12:39 2 min. Mateusz Ubowski #38 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:00 2 min. Jewgienij Nikiforow #78 Zahaczenie
33:05 2 min. Filip Komorski #5 Zahaczenie
36:15 2 min. Kamil Sikora #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:46 2 min. Kacper Gruźla #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:30 2 min. Jakub Blanik #87 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:04 2 min. Jakub Blanik #87 Trzymanie przeciwnika
Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Koniec III tercji
60. min - Strzał Kotlorza broni dobrze ustawiony Czernik.
59. min - Trójkowa akcja sosnowiczan po przechwyceniu krążka w tercji gospodarzy. Sikora trafił w Murraya.
58. min - Ciura huknął spod niebieskiej, ale Czernik był czujny.
57. min - John Murray o włos od pomyłki dużego kalibru, nakrywa jednak krążek.
56. min - Komorski wpadł w bramkę Zagłębia. Krążek wycofany do tercji neutralnej.
56. min - Havlik urwał się obrońcom, trafia wprost w Czernika.
55. min - Ładna akcja Koguta, jego podania nie opanował jednak Jeziorski.
54. min - Dupuy odebrał krążek rywalom w ich własnej tercji, oddał strzał, ale nie zdobył gola.
53. min - Strzał Havlika szybuje nad bramką.
53. min - Novajovsky huknął z dystansu, Czernik paruje krążek parkanem.
52. min - Zagłębie kompletnie bez pomysłu na wyprowadzenie akcji. Czernik zmuszony do zamrożenia krążka.
51. min - Marzec pudłuje w sytuacji sam na sam.
50. min - GOOOL! 7:2! Filip Komorski wieńczy podręcznikową przewagę GKS-u Tychy.
50. min - Wykluczenie dla Zagłębia. Ponownie ukarany Jakub Blanik.
49. min - GOOOL! 6:2! Jarosław Rzeszutko zmienił tor lotu krążka po strzale z niebieskiej.
48. min - Mocny strzał Naroga obroniony przez Murraya, tyski bramkarz poradził sobie także z dobitką Nikiforowa.
47. min - Dwa błędy tyszan w przewadze podczas wyprowadzenia krążka, bez konsekwencji.
46. min - Kascak trafiony krążkiem w twarz. Groźnie to wyglądało.
45. min - Mocny strzał Wronki wyłapany przez bramkarza.
45. min - Komorski trafia wprost w Czernika.
45. min - Kolejne wykluczenie. Na ławkę kar trafia Blanik.
44. min - Tyszanie o krok od zdobycia kolejnej bramki, Dupuy nie umieścił jednak krążka w bramce.
43. min - Sosnowiczanie bez żadnego zagrożenia podczas przewagi. Podopieczni Grzegorza Klicha muszą poćwiczyć ten element na treningach.
42. min - Gruźla podciął rywala i udał się na ławkę kar.
41. min - GOOOL! 5:2! Christian Mroczkowski dopada do krążka i podwyższa prowadzenie gospodarzy!
41. min - Finałowa odsłona spotkania rozpoczęta!

40. min - Dubinin oddaje strzał tuż po wznowieniu na 8 sekund przed końcem tercji, nie ma gola.
39. min - Śmiała próba Jaskólskiego, mrozi Murray.
39. min - GOOOL! 4:2! Peter Novajovsky oddaje strzał sprzed niebieskiej, strącił go Wronka, a zasłonięty Michał Czernk musiał skapitulować.
37. min - Silny strzał Dupuya obroniony przez Czernika.
37. min - Sikora wędruje na ławkę kar za spowodowanie upadku przeciwnika. Tyszanie mogą odetchnąć, grając z przewagą jednego zawodnika.
36. min - Tyszanie w pełnym zestawieniu. Tymczasem Murray broni pewnie strzał Nikiforowa.
34. min - Kozłowski próbował z niebieskiej, trafił wprost w kij Galanta, przełamując go w pół.
34. min - Tyszanie w tarapatach. Będą musieli teraz bronić się we czterech.
33. min - Trójkowa akcja pierwszej formacji gospodarzy. Wronka nie zdobywa gola z najbliższej odległości.
32. min - Kolejny błąd tyszan w swojej tercji, Zagłębie nie oddało jednak strzału.
30. min - GOOOL! 3:2! Strzał Michała Domogały i fatalny błąd Johna Murraya! Czeka nas jeszcze wiele emocji.
30. min - Mroczkowski indywidualnie, pudło Kanadyjczyka.
29. min - Kascak próbował po lodzie, pewnie chwycił Murray.
28. min - Tyszanie mogli natychmiastowo odpowiedzieć, zmarnowana szansa.
28. min - GOOOL! 3:1! Szymon Luszniak oddał strzał z nadgarstka, Tomasz Kulas dotknął jeszcze krążka i zdobył pierwsze trafienie dla Zagłębia.
27. min - Jeziorski w dobrej pozycji pomiędzy bulikami, broni Czernik.
27. min - I jeszcze jeden mocny strzał tyszan z niebieskiej! Nie ma jednak gola.
26. min - GOOOL! 3:0! Szymon Marzec dobija strzał po najeździe Jeana Dupuya!
25. min - Strzał Kotlorza stworzył spore zagrożenie, "bezpański" krążek mija nieznacznie słupek.
25. min - Komorski otrzymał z powrotem krążek od Wronki, nieczysto jednak trafił w "gumę".
24. min - Strzał Kozłowskiego z bulika również nie przynosi efektu.
23. min - Baszyrow znalazł się w doskonałej sytuacji przed Murrayem po błędzie defensywy, Sosnowiec nie łapie jednak kontaktu.
22. min - GOOOL! 2:0! Potężny strzał Pociechy z linii niebieskiej znalazł drogę do bramki!
21. min - Rzeszutko zagrał do Komorskiego, który już czekał przed bramką, ale został zablokowany przez obrońcę.
21. min - Mroczkowski objechał bramkę i podał do Novajovskiego, tyski defensor nie trafił jednak w bramkę.
21. min - Druga tercja rozpoczęta. Przed tyszanami świetna szansa na podwyższenie prowadzenia.

Koniec I tercji. Sosnowiczanie rozpoczną drugą tercję w osłabieniu, gdyż przed końcową syreną faulował jeszcze Nikiforow.
20. min - Rzeszutko znalazł się w dobrej pozycji, nie trafia w światło bramki.
19. min - Zagłębie Sosnowiec ma problemy z wyprowadzeniem akcji, wysoki pressing GKS-u.
17. min - GOOOL! 1:0! Trójkowa akcja GKS-u wywołała spore zamieszanie pod bramką gości, a na listę strzelców wpisuje się Jan Krzyżek!
17. min - Mroczkowski w ładnym stylu zwiódł obronę Zagłębia, lecz nie miał pomysłu na wykończenie akcji.
15. min - Mocny strzał Novajovskiego obroniony przez Czernika.
15. min - GKS Tychy gra już w pełnym zestawieniu, sosnowiczanie nie byli w stanie stworzyć zagrożenia.
14. min - Zagłębie nie zdołało oddać strzału, a Jeziorski kradnie cenne sekundy przewagi gości.
13. min - Pierwsza kara w meczu. Ubowski wędruje na ławkę kar.
13. min - Krążek opuścił taflę po próbie Kulasa.
12. min - Nahunko urwał się defensywie gospodarzy, nie znalazł jednak sposobu na bramkarza.
11. min - Sikora przejmuje krążek w tercji rywala i odgrywa go na skrzydło. Krążek trafia w siatkę okalającą bandy.
10. min - Jakub Blanik kąśliwym strzałem przetestował refleks Murraya, z trudem broni tyski bramkarz.
9. min - Strzał Naroga przelatuje tylko nad bramką.
8. min - Mocny strzał Havlika strącony przez Dupuya, krążek mija bramkę.
7. min - Wronka blisko otwarcia wyniku! Krążek obija jedynie konstrukcję bramki.
6. min - Strata tyszan przy wyprowadzeniu krążka, Murray poradził sobie jednak ze strzałem Tomasza Kozłowskiego.
5. min - Kulas z Rutkowskim mogli stworzyć zagrożenie w tercji gospodarzy, nieporozumienie między napastnikami przerywa jednak tę akcję.
4. min - Czernik zmuszony do interwencji po strzale Komorskiego.
2. min - Pociecha zszedł z krążkiem do środka, nie zdołał jednak zagrać do partnera ustawionego pod bramką.
2. min - Dupuy przejął krążek przed bramką Czernika, nic jednak z tego nie wynikło.
1. min - Ruszyli! Pierwszy krążek rzucony na taflę.

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

#22 Ladislav Havlík LO 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 1 1 1 0 2 -1 2 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Jan Krzyżek LS 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#9 Christian Mroczkowski LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Peter Novajovský PO 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Michał Naróg LO 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Jewgienij Nikiforow LS 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0