33:50 2 min. Bogusław Rąpała #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:44 2 min. Jakub Bukowski #8 Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:21 2 min. Siergiej Kuzniecow #78 Zahaczenie
41:51 2 min. Marek Strzyżowski #80 Zahaczenie
42:53 2 min. Maciej Witan #16 Zahaczenie
44:30 2 min. Pawieł Nowożyłow #26 Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:54 2 min. Tomasz Skokan #2 Atak kijem trzymanym oburącz
48:40 2 min. Andriej Czwanczikow #75 Ostrość
57:35 2 min. Artiom Smirnow #22 Spowodowanie upadku przeciwnika

60 min - Koniec spotkania. Torunianie rozbili rywali i zwyciężyli 7:2.
60 min - GOOOL! Ależ pogrom na Tor-Torze! Jegor Fieofanow potwierdza zwycięstwo torunian. Rosjanin okazał się lepszy w starciu sam na sam ze Spesnym, a podawał mu Denis Sierguszkin.
59 min - Dobra akcja torunian i groźny strzał Rożkowa, jednak zbyt wysoko, by zmieścić krążek w bramce.
58 min - Artiom Smirnow ukarany na dwie minuty za spowodowanie upadku przeciwnika.
57 min - GOOOL! Denis Sierguszkin zdobywa dziś swoją drugą bramkę! Rosjanin wykorzystał lukę między nogami Spesnego i strzelił szóstą bramkę dla torunian.
56 min - Trwa oblężenie bramki Antona Svenssona, lecz cały czas mają goście problemy z pokonaniem Szweda.
54 min - Chwile ofensywnej gry sanoczan, dzięki czemu ich czeski golkiper może chwilę odetchnąć.
53 min - Dobre minuty hokeistów KH Energi. Tym razem Osipow i Kalinowski stworzyli zagrożenie pod bramką Spesnego.
52 min - Kolejna świetna akcja gospodarzy i bliski zdobycia szóstej bramki był Pawieł Nowożyłow.
52 min - Groźna, dwójkowa akcja Fieofanowa i Sierguszkina, ale Spesny na posterunku.
50 min - Świetna akcja torunian, dobry strzał Rożkowa, ale Spesny popisał się skuteczną paradą.
49 min - Obfity w przewinienia jest dzisiejszy mecz. Dwie minuty w boksie odsiedzi Andriej Czwanczikow za ostrość w grze. Przed nami niespełna minuta gry 4 na 4.
48 min - Kara dla Tomasza Skokana za atak kijem trzymanym oburącz.
46 min - GOOOL! Druga bramka dla Ciarko STS! Fińskie trio Sihvonen, Piippo i Elo świetnie się zgrywają, skutkiem czego trzeci z wymienionych pokonuje Antona Svenssona.
45 min - Kolejne dzisiaj przewinienie związane z nadmierną liczbą graczy na lodzie. Tym razem błąd popełnili gospodarze, a karę odsiedzi nowy nabytek - Pawieł Nowożyłow.
43 min - Niedawno przedwcześnie skończyła się jedna, a już następna kara dla zawodnika gości. Tym razem ukarany Maciej Witan, a powodem spowodowanie upadku przeciwnika.
43 min - GOOOL! Patrik Spesny pokonany po raz piąty! Elias Elomaa strzela bramkę i tym samym podwyższa prowadzenie.
42 min - Groźna indywidualna akcja Osipowa, który wywalczył grę w przewadze. Za zahaczanie ukarany Marek Strzyżowski.
41 min - Dobra dwójkowa akcja torunian podczas gry w osłabieniu. Wiele nie brakowało i Spesny zostałby pokonany.

Koniec 2. tercji

40 min - W ostatniej sekundzie drugiej tercji Patrik Spesny poradził sobie w sytuacji sam na sam po błędzie swojej ekipy w ataku.
39 min - Pierwsza w tym meczu kara dla torunianina. Dwie minuty w boksie posiedzi Siergiej Kuzniecow, powodem zahaczanie.
39 min - Świetna akcja Witana i Filipka, ale obrońcy TKH na posterunku.
38 min - GOOOL! Denis Sierguszkin strzela bramkę i torunianie prowadzą 4:1! Rosjaninowi podawał jego rodak, Jegor Szkodienko. Skutecznie wygrana gra w przewadze.
37 min - Ekipa gości została ukarana karą techniczną za nadmierną ilość graczy na lodzie. Karę odbywać będzie Jakub Bukowski.
36 min - Dobre wybicie Svenssona i sam na sam ze Spesnym był jeden z napastników Energi. Zdążył jednak wrócić obrońca gości i zażegnał niebezpieczeństwo.
34 min - Dwie minuty na ławce kar spędzi Bogusław Rąpała za spowodowanie upadku przeciwnika.
34 min - Głodni bramki kontaktowej są goście. Blisko jej trafienia był Maciej Bielec, jednak krążek minimalnie minął słupek.
32 min - GOOOL! Jakub Bukowski pokonuje Antona Svenssona! Znakomite wykończenie akcji, a wszystko dzięki podaniom Macieja Witana oraz Karola Biłasa.
30 min - Kolejne dobre akcje gości, które kończą się znów słabym strzałem lub stratą.
29 min - Hokeiści z Grodu Kopernika mają apetyt na kolejną bramkę. Bardzo dobrą szansę miał teraz Fieofanow.
27 min - GOOOL! Elias Elomaa strzela trzecią bramkę dla KH Energi! Piękny strzał Fina w samo okienko. Mamy już 3:0.
27 min - Kapitalna akcja Szkodienki, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się czeski golkiper.
26 min - Z niemałymi problemami teraz gospodarze, bowiem kolejny raz zmuszeni są wybić krążek na uwolnienie.
24 min - Cały czas widać na lodzie przewagę torunian.
22 min - Znów groźny atak gości, ale nie potrafią oni oddać solidnego strzału na bramkę Svenssona.
21 min - GOOOL! Błyskawiczny początek drugiej tercji! Jegor Fieofanow, po wygranym wznowieniu i podaniach Sierguszkina oraz Skólmowskiego, podwyższa prowadzenie KH Energi!

Koniec 1. tercji

20 min - Idealne podanie do Denisa Sierguszkina, który był sam na sam z bramkarzem. Górą w tym pojedynku jednak Czech.
19 min - Solidna indywidualna akcja Fieofanowa, ale ponownie broni Spesny.
17 min - Trwa oblężenie bramki Spesnego, dobrze wykorzystują torunianie grę w przewadze, lecz brakuje celnych strzałów.
15 min - Bardzo dobra akcja sanoczan, jednak jeszcze lepiej krążek zablokował Kostas Gusevas. Jednocześnie na ławkę kar udaje się Karol Biłas za zahaczanie.
14 min - Kolejne niebezpieczne sekundy dla torunian, lecz rywalom z Sanoka zdecydowanie brakuje skuteczności.
13 min - Groźna akcja Nowożyłowa i Rożkowa, jednak Spesny na posterunku.
12 min - GOOOL! Artiom Smirnow wyprowadza gospodarzy na prowadzenie! Wygrane wznowienie przez Kamila Kalinowskiego, który od razu podał do Rosjanina. Fatalny błąd Patrika Spesnego, od którego odbił się krążek i ledwo doturlał się do bramki.
12 min - Fenomenalna dyspozycja szwedzkiego golkipera! Svensson obronił trzy groźne strzały gości w przeciągu zaledwie kilkunastu sekund. Wszystkie akcje zaczęły się od głupiej straty gospodarzy.
10 min - Dobra akcja Finów z Sanoka i wiele nie brakowało, by Eetu Elo umieścił gumę w siatce. Svensson jednak na posterunku.
9 min - Ależ okazję miał teraz Konrad Filipek! Krążek przeleciał tuż obok bramki Svenssona.
9 min - Odważne przejęcie i dobra indywidualna akcja Bielca, ale obrona gospodarzy skutecznie odpiera atak.
8 min - Zakotłowało się pod bramką torunian, ale bez problemu wychodzą hokeiści Jurija Czucha spod opresji.
7 min - Pierwsze akcje sanoczan pod bramką Svenssona, lecz nie zakończone sukcesem.
6 min - Cały czas trwają ataki gospodarzy, hokeiści z Sanoka nie mogą wjechać do ich tercji. Skutecznie jednak grają w obronie goście i nie pozwalają oddać strzału rywalom.
4 min - Trwa dominacja torunian od pierwszych minut spotkania.
2 min - Groźna akcja gospodarzy i dobry strzał Osipowa, jednak krążek trafił w słupek.
1 min - Mecz właśnie się rozpoczął. Torunianie w biało-czerwonych strojach, zaś sanoczanie w czarno-czerwonych.

Początek meczu

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

#12 Gleb Bondaruk PS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Andriej Czwanczikow ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0