4:3 Emil Švec #62 ( Mateusz Bepierszcz #11, Patryk Wsół #6 ) +/-
01:39 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
19:34 2 min. Michal Vachovec #69 Atak kijem trzymanym oburącz
24:02 2 min. Bartosz Skólmowski #16 Przeszkadzanie
24:25 2 min. Michal Vachovec #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:37 2 min. Robert Mrugała #77 Zahaczenie
37:29 2 min. Dmitrij Kozłow #57 Zahaczenie
37:33 2 min. Artiom Smirnow #22 Opóźnianie gry
45:05 2 min. Jegor Szkodienko #23 Przeszkadzanie
Nic w tym meczu się już nowotarżanom nie stanie, choć trzeba przyznać, że Toruń mocno walczył o swoje. Koniec meczu.4 do 3 dla Tauron Podhale Nowy Targ. 3 punkty zostają w Nowym Targu. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Sulka i Vachovec blokują krążek przy bandzie, kradną cenne sekundy.
59 min. - Co się działo pod bramką Podhala... Kilka szans w jednej akcji. Gajor broni w pustej bramce. Szarotki wracają z dalekiej podróży.
59 min. - Energa bez bramkarza.
58 min. - Kozłow zwodem wyjechał na strzał ze środka, ale w porę zablokowany.
58 min. - Svec dostał świetne podanie od Gajora, obronił parkanem Studziński.
57 min. - Gościom się spieszy, Podhale próbuje rozbijać ataki w zalążku.
56 min. - Bondaruk objechał bramkę i wyprowadził na strzał Jaworskiego, broni Odrobny.
55 min. - Torunianie próbują spokojnie wyjść, nie panikują, ale krążek wystrzelony na uwolnienie.
54 min. - Svec po podaniu Worwy bliski szczęścia, ale Studziński dobrze broni.
53 min. - Sierguszkin świetnie wypatrzył Osipowa, strzał obok bramki.
52 min. - Pettersson z Neupauerem 2 na 1, próbowali po koleżeńsku i przekombinowali.
51 min. - Po drugiej stronie strzał Czwanczikowa efektownie do raka łapie Odrobny.
51 min. - Svec do Bepierszcza 2 na 1, parkan Studzińskiego staje na przeszkodzie.
50 min. - Wsół bez kasku zjeżdża z lodu, ataki Torunia.
49 min. - Czwanczikow próbował przebić Odrobnego.
48 min. - Strzał Skólmowskiego, po kijach obrońców.
47 min. – Sierguszkin sam na sam z Odrobnym, górą bramkarz Podhala.
46 min. – Faul gości, Podhale będzie grać w przewadze. Ważny moment meczu.
45 min. - Gol dla Podhala! Emil Svec znalazł miejsce obok Studzińskiego i ulokował krążek w siatce gości. Podhale po raz kolejny wychodzi na prowadzenie. 4:3.
44 min. - Hiltunen i Pettersson walczyli za bramką przy bandzie, ale goście nie odpuszczają i nie dopuszczają do groźnych sytuacji przed bramką.
43 min. - Dołęga wrzucał na bramkę, ale stanął na drodze tej wrzutki Chalouopka.
42 min. - Strzał Bondaruka z prawego skrzydła, broni Odrobny.
41 min. - Svec próbował dogrywać do Bepierszcza, Podhale wychodziło z kontrą, ale włożył kija w to podanie obrońca z Torunia.
Zaczynamy III tercję.
Koniec II tercji. Strzały 25 do 23. Wynik 3 do 3. Przerwa.
40 min. - Strzał Bepierszcza po podaniu Hiltunena. I to by było na tyle. Niewykorzystana przewaga 5 na 3.
39 min. - Biją głową w mur nowotarżanie, choć wygrali oba wznowienia i długo rozgrywali zamek.
38 min. - Vachovec strzelał z prawego kąta. Broni Studziński.
38 min. - Druga kara dla Energi, za wystrzelenie krążka poza taflę. Będzie 5 na 3.
38 min. – Łyszczarczyk przed szansą, ale zablokowany, Fabian Kapica faulowany, Kozłow osłabi swój zespół.
37 min. - Gol dla Energi. Fieofanow z najbliższej odległości kończy składną akcję gości. Remis. 3:3.
36 min. - Gol dla Energi. Bondaruk finalizuje okres naporu przyjezdnych i łapią kontakt. 3:2.
36 min. - Jaakola aktywny dzisiaj, rozegrał, dostał z powrotem i uderzył na bramkę.
35 min. - Dobra akcja Bochnaka Słowakiewicza i Worwy, przerwał ją gwizdek, choć krążek nie był zamrożony przez bramkarza.
35 min. – Sierguszkin huknął spod niebieskiej, krążek odbity przetoczył się obok prawego słupka bramki Odrobnego.
34 min. – Skólmowski strzelał, strącał Szabanow.
33 min. – Czwanczikow ze skrzydła uderzał, parkanem do boku Odrobny.
32 min. - Gol dla Torunia. Po rykoszecie krążek wpada do siatki, strzelał Michał Kalinowski. 3:1
31 min. - Rozbijają ataki gości nowotarżanie.
30 min. - Sierguszkin wychodził sam na sam, sędziowie odgwizdali zahaczanie, ale nie będzie karnego, kara 2 minut.
29 min. – Pettersson sam na sam, zwarł parkany Studziński.
28 min. - Gol dla Podhala! Vachovec strzałem od słupka nie daje szans bramkarzowi gości. 3:0 dla Podhala.
28 min. - Koronkowo rozegrana akcja przez torunian, Odrobny jakimś cudem zachowuje czyste konto.
26 min. – Sierguszkin przy składzie 4 na 4 miał szansę na zdobycie kontaktowej bramki.
25 min. – Sierguszkin wyjeżdżał sam przed bramkę Odrobnego w kontrze w osłabieniu, Wiedźmin obronił strzał z backhandu.
24 min. - Gol dla Podhala! Neupauer pewnie wykorzystuje najazd, umieszczając krążek w lewym okienku bramki Studzińskiego. 2:0 dla Podhala.
24 min. - Hiltunen wychodził sam na sam, powalony przez rywala, będzie rzut karny.
24 min. - Smirnow zza obrońcy mierzył w okienko, Odrobny pokazał refleks, odbił to rakiem.
23 min. - Bepierszcz wstrzelił krążek, który odbił się od bandy za bramką i dopadł do niego Vachovec, ale umiejętnie blokowany, nie oddał strzału.
22 min. - Gajor wychodził z kontrą w osłabieniu, nie szukał partnera, próbował sam po długim rogu, bramkarz gości spisał się bez zarzutu.
21 min. - Sierguszkin do Osipowa na dostawienie kija, niewiele zabrakło torunianom do wyrównania.
Zaczynamy II tercję.
Koniec I tercji. 1:33 kary przejdzie na II tercję. Strzały 11 do 9. Przerwa.
20 min. - Vachovec sfaulował rywala przy bandzie. Odpocznie 2 minuty.
20 min. - Dwa uderzenia Wsóła w przeciągu kilkunastu sekund, pierwsze broni bramkarz, drugie próbował strącać Svec, ale krążek mija jego kij i bramkę.
19 min. - Osipow dogrywał do partnera przez całą tercję obronną Podhala, świetnie przeciął to podanie Bochnak.
18 min. – Neupauer sam na sam, próbował wymanewrować Studzińskiego zwodem, ale nie ma gola. Jeszcze poprawka Kamienieckiego, mrozi bramkarz.
17 min. – Fieofanow z między bulików uderzył groźnie, rękawicą odbił Odrobny.
16 min. - Gol dla Podhala! Bepierszcz rozegrał akcję i zza bramki dograł do Fabiana Kapicy, który zdobył gola. 1:0 dla gospodarzy.
16 min. - Bochnak po ładnym rozegraniu trzeciego ataku Podhala uderzył z ostrego kąta. Broni Studziński.
15 min. - Hiltunen miał kolejną szansę w kontrze. Parkanem paruje Studziński.
14 min. - Szabanow zakręcił w tercji Podhala, strzał Smirnowa maską broni Wiedźmin.
13 min. - Strzelał Jaakola, krążek po kiju Odrobnego i poprzeczce wychodzi poza bramkę.
13 min. - Świetne podanie Osipowa do Sierguszkina, ten próbował mijać Wsóła, ale dobrze obrońca Podhala, do spóły z bramkarzem.
12 min. - Strzał Hiltunena, miał dużo czasu by przymierzyć, broni pewnie Studziński.
11 min. - Szabanow opanował w tercji gospodarzy i wyłożył do Kuzniecowa, zbyt lekki strzał, opanował gumę Wiedźmin.
10 min. - Bondaruk wprowadził do tercji Podhala krążek, ale osaczony przez graczy Podhala.
9 min. - Dynamiczny, szybki hokej z obu stron.
8 min. - Bochnak przed szansą, przełożył sobie dwa razy na patce i to wystarczyło gościom, żeby przerwać.
7 min. - Vachovec nie strącił dogrania Bepierszcza przed bramką Studzińskiego.
6 min. - Groźny strzał Jaakoli z prawego bulika.
5 min. - Gusevas uderzył spod niebieskiej, odbił przed siebie Odrobny, nie było dobitki.
4 min. - Hiltunen wjechał do tercji gości i huknął z klepy, ale ponad bramką.
3 min. - Strzał Vachovca obok bramki.
2 min. - Bepierszcz na środek do Gajora, ten dobrze blokowany.
2 min. - Będzie wykluczenie dla gości z Torunia, za nadmierną ilość graczy na lodzie.
1 min. - Vachovec ze Svecem wychodzili 2 na 1, ten pierwszy zdecydował się na strzał i przestrzelił.
Zaczynamy. W bramce Podhala Odrobny, w bramce Energi Studziński.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje KH Energę Toruń.
Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

#31 Ihar Brykun B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 3 3.00 36 36 0 0 0 0 91.67 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Alexander Pettersson LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Maciej Sulka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#62 Emil Švec LS 1 1 0 1 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#69 Michal Vachovec ŚR 1 0 0 0 1 2 4 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Jakub Worwa LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Patryk Wsół PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#45 Szymon Guranowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 4 4.10 34 34 0 0 0 0 88.24 58:28 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0