0:1 Christian Mroczkowski #9 ( Michael Cichy #78, Bartłomiej Pociecha #67 ) +/-
03:15 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
06:56 2 min. Filip Komorski #5 Przeszkadzanie
06:56 2 min. Zackary Phillips #77 Przeszkadzanie
35:57 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Atak kijem trzymanym oburącz
40:25 2 min. Jean Dupuy #39 Uderzanie kijem
49:05 2 min. Peter Novajovský #88 Atak kijem trzymanym oburącz
Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Koniec III tercji
60. min - Phiilips mógł zapewnić wyrównanie w samej końcówce, nie zwieńczył jednak kombinacyjnej akcji.
60. min - Urbanowicz oddaje szybki strzał, Murray błysnął refleksem.
60. min - Nechvatal w boksie. Trener Kalaber bierze jeszcze czas na 24 sekundy przed końcem spotkania.
59. min - Jeszcze zaiskrzyło za bramką Nechvatala. Krótka wymiana uprzejmości i wznowienie w tercji neutralnej.
58. min - Golkiper tyszan broni teraz na raty, ostatecznie mrożąc krążek.
58. min - Murray odbija strzał Klimicka poza taflę.
57. min - Jastrzębianie szukają drogi do wyrównania, ale ich ataki są rozbijane przez tyszan. Z drugiej strony, goście nie mają wielu okazji do wyprowadzenia kontry.
52. min - Groźny, niesygnalizowany strzał Urbanowicza.
51. min - Hokeiści JKH nie sprawili zagrożenia, tyszanie grają w pełnym zestawieniu.
49. min - Kolejna doskonała szansa dla JKH. Novajovsky faulował Kasperlika, a jastrzębianie będą mieli dwie minuty przewagi.
47. min - Jarosz sprytnie zagrywał zza bramki, jego podanie nie odnalazło jednak adresata.
45. min - Klimicek próbował z bliskiej odległości z backhandu, nieskutecznie.
42. min - Ależ okazja na wyrównanie. Paś trafia w poprzeczkę, a Rac nie zmieścił krążka w niemalże pustej bramce.
41. min - Zamieszanie pod tyską bramką, Murray wychodzi cało z opresji.
41. min - Tyszanie źle weszli w tę odsłonę. Dupuy ukarany za faul na Hovorce.
41. min - Przed nami trzecia tercja spotkania.

40. min - Krążek strącony przez Wałęgę przelatuje tuż obok słupka.
39. min - Goście w pełnym zestawieniu.
38. min - Tyszanie dobrze atakują wysokim pressingiem, Jastrzębie ma problem z wyprowadzeniem krążka.
37. min - Pierwsza przewaga jastrzębian. Na ławkę kar wędruje Bartłomiej Pociecha.
35. min - Nechvatal niepewnie broni strzał Rzeszutki, Urbanowicz ofiarnie przejmuje krążek.
33. min - Patryk Wronka ucierpiał teraz mocno w starciu pod bandą. Sędziowie po dłuższej naradzie uznają, że nie przyznają kary.
33. min - Sawicki ofiarnie rzucił się pod krążek, a ten odbity od jego kija nieznacznie mija bramkę JKH. Szybko ruszył jednak z kontrą, odegrał krążek, a strzał nie znajduje dorgi do bramki.
32. min - Bizacki wprost w Nechvatala.
32. min - Dominik Paś próbował indywidualnie przerzedzić zasieki defensywne tyszan, zostaje jednak powstrzymany i... ląduje w bramce.
30. min - Horzelski próbował z nadgarstka z dystansu, strzał mija nieznacznie bramkę.
29. min - Obydwa zespoły podkręciły teraz nieco tempo, nie odpuszczają żadnego krążka.
27. min - Hovorka mógł odnaleźć się w dobrej sytuacji strzeleckiej, nie opanował jednak krążka tuż przed bramką.
23. min - Matusik potraktował Rzeszutkę efektownym "bodiczkiem".
21. min - Gra przenosi się pod bandy w tercji Jastrzębia, Hovorka agresywnie odebrał krążek.
21. min - Zaczynamy drugą tercję spotkania.

20. min - Nie ma gola!
20. min - Mogliśmy jeszcze zakończyć tę odsłonę mocnym akcentem! Krążek zostaje wstrzelony za bramkę JKH, trafia do Komorskiego, a ten mocnym strzałem opieczętował poprzeczkę! Sędziowie analizują akcję.
19. min - Klincz w narożniku tercji JKH, tyszanie mogli wypracować sobie groźną okazję, ale zostają powstrzymani.
17. min - Otwarcie wyniku nie zwiększyło emocji, obydwie drużyny wciąż mają problem ze znalezieniem klarownych szans.
14. min - Spore zamieszanie pod bramką JKH. Górą Nechvatal.
12. min - GOOOL! 0:1! GKS Tychy obejmuje prowadzenie za sprawą Christiana Mroczkowskiego.
9. min - Obydwie ekipy nie wykorzystał dodatkowego miejsca na lodzie w grze 4 na 4. Gramy w pełnym zestawieniu.
7. min - Groźny strzał Klimicka minimalnie mija bramkę, chwilę potem niecodzienna sytuacja na lodzie. Phillips zostaje wepchnięty drzwiczkami do boksu gości. Odpocznie on 2 minuty na ławce kar wespół z Filipem Komorskim.
7. min - Mocny strzał Jassa obok bramki, druga próba powstrzymana przez Murraya.
6. min - Gimiński wrzuca krążek przed bramkę, Nalewajka nie zdołał go strącić, a sytuację wyjaśnił Murray.
6. min - Gospodarze już w pełnym zestawieniu.
5. min - Niebezpieczna wrzutka Seeda, Nechvatal paruje krążek do boku.
4. min - Tyszanie przed szansą. 2 minuty kary dla Urbanowicza.
3. min - Radosław Nalewajka do Jarosza, ten z bliskiej odległości trafił w Murraya.
2. min - Wałęga holował krążek blisko bramki Tychów, Murray zamroził krążek.
1. min - Wronka próbował silnego strzału, krążek nie zmierzał nawet w światło bramki.
1. min - Zaczynamy! Pierwszy bulik dla jastrzębian.

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html