15:09 2 min. Erik Němec #14 Spóźniony atak ciałem
16:07 2 min. Martin Dudaš #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:36 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość
33:05 2 min. Bartosz Fraszko #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:06 2 min. Jesse Rohtla #11 Uderzanie kijem
48:14 2 min. Łukasz Kamiński #8 Atak kijem trzymanym oburącz
52:28 2 min. Jakub Šaur #33 Zahaczenie
Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Koniec III tercji
58. min - Petrasek paruje "gumę" po mocnym strzale Kruczka, do krążka dopada Starzyński, ale nie zdołał wymanewrować bramkarza "Pasów".
54. min- GOOOL! 1:5! Franssila trafił idealnie w róg bramki strzeżonej przez Michaela Petraska!
53. min - Saur faulował za bramką i odpocznie teraz dwie minuty.
51. min - Petrasek mrozi krążek w podbramkowym zamieszaniu.
50. min - Strzał Zielińskiego był zbyt słaby, by podwyższyć prowadzenie GieKSy.
50. min - Potężny strzał Rohtli, świetnie broni Petrasek.
49. min - Strzał Franssili zablokowany, mija nieznacznie bramkę.
49. min - Brzydkie zagranie Kamińskiego, który rzucił Zielińskiego na bandę.
47. min - Brynkus o krok od drugiego gola dla Cracovii, Rohtla za 8 sekund powraca do gry.
47. min - Saur mocnym strzałem trafia wprost w Simbocha.
46. min - Jesse Rohtla sfaulował Kamińskiego, Cracovia w przewadze.
45. min - Kapica powstrzymany przez katowicką defesywę.
42. min - Gutwald próbował spod niebieskiej, broni Simboch.
42. min - Ładne rozegranie akcji przez Cracovię zwieńczone strzałem z klepy, był jednak spalony.
41. min - Mateusz Michalski próbował rajdu po skrzydle, został jednak zepchnięty za bramkę.
41. min - Ruszyła ostatnia odsłona meczu.

40. min - Widmar posłał długie podanie do Csamango, Czech nie opanował krążka.
38. min - Obydwa zespoły spuściły nieco z tempa w końcówce tercji.
36. min - Szurowski trafia w poprzeczkę!
36. min - Strata Katowic we własnej tercji, Gula próbował strzału sprzed bulika.
35. min - Brynkus przed świetną okazją na zdobycie gola, jego strzał okazał się być jednak zbyt słaby, by pokonać Simbocha.
34. min - Cracovia po raz pierwszy w przewadze. Dudas podcięty przez Fraszkę.
32. min - Franssila pociągnął z nadgarstka, łapie Petrasek.
31. min - Obydwa zespoły już w pełnym zestawieniu.
31. min - Zieliński wpadł całym impetem do bramki Cracovii. Wznowienie w tercji neutralnej.
29. min - Drobne spięcie pomiędzy dwoma ekipami. Na ławkę kar wędrują Ales Jezek oraz Filip Starzyński.
29. min - Kolejny fatalny błąd GieKSy przy wyprowadzeniu krążka, ponownie Cracovia nie skorzystała jednak z prezentu.
28. min - Franssila także nie znalazł sposobu na czeskiego golkipera, który ucierpiał nieznacznie po interwencji głową.
28. min - Stoklasa oddał szybki strzał z nadgarstka, Petrasek był czujny.
28. min - Strzał Gutwalda mija nieznacznie bramkę.
27. min - GOOOL! 1:4! Wajda traci krążek na niebieskiej, szarża Franka przynosi pierwszą bramkę gospodarzy!
25. min - Franek przejmuje krążek tuż przed bramką. Mało brakowało, a Simboch skapitulowałby po raz pierwszy.
24. min - Nemec próbował strzału z ostrego kąta, z tej pozycji nie był jednak w stanie zagrozić bramce GieKSy.
21. min - Kąśliwy strzał Drzewieckiego. Broni Simboch.
21. min - Ruszyła II tercja spotkania.

20. min - Zmiana w bramce Cracovii. Na lodzie melduje się Petrasek.
20. min - GOOOL! 0:4! To już jest nokaut! Krężołek z łatwością zmieścił krążek między parkanami Kowalówki!
19. min - Simboch paruje strzał Nemca poza taflę.
18. min - Dwójkowa akcja Rohtli i Krężołka, Polak nie wykorzystał jednak okazji.
18. min - Strzał Franssili niepewnie broni Kowalówka.
18. min - GOOOL! 0:3! Grzegorz Pasiut mierzonym strzałem podwyższa prowadzenie!
17. min - Strzał Wajdy wywołał spore zamieszanie, nikt jednak nie zdążył z dobitką.
17. min - Komplikuje się sytuacja Cracovii. Przez minutę jej hokeiści będą musieli się bronić w podwójnym osłabieniu po faulu Dudasa.
16. min - Pierwsze wykluczenie w meczu, ukarany Erik Nemec za faul na Kruczku. Goście długo wymieniali jeszcze krążek we własnej tercji, po tym, jak Simboch zjechał do boksu.
13. min - GOOOL! 0:2! Patryk Wajda przebił mocnym strzałem Roberta Kowalówkę, a krążek wpada do bramki!
12. min - Błąd Kowalówki po przejęciu krążka, bez konsekwencji.
12. min - Szurowski poszukał szczęścia z dystansu, pewna interwencja Simbocha.
10. min - Pasiut próbował indywidualnie zwieść obronę Cracovii, ale Widmar skutecznie go powstrzymał.
7. min - Cracovia chciała szybko odpowiedzieć, strzał Csamango zablokowany.
6. min - Błąd Dudasa, Rohtla nie pokonał jednak Kowalówki.
6. min - Kolejna próba katowiczan z dystansu. Na posterunku Kowalówka.
5. min - GOOOL! 0:1! Po potężnym strzale na listę strzelców wpisuje się Maciej Kruczek!
5. min - Znakomita kontra GieKSy! Pasiut zmarnował doskonałą okazję.
5. min - Dwójkowa akcja Widmara z Csamango, Czech nie trafia jednak w bramkę.
4. min - Martin Dudas mocnym "hitem" odebrał krążek Rohtli, czyste wejście.
2. min - Fraszko stanął przed okazją po kontrze, nie pokonał jednak Kowalówki.
1. min - Simboch mrozi krążek w podbramkowym zamieszaniu, Tiala spowodował mnóstwo zagrożenia.
1. min - Nemec próbował strzałem z półobrotu, bez zagrożenia.
1. min - Rozpoczynamy. Mecz poprzedziły podziękowania dla byłego kapitana Cracovii, Macieja Kruczka, który dziś przywdziewa barwy katowickiej GieKSy.

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html