44:27 2 min. Tomasz Kulas #89 Opóźnianie gry
44:38 2 min. Filip Starzyński #26 Uderzanie kijem
47:30 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość
49:50 2 min. Maciej Kruczek #12 Atak łokciem
49:54 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Ostrość
54:06 2 min. Andrej Dubinin #8 Atak kijem trzymanym oburącz
57:10 2 min. Michał Naróg #15 Atak kijem trzymanym oburącz
58:51 2 min. Jesse Rohtla #11 Zahaczenie
62:18 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Zahaczenie

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

65. min - GOOOL! 2:3! Patryk Krężołek dobija krążek do bramki po odbiciu się od bandy. Rozpaczliwa interwencja Czernika zdała się na nic.
65. min - Sosnowiec w pełnym zestawieniu.
64. min - Defensywa Sosnowca ekspediuje krążek do boksu gości.
64. min - Wielokrotna wymiana krążka Rohtli z Franssilą, nie przynosi to jednak żadnego efektu.
63. min - Kozłowski ponownie na ławce kar. Okazja przed Katowicami.
61. min - Nahunko mierzył w okienko, lecz Simboch broni.
61. min - Dogrywkę czas zacząć! Zagłębie jeszcze przez blisko 50 sekund w przewadze jednego zawodnika.

Koniec III tercji.
60. min - Czeka nas dogrywka.
59. min - Baszyrow przejmuje krążek w tercji rywala i zostaje faulowany. Grzegorz Klich postanawia wziąć czas.
58. min - Naróg faulował Paszka, ostre protesty hokeistów Zagłębia. Ciężki czas dla Sosnowca.
56. min - Dwójkowa szansa powracającego Dubinina i Kozłowskiego zaprzepaszczona.
54. min - Dubinin na ławce kar. Przewaga GieKSy.
53. min - Czernik broni mierzony strzał Rohtli.
51. min - Ostre starcie pod boksem gości, ale gra toczy się dalej.
50. min - Chwilę po wznowieniu na lodzie znowu mamy liczebną równowagę. Tym razem lód opuszcza Kozłowski.
50. min - Blanik odbija się od Kruczka jak od ściany. Obrońca katowiczan ukarany dwoma minutami karnymi.
48. min - Obustronne wykluczenie dla Starzyńskiego i Kascaka.
47. min Zawodnicy opuścili ławki kar, a na lodzie równowaga.
46. min - GOOOL! 2:2! Cunik przedarł się w tercję gospodarzy i obsłużył Stoklasę dobrym podaniem.
46. min - Pasiut trafia w poprzeczkę!
45. min - Starzyński chciał przekierować krążek do bramki, ale podbił delikatnie kij Czernika. Sędziowie zakwalifikowali tę karę jako przewinienie i na lodzie mamy równowagę.
45. min - Starzyński zahaczany przez Kulasa. Katowice muszą wykorzystać tę przewagę, jeżeli myślą jeszcze o rozstrzygnięciu tego meczu na swą korzyść.
43. min - Obydwa zespoły w pełnym zestawieniu. Więcej miejsca na lodzie nie przyniosło więcej bramek.
41. min - Rohtla wygrywa bulik i oddaje krążek Franssili. Fiński defensor nie znalazł jednak sposobu, by pokonać Czernika po raz drugi.

Koniec II tercji
40. min - Małe spięcie na linii Michalski - Nahunko tuż po końcowej syrenie drugiej odsłony spotkania. Finałową tercję rozpoczną od przymusowego pobytu na ławce kar.
39. min - Ostatnie minuty meczu upływają pod dyktando gości, ale cóż z tego, skoro nic z tego nie wynika.
37. min - Świetny najazd Rohtli, ale krążek trafia w poprzeczkę!
36. min - Katowiczanie cały czas biją głową w mur, nie potrafiąc znaleźć sposobu na Czernika.
34. min - GieKSa nie wykorzystała przewagi, Zagłębie wciąż na prowadzeniu.
33. min - Spięcie pomiędzy Kascakiem i Starzyńskim.
32. min - Stoklasa przymierzył w górny róg, skutecznie Czernik. Zagrożenie oddalone.
32. min - Kolejne osłabienie Zagłębia. Tym razem dwie minuty odpocznie Syrojeżkin.
30. min - Pasiut zagrywa dynamicznie do Stoklasy, ale jego strzał z pierwszego krążka ląduje w rękawicy Czernika.
30. min - Sosnowiczanie będą musieli bronić się w osłabieniu po karze przyznanej Kozłowskiemu.
29. min - Wanat nie wykorzystuje okazji sam na sam.
29. min - Citok wjechał w tercję Katowic i oddał strzał z backhandu. Sosnowiczanie z każdą upływającą sekundą prezentują więcej werwy.
27. min - Potężny strzał z klepy Nahunki opieczętował jedynie słupek bramki.
25. min - Katowice w sporych opałach. Fraszko zjeżdża na ławkę kar za zahaczanie.
25. min - Bernacki mógł podwyższyć prowadzenie, trafia wprost w parkan bramkarza.
25. min - Nahunko pociągnął z nadgarstka, a Sosnowiec strzela drugą bramkę w "power-playu".
24. min - Oblężenie katowickiej bramki. Górą Simboch!
24. min - Szymon Mularczyk, ku jego zdziwieniu, zostaje odesłany na ławkę za przeszkadzanie.
23. min - Wanat przejmuje krążek za bramką, ale nie wpisuje się na listę strzelców. Jesse Rohtla próbował jeszcze z backhandu, ale nieskutecznie.
22. min - Dwójkowa akcja Pasiuta z Krężołkiem, skuteczna interwencja Czernika.
21. min - Pasiut już opuścił ławkę kar.
21. min - Drobne problemy techniczne z bandą, przez co rozpoczęcie drugiej tercji nieco się opóźniło. Pierwsze wznowienie dla Sosnowca, ale gospodarze dali się złapać na spalonym.

Koniec I tercji
20. min - Małe zamieszanie pod bramką GieKSy w ostatnich sekundach. Po przerwie sosnowiczanie będą mieli jeszcze blisko 20 sekund na wykorzystanie przewagi.
19. min - Będzie groźnie w ostatnich dwóch minutach pierwszej tercji. Pasiut trafia na ławkę kar za rzucenie na bandę.
19. min - Sosnowiec z groźną kontrą, ale Krawczyk ofiarnie wybija krążek spod kija rywala.
17. min - Ciężar gry przeniósł się teraz pod bramkę Zagłębia. Czernik na posterunku.
15. min - Jakość lodu przy Zamkowej pozostawia dzisiaj sporo do życzenia. Sporo niedokładności i błędów.
13. min - Błąd Franssili przy wyprowadzeniu krążka. Simboch ratuje GieKSę przed utratą bramki.
12. min - Fraszko mógł podawać, ale zdecydował się na indywidualne wykończenie. Czernik bez problemów.
11. min - Wreszcie obydwie drużyny grają w pełnym zestawieniu.
9. min - Nahunko w indywidualnej akcji strzela obok bramki.
9. min - GOOOL! 1:1! Techniczny strzał Adama Domogały trafia wprost w okienko!
8. min - Sosnowiczanie okupuja teraz bramkę Simbocha. Nie byli jednak w stanie oddać groźnego strzału.
7. min - Faul Krężołka. Ciekawa sytuacja 3 na 3.
6. min - Kozłowski popędził sam na sam z Simbochem, górą bramkarz.
6. min - Dobry strzał Stoklasy obroniony przez Czernika.
6. min - Bokserski pojedynek Łopuskiego z Jakobsonsem. Pierwszego z nich czeka przedwczesny prysznic. Jakobsons otrzymuje cztery karne minuty.
5. min - GOOOL! 1:0! Idealnie wykorzystana podwójna przewaga. Franssila mocnym strzałem Czernika.
5. min - Dariusz Wanat ucierpiał uderzony wysoko uniesionym kijem przez Nahunkę. Doskonała okazja dla Katowic w podwójnej przewadze.
4. min - Okazja przed GieKSą. Stojek wędruje na ławkę kar za niebezpieczną grę wysokim kijem.
2. min - Obydwa zespoły szanują krążek, nie chcą popełnić błędu na samym początku meczu.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie na Stadionie Zimowym w Sosnowcu.
#7 Andrzej Stojek ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Michaił Syrojeżkin PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0