. - Przez 1:42 gospodarze zagrają 4 na 3.

- 60 min. - Świetna okazja Hovotki, który dostał podanie z backhandu od Phillipsa i z metra trafia w Brykuna! 17 sekund do końca spotkania będzie kara dla Worwy który nie dał wstać z kolan Hovorce.
- 59 min. - Minuta do końca spotkania, czy będzie dogrywka?
- 59 min. - Kubat z niebieskiej, łapie bramkarz gospodarzy.
- 58 min. - Neupauer z daleka, odbija Nechvatal.
- 58 min. - Uderzenie Hovorki po kiju ląduje poza tafle.
- 57 min. - Guzik uderzył obok słupka.
- 56 min. - Strzał Sevcenki, odbija Brykun.
- 55 min. - Bepierszcz od razu uderzył po wznowieniu, broni Nechvatal.
- 55 min. - Strzał Bryniczki, mrozi w parkanach Nechvatal.
- 54 min. - Rac wycofał do Urbanowicza, jego strzał odbija parkanem do boku Brykun.
- 52 min. - Kolejny atak gości i łapie Nechvatal.
- 51 min. - Kontra gości 3 na 1 ale Svec zablokowany.
- 50 min. - GOL! 2-2! Kontra Podhala, podanie wzdłuż bramki Neupauera z pierwszego krążka huknął Worwa, bramkarz jeszcze próbował szpagatem interweniować ale krążek wpadł do bramki!
- 50 min. - Strzał Wory zza obrońcy, odbija Nechvatal.
- 49 min. - Kontra Podhala ale niepotrzebnie uderzał z zamachu Wielkiewicz i prosto w zawodnika JKH.
- 48 min. - Uderzenie Kostka, odbija Brykun.
- 48 min. - Próba zaskoczenia Nechvatala, ale nie dał się pokonać. Wznowienie w tercji gospodarzy.
- 47 min. - Z kontrą Nalewajka, odbija Brykun.
- 47 min. - Potężny strzał Kubata, ale obok słupka.
- 47 min. - Wałęga spod bandy, niepewnie Brykun ale na raty po zamieszaniu pod bramką mrozi ciałem gumę przy lodzie.
- 46 min. - Jass spod niebieskiej, ale łapie Brykun.
- 46 min. - Strzał Phillipsa po kiju Wielkiewicza, nad bramką.
- 45 min. - Starcie pod bandą Bryka z rywalem, ale bez kar.
- 42 min. - Phillips do Hovorki, mocny strzał odbija Brykun.
- 41 min. - GOL! 2-1! Kontaktowy gol dla Podhala. Bepierszcz wykorzystuje podanie w uliczkę Vachovca, sam rusza na bramkę i z bulika po krótkim słupku zaskakuje Nechvatala.

- Koniec II tercji. Strzały: 7:9
- 40 min. - Uderzenie z pierwszego krążka Hiltunena i guma trafia w słupek. Zaraz Vachovec i łamie kija przy strzale.
- 40 min. - Urbanowicz z Brykunem się starli. Długa narada sędziów... i kara dla pierwszego 2+2 a dla bramkarza 2 min.
- 39 min. - Mrugała pod bandą zasadził drzewo Sołtysowi.
- 38 min. - Kubat spod niebieskiej, ale obok słupka.
- 37 min. - Gajor powalczył w osłabieniu o krążek i zyskał kilka sekund w tercji gospodarzy.
- 36 min. - Brykun wyszedł z bramki i faulował wślizgiem pod bramką zawodnika gospodarzy. Będzie kara dla bramkarza Podhala, w zastępstwie na ławkę siada Bryniczka.
- 35 min. - Podanie wzdłuż bramki i Bepierszcz z najbliższej odległości nie trafia do bramki! Już okrzyk radości w boksie gości, ale krążek jakimś cudem nie wylądował w bramce. Świetnie przesunął się z jednego do drugiego słupka Nechvatal i nie dał się pokonać!
- 34 min. - Bochnak sam na sam ale faulowany przez Michałowskiego, będzie kara dla gospodarzy.
- 33 min. - Słupek zadźwięczał po strzale Wałęgi.
- 32 min. - Kąśliwy strzał Sveca, odbija parkanem Nechvatal.
- 31 min. - Hovorka spod bandy, ale przytulił się do słupka i mrozi gumę.
- 30 min. - Urbanowicz z nadgarstka. Łapie Brykun.
- 30 min. - Łukasz Nalewajka kontrą, uderzył z bulika, ale nie zaskoczył Brykuna.
- 28 min. - Górny spod niebieskiej, ale odbija Brykun.
- 26 min. - Z niebieskiej uderzył z pierwszego Kubat, odbija Nechvatal.
- 25 min. - Podhale w przewadze. Vachovec, ale odbija Nechvatal.
- 24 min. - Uderzenie Petterssona, ale Nechvatal nie dał się zaskoczyć.
- 24 min. - Z niebieskiej uderzył Chalopuka, odbija Nechvatal.
- 23 min. - Kontra Bepierszcza i strzał z nadgarstka odbity kijem przez Nechvatala.
- 22 min. - Strzał Sołtysa parkanami odbija Brykun.
- 22 min. - GOL! 2-0! Sevcenko uruchomił Kasperlika, a jego strzał z bulika przepuszcza niefortunnie Brykun.
- 21 min. - Podanie pod bramkę, ale Bepierszcz nie dotarł do krążka.

- Koniec I tercji. Strzały: 10-6.
- 20 min. - Sevcenko spod niebieskiej, odbija końcówką parkanu Brykun.
- 19 min. - Strzał Urbanowicza obok bramki, mocna dobitka spod bandy Bryka - odbija Brykun.
- 18 min. - Spod bandy Vachovec, ale nie zaskoczyło to Nechvatala.
- 17 min. - Z niebieskiej po rykoszecie zablokowany Patryk Wsół.
- 16 min. - GOL! 1-0! Kostek z bliska trafia do pustej bramki po dobitce strzału Phillipsa. Próbował jeszcze Rac w zamieszaniu ale ostatni do bramki uderzył Kostek.
- 15 min. - Strzał Hovorki, odbija Brykun.
- 15 min. - Kara dla Szurowskiego, w przewadze gospodarze.
- 14 min. - Strzał Jassa zablokowany przez Guzika, który ucierpiał w tej akcji.
- 13 min. - Z boku uderzył Phillips, odbija Brykun.
- 12 min. - Świetna okazja Wałęgi, z dwóch metrów na wprost bramki ale trafia w Brykuna!
- 11 min. - Mrugała pod bramkę, gumę strącił Bryniczka ale obok bramki.
- 10 min. - Sporo niedokładności z obu stron.
- 8 min. - Akcja Sołtysa, ale w ostatniej fazie zablokowany pod bramką gości.
- 8 min. - Przycisnęli gospodarze. Uderzenie Kasperlika i Kostka odbija Brykun.
- 7 min. - Zamieszanie pod bramką Brykuna po akcji Phillipsa, przerwa w grze.
- 6 min. - Interwencja Brykuna i wznowienie w tercji gości. Hovorka zablokowany.
- 5 min. - Kontra Podhala, akcja Słowakiewicza uderzył zza bulika, odbija Nechvatal.
- 4 min. - Paś indywidualnie, jego uderzenie zablokowane.
- 4 min. - Podhale chaotycznie w przewadze, bez efektu bramkowego.
- 3 min. - Strata gości, wyjechał Hovorka i jego potężny strzał zza bulika mija bramkę.
- 2 min. - Vachovec dostanie podanie zza bramki, uderzył z pierwszego krążka i prosto w bramkarza.
- 2 min. - Neupauer z pierwszego krążka ale nie trafia w niego i wybijają gospodarze poza własną tercje.
- 1 min. - Druga kara dla JKH, wystrzelił poza taflę gumę Rac. Przez 1:47 Podhale zagra w 5 na 3.
- 1 min. - Pierwsza kara dla gospodarzy, w przewadze Podhale mimo protestów
Kalabera.
- 1 min. - Pierwszy bulik dla gospodarzy, wygrywa Hovorka z Vachovcem.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

#20 Łukasz Nalewajka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Radosław Nalewajka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0