1:2 Damian Kapica #95 ( Taavi Tiala #16, Erik Němec #14 ) +/-
1:3 Jakub Bukowski #8 ( Jesperi Viikilä #47, Kamil Olearczyk #9 ) +/-
5/5 49:01
05:12 2 min. Karol Biłas #12 Trzymanie przeciwnika
35:19 2 min. Marek Strzyżowski #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
- Koniec Meczu 1-3. Strzały: 64-24!
- 60 min. - Do końca dzielna walka sanoczan i sensacyjne zwycięstwo w Krakowie!
- 58 min. - (1:37) do końca i czas dla Cracovii.
- 58 min. - Nemec wjechał przed bramkę i ostemplował poprzeczkę!
- 58 min. - Kapica z bliska, zamieszanie i krążek obok bramki!
- 58 min. - Widmar przejął gumę, lecz nie zdołał jej opanować i wyjechał z nią poza niebieską.
- 56 min. - Uderzenie Nemca, wysoko nad bramką i ląduje na siatce otaczającą lodowisko.
- 55 min. - Witan walczy z Jezkiem w tercji gospodarzy o krążek pod bramką.
- 53 min. - Walka pod bandą i krążek trafia do boksu sanoczan.
- 53 min. - Nacierają gospodarze na bramkę Spesnego, próbuje indywidualnie Kapica.
- 52 min. - Musioł spod bandy i mrozi pewnie gumę Spesny, wcześniej próbował Csamango.
- 50 min. - Strzyżowski spod bandy z nadgarstka, odbija Petrasek.
- 49 min. - GOL! 1-3! Kontra gości, Bukowski wjechał w tercję i oddał mocny strzał z bulika zaskakując Petraska!
- 47 min. - Z bulika uderzał Viikila, ale po rykoszecie obok bramki.
- 46 min. - Sam ruszył z akcją Kapicą, ale jego strzał zza obrońcy obok słupka.
- 45 min. - Długie podanie pod bramkę Petraska, ale uwolnienie. Wznowienie pod bramką Spesnego.
- 42 min. - Sihvonen kiwał się pod bramką, chciał zjechać do środka na przeciw bramkarza ale stracił gumę.
- 41 min. - Z bliska do dobitki składał się Csamango, ale nie zdążył.

- Koniec II tercji. Strzał: 18-8.
- 40 min. - Dwa strzał spod bandy spokojnie mrozi Spesny.
- 39 min. - Skaczący krążek przed bramką łapie Spesny, ruszył już do niego Tiala.
- 38 min. - Strzał Piippo spod bandy, odbija Petrasek.
- 38 min. - Krążek w bramce Spesnego, radość kibiców. Ale sędzia uznaje że był wysoki kij zawodnika Cracovii.
- 37 min. - Spesny broni strzał Franka z trzech metrów.
- 37 min. - Dwukrotnie zablokowany Csamango przez Wilusza.
- 36 min. - Strzał z pierwszego krążka spod niebieskiej Guli, łapie pewnie Spesny.
- 36 min. - Kara dla Strzyżowskiego i szansa dla Cracovii na szybkie wyrównanie.
- 35 min. - GOL! 1-2! Szybka odpowiedź gospodarzy. Tiala na wolne pole do Kapicy a ten z metra pakuje gumę do bramki!
- 35 min. - GOL! 0-2! Zamieszanie pod bramką i najprzytomniej Riku Sihvonen pakuje gumę do bramki!
- 34 min. - Filipek sam na sam, ale wracający Jezek przyblokował go ciałem i uderzenie obok słupka.
- 33 min. - Witan wjechał w tercje rywala, odegrał pod bramkę do wolnego Strzyżowskiego ale jego strzał z bliska odbija Petrasek.
- 32 min. - Przejęcie krążka pod bandą przez Biłasa, który szybkim podaniem wypuścił w atak Białego, a ten mocno ale niecelnie i krążek poza taflą.
- 32 min. - Tiala sprzed obrońcy z nadgarstka - ale nad bramką.
- 31 min. - Kapica indywidualnie najechał na bramkę, ale akcja przerwana przez Spesnego i asekurującego obrońcę.
- 30 min. - Augustyniak z bulika, ale zbyt lekko i pewnie łapie do raka Spesny.
- 29 min. - Viikila z pierwszego krążka spod niebieskiej, odbija Petrasek parkanem.
- 28 min. - Potężny strzał Franka po wjechaniu w tercję Sanoka! Ale obok słupka.
- 27 min. - Kapica indywidualnie, chciał wjechać przed bramkę ale stracił gumę na rzecz obrońców.
- 26 min. - Drzewiecki przed bramkę do Dziurdzi, ale ten niedokładnie uderzył.
- 25 min. - Csamango zawinął do środka przed bramkę Spesnego, ale uderzył obok bramki.
- 25 min. - Piippo z niebieskiej, odbija Petrasek. Ponownie fiński obrońca dostał podanie przed bramkę i z dwóch metrów odbija Petrasek!
- 24 min. - Nemec pod bramkę, tam próbował dołożyć kija Kapica - ale obok bramki przelatuje guma.
- 23 min. - Z kontrą Demkowicz, ale strzał zbyt lekki.
- 22 min. - Z bliska Dziurdzia, ale przestrzelił.
- 21 min. - Tym razem z daleka próbował zaskoczyć Spesnego obrońca gospodarzy Musioł, odbija Spesny.
- 20 min. - Uderzenie Saura z niebieskiej, odbija Spesny.

- Koniec I tercji. Strzały: 22-6.
- 19 min. - Strzał Brynkus po rykoszecie nad bramką.
- 18 min. - Filipek i Sihvonen zakręcili pod bramką Petraska, lecz odbyło się bez strzału.
- 17 min. - Csamango pod bramkę a krążek spłatał figle bramkarzowi. Gumę jednak przejmuje defensorzy gości.
- 16 min. - Uderzenie Bezwińskiego, ale nad poprzeczką.
- 15 min. - Krążek po rykoszecie poza taflą, przerwa w grze.
- 14 min. - Podanie zza bramki, uderzył z pierwszego krążka Jezek będąc na przeciw Spesnego ale nie udało się go zaskoczyć.
- 13 min. - Dziurdzia minął rywala i efektownie zagrał do Bezwińskiego a ten w sytuacji sam na sam się pogubił i łatwo jego strzał do raka łapie Spesny.
- 12 min. - Sihvonen spod niebieskiej, pewnie łapie Petrasek.
- 11 min. - GOL! 0-1! Biłas wrzuca na bramkę, do boku odbija niepewnie Petrasek, krążek przejmuje Biały, który obsłużył Strzyżowskiego. Sanoczanin strzałem z nadgarstka zaskoczył z bulika Petraska.
- 10 min. - Cracovia przycisnęła, coraz częściej przebywa w tercji rywala. Uderzenie Z bliska Nemca i instynktownie odbija Spesny.
- 9 min. - Z ostrego kąta uderzył Brynkus, odbija Spesny.
- 8 min. - Uderza Sihvonen z trzech metrów, broni Petrasek.
- 7 min. - Zamieszanie pod bramką Spesnego, Gutwald z bliska i leżąc mrozi bramkarz Sanoka.
- 7 min. - Saur z niebieskiej, ale łatwo łapie Spesny.
- 6 min. - Strzał z bliska już leżąc świetnie broni Spesny. Próbował Jezek!
- 5 min. - Na ławkę kar siada Biłas, który przetrzymywał za długo rywala.
- 4 min. - Tiala mocne uderzenie nad poprzeczką.
- 3 min. - Z bliska Kamiński ale po rykoszecie obok bramki.
- 2 min. - Kapica pod bramkę do Tiali, ale zablokowany.
- 1 min. - Uderzenie zza bulika Filipka, łapie Petrasek.
- 1 min. - Z daleka Gula, pewnie odbija Spesny.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ
#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#48 Michael Petrásek B 3 3.08 24 24 0 0 0 0 87.50 58:30 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#7 Igor Augustyniak ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0