27:33 2 min. Miha Štebih #88 Atak kijem trzymanym oburącz
31:27 2 min. Patryk Noworyta #55 Podcięcie
36:51 10 min. Andrej Themár #88 Kara za niesportowe zachowanie 10min
36:51 2 min. Andrej Themár #88 Rzucenie na bandę
39:17 2 min. Norbert Abramov #79 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:50 2 min. Kamil Kalinowski #10 Atak kijem trzymanym oburącz
44:49 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Opóźnianie gry
48:40 2 min. Tomáš Urban #55 Przeszkadzanie
51:32 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Atak kijem trzymanym oburącz
Koniec
60. min - GOOOL! 5:3! Trandin umieszcza gumę w pustej bramce.
59. min - Cracovia bez bramkarza. Zawodnik szybko wjechał, Koprziva się cofnął. Ewidentny błąd przy zmianie.
58. min - Cracovia szuka wyrównującego gola.
57. min - Urban! Nie ma gola.
56. min - Kalinowski! Uderzył z bulika. Saunders broni jego strzał.
55. min - Będą emocje w końcówce.
54. min - Goście w komplecie.
53. min - Przewagi Unii po dobrym początku straciły na jakości.
52. min - Meidl zjechał z krążkiem do środka. Wypalił z nadgarstka. Niecelnie.
52. min - Kolejna kara dla Cracovii. Tym razem Bychawski.
51. min - Krakowianie obronili osłabienie.
50. min - Ależ emocje w Oświęcimiu! Podopieczni Rudolfa Rohaczka wybijają krążek.
50. min - Spore zamieszanie pod krakowską bramką. Przygodzki mógł przesądzić o losach spotkania! Jęk zawodu na trybunach.
49. min - Kara dla Urbana. Faulował Meidla.
48. min - Krzemień ze slotu! Broni Koprziva.
47. min - Mikula umieścił gumę w bramce. Krakowianie celebrowali gola, ale sędziowie stwierdzili, że padł on po spalonym w polu bramkowym.
47. min - Krakowianie się obronili.
46. min - Przygodzki! Chciał przekierować gumę po uderzeniu Bezuszki. Dobrze broni Koprziva.
45. min - Unia przez 60 sekund zagra w przewadze.
45. min - Rompkowski celowo ruszył bramkę. Dwie minuty karne.
45. min - Kruczek! Jak on tego nie strzelił? Miał przed sobą pustą bramkę i uderzył w rozciągającego się Saundersa!
44. min - Obustronne wykluczenie. Na ławce kar dwie "10". Kalinowski i Wanat.
44. min - Nie brakuje zadziorności, twardej męskiej walki. Za to lubimy hokej.
43. min - Kontra Kapicy z Urbanem! Niedokładnie rozegrana.
43. min - Krakowianie obronili drugie osłabienie.
42. min - GOOOL! 4:3 Pretnar znów pociągnął z nadgarstka! Guma zatrzepotała w siatce.
41. min - Gospodarze jak na razie długo rozgrywają zamek. Nie ma groźnych strzałów.
41. min - Unia przez 77 sekund w podwójnej przewadze. Do Abramova dołączył Urban.

40. min - Ale na razie biało-niebiescy zbyt wolno rozgrywają krążek.
40. min - Kara dla francuskiego napastnika Cracovii.
39. min - Abramov miał dobrą okazję, jednak strzelił wprost w bramkarza.
38. min - Bryniczka! Uderzył z pierwszego krążka. Niecelnie.
37. min - Wznawiamy grę. Cracovia przez dwie minuty w przewadze.

37. min - Dziura w lodzie. 3 minuty zostaną dograne po przerwie.
37. min - Trener Zupanczicz nie wytrzymał. Ma spore pretensje do sędziów.
37. min - Kara 2+10 dla Themara za rzucenie na bandę Damiana Kapicy.
36. min - Naprawdę szybki, otwarty mecz oglądamy przy Chemików 4.
35. min - Kapica egzekwuje karnego! Górą Saunders!
35. min - Luża zatrzymał szarżującego Kapicę. Sędziowie dyktują rzut karny.
34. min - Unia obroniła osłabienie.
33. min - Kalan z Koblarem dobrze blokowali krążek za krakowską bramką. Ukradli sporo cennych sekund.
32. min - Bahensky! Słupek ratuje Saundersa!
32. min - Noworyta odesłany na ławkę kar. Teraz Pasy zagrają w przewadze.
31. min - Krakowianie w natarciu.
30. min - GOOOL! 3:3! Kontra Mikuli, uderzenie z ostrego kąta. Niepewna interwencja Saundersa i mamy gola. Gol uznany po analizie wideo
30. min - Cracovia w pełnym zestawieniu.
29. min - Szaur! Minimalnie niecelnie.
29. min - Tym razem krakowianie wybijają krążek.
28. min - Kaa dla Sztebiha. Biało-niebiescy ponownie zagrają w przewadze.
28. min - GOOOL! 3:2! Pretnar uderzeniem z nadgarstka z okolic niebieskiej zaskoczył Koprzivę
27. min - Kara dla Kapicy. Unia po raz kolejny w przewadze.
26. min - Themar! W ostatniej chwili zablokowany.
26. min - Gospodarze chcą iść za ciosem.
25. min - GOOOL! 2:2! Pretnar do ustawionego na prawym buliku Koblara. Ten uderzył bez przyjęcia. Koprziva złapany na przemieszczeniu
23. min - Trandin do Przygodzkiego! Genialnie Koprziva.
23. min - Unia w przewadze.
23. min - Będzie za to kara techniczna, bo krakowianie grali w szóstkę w polu.
23. min - Garszyn uderzony kijem w twarz. Sędziowie nie reagują.
22. min - Kowalówka do Kalana, ale słoweński środkowy nie zdołał się uwolnić spod krycia. Uderzenie nie było zbyt silne.
21. min - Mocny początek w wykonaniu obu ekip. Przygodzki wykonał kilka ataków siałem.
21. min - Wszystko jest już w porządku. Gramy.

Drobne opóźnienie. W przerwie zepsuła się rolba. Lód musi zostać poprawiony.

20. min - Zatko twardo potraktował Abramova.
19. min - Suną kolejne ataki na bramkę Cracovii. Unia chce wyrównać jeszcze przed przerwą.
17. min - GOOOL! 1:2! Garszyn z najbliższej odległości pokonuje Koprzivę.
17. min - Pachnie golem dla biało-niebieskich. Krakowianie zbyt mocno się wycofali.
16. min - Kapitalna akcja Kalana, który przejechał z krążkiem całą taflę. Dograł do Pretnara, ten uderzył, ale Koprziva zdążył się przemieścić.
15. min - Pretnar z niebieskiej, próba zmiany krążka przez Kowalówkę. Krakowski golkiper zdążył złączyć parkany.
15. min - GOOOL! 0:2! Krakowianie podwyższają prowadzenie. Był to gol samobójczy, więc został zapisany na konto Rompkowskiego, bo to on ostatni dotknął krążka.
14. min - Teraz mała wymiana uprzejmości pomiędzy Jeżkiem a Koblarem. Defensor Cracovii nie ma najwyższych notowań wśród kibiców biało-niebieskich.
13. min - Obecnie aktywniejsi są oświęcimianie.
12. min - Wanat efektownie wjechał do tercji, ale strzał mu po prostu nie wyszedł.
11. min - Kowalówka z nadgarstka, poprawka Koblara! Nie ma gola. Jęk zawodu na trybunach.
10. min - Oświęcimianie starają się błyskawicznie wyrównać. Goście wybili krążek z własnej tercji.
9. min - GOOOL! 0:1! Klasyczna kontra w wykonaniu Pasów. Kapica wzdłuż bramki do Urbana, a ten pokonuje Saundersa
9. min - Teraz Oriechin z Garszynem szukali gola. Dobrze krakowski golkiper.
8. min - Koblar! Ładnie wjechał do tercji, wyhamował, uderzył z nadgarstka, ale Koprziva sparował krążek.
8. min - Dobrze forecheckingiem graja Pasy. Unia ma problemy z rozegraniem krążka.
7. min - Niezłe tempo tego spotkania.
6. min - Ładna indywidualna akcja Malickiego, który urwał się lewym skrzydłem. Zjechał do środka, uderzył, ale bardzo dobrze interweniuje Koprziva.
5. min - Bychawski z niebieskiej. Dobra interwencja Saundersa.
4. min - Bezuszka uderzył, dobitki szukał Kalan, a następnie Koblar. Szczęście uśmiechnęło się do Cracovii.
4. min - Szaur spod niebieskiej! Broni Koprziva.
4. min - Bandy trzeszczą.
3. min - Teraz Trandin zderzył się z Przygodzkim. Zapowiadała się niezła kontra Unii.
3. min - Unia na razie nie zagroziła.
2. min - Początek lepszy w wykonaniu gości. Są szybsi bardziej zdecydowani.
1. min - Abramov! Ładnie złożył się do strzału, ale Saunders był na posterunku.
1. min - Leivo! Broni kijem oświęcimski bramkarz.
1. min - Bulik dla Pasów.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Sauders i Koprziva!

- Kto chce i ma ochotę nam pomóc może kliknąć w reklamy na Hokej.Net, kto nie chce nie musi :) Pozdrawiamy!
#9 Gregor Koblar PS 1 0 0 0 1 0 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 2 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1