05:29 2 min. Łukasz Siuty #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:03 2 min. Igor Sarna #32 Atak kijem trzymanym oburącz
51:00 2 min. Igor Sarna #32 Przeszkadzanie
51:52 2 min. Bartłomiej Stępień #26 Przeszkadzanie
59:17 2 min. Kacper Kapłon #8 Atak kijem trzymanym oburącz
59:17 2 min. Patryk Wsół #6 Uderzanie kijem
Koniec meczu. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Wsół w ostatniej minucie powędruje na ławkę kar za uderzanie. Ze strony gości Kapłon także odpocznie.
59 min. - Jeszcze atak gości. Bodora aktywny pod bramką Podhala.
58 min. - Neupauer bliski podwyższenia rezultatu.
57 min. - Gol dla Podhala! Długo nowotarżanie nie trafiali w tej tercji, a teraz raz po razie. Słowakiewicz. 13:1.
57 min. - Gol dla Podhala! Franek po raz trzeci w przeciągu kilkunastu sekund, tym razem perfekcyjne okienko i duża siła. 12:1.
56 min. - Franek znowu dał próbkę siły swojego uderzenia, ale nad bramką. Jeszcze jedna próba Franka.
55 min. - Dziubiński efektownie z półobrotem dogrywał przed bramkę, ale nikt z jego kolegów nie zamknął akcji.
54 min. - Jencik zamykał akcję, już 5 na 4, ale Kraus skrócił kąt.
53 min. - Suominen przy strzale złamał kija, ale moc była duża i krążek dotarł do bramki, jeszcze Dziubiński próbował przekierować.
52 min. - Przewaga Podhala, Sarna znowu odpoczywa po stronie gości, jest sygnalizacja kolejnej kary, Szarotki w 6 bez bramkarza.
51 min. - Strzał Kapłona, ale zbyt lekki by zaskoczyć Bizuba, już chyba nie miał z czego uderzyć.
50 min. - Willick do Wsóła, ale strzał obrońcy Podhala wysoko nad bramką.
49 min. - Franek wystrzelił ze środka po podaniu Valentino.
48 min. - Bombardowanie bramki gości, tym razem ucierpiał jeden z zawodników, dostał krążkiem w rękę.
48 min. - Willick odwracał się przed bramką Krausa, ale strzelił obok.
47 min. - Oblężenie bramki Krausa. Strzał Petterssona trafia w maskę bramkarza. Przerwa w grze.
46 min. - Svec sam wyjechał zza bramki i uderzał. Poprawiał Dziubiński, jeszcze Jencik. Będzie kara dla gości. Sarna odpocznie.
45 min. - Willick wjechał środkiem, uderzał po zwodzie, ale strzał blokuje obrońca.
44 min. - Nattinen w dwójkowej akcji z Campbellem, ale zdecydował się sam na strzał w bliższy róg. Obok.
43 min. - Neupauer do Jencika, ale ten niedokładnie zgrywał do środka po objechaniu bramki.
42 min. - Siuty z ostrego kąta, wypuścił z łapaczki Kraus, ale nie ma dobitki.
41 min. - Valentino na strącenie do Willicka po długo rozgrywanym zamku.
Rozpoczynamy III tercję. Przez 1 minutę i 19 sekund gospodarze będą grać w przewadze, jeżeli wcześniej nie zdobędą bramki.
40 min. - Ostrzał bramki Krausa kończy syrena. Koniec II tercji. 11:1 dla Podhala. Przerwa.
40 min. - Jeszcze będzie kara dla gości. Rajski odpocznie.
39 min. - Pettersson po przekątnej do Nattinena, natychmiastowy strzał ze skaczącego krążka, ale zdążył dostawić parkan do słupka Kraus.
39 min. - Gol dla Podhala! Dziubiński wykończył dobitką do pustej bramki akcję Słowakiewicza i Siutego. 11:1.
38 min. - Atak 2 na 1 Naprzodu, Wąsiński strzelał, obronił Bizub, wcześniej po drugiej stronie lodu poprzeczka po strzale Sveca.
37 min. - Goście próbowali się odkuć, po jednym z ich wypadów zadźwięczał słupek.
36 min. - Pettersson na zmianę z Nattinenem bombardują bramkę Krausa.
35 min. - Gol dla Podhala! Krążek przetoczył się nad interweniującym Krausem i wpadł do bramki. 10:1. .
34 min. - Kręcą Szarotki gośćmi w ich tercji, ostatnie podanie Sveca do Campbella nie doszło.
33 min. - Sulka świetnie wszedł do środka, później Jencik, dokładne dogrania, ale przy obu strzałach spisał się Kraus.
32 min. - Pettersson do Nattinena, ten przekładał na backhand i próbował między nogi bramkarza.
31 min. - Svec, Słowakiewicz i Seed założyli zamek 5 na 5 w tercji Naprzodu, goście wybijają na uwolnienie.
30 min. - Skrodziuk przedzierał się pod bramkę Bizuba, ale w ostatniej chwili zblokowany.
29 min. - Gol dla Podhala! Hat trick Valentino. Położył bramkarza i z backhandu podniósł w okienko.
29 min. - Jencik z backhandu w słupek krótkiego rogu.
28 min. - Dziubiński uderzył z lewego bulika.
27 min. - Bomba Sveca po podaniu Franka, mija bramkę Krausa.
26 min. - Gol dla Podhala! Szybko pada kolejna bramka. Neupauer. Nie wiem czy tam nie było rykoszetu od któregoś z obrońców gości. 8:1.
25 min. - Gol dla Podhala! W zamieszaniu pod bramką najsprytniej zachował się Nattinen 7:1.
24 min. - Strzał Suominena grzęźnie w nogach obrońcy i mogła z tego pójść groźna kontra, Seed zaasekurował kolegę z obrony.
23 min. - Strzał Wąsińskiego z bliska, zasłonił krótki róg Bizub.
22 min. - Strzelał Stępień, skuteczna interwencja Pawła Bizuba, który zastąpił w bramce Szarotek Odrobnego.
21 min. - Gol dla Podhala! Svec wycofał do Suominena, strzał Fina dobił po lodzie Franek. 6:1.
Zaczynamy II tercję przy stanie 5:1 dla Szarotek.
20 min. - Jeszcze próbka wysokich umiejętności technicznych Nattinena w tercji ataku, trzy razy strzelał, Dziubiński był bliski dobicia po drugim strzale.
19 min. - Michał Rybak rozegrał ze Skrodziukiem, wyszedł na pozycję, ale nie trafił czysto.
18 min. - Krokosz stracił, Jencik wyszedł sam na sam, ale w ostatniej fazie akcji zablokowany.
17 min. - Svec zbyt agresywnie, odpocznie 2 minuty.
17 min. - Svec po podaniu przez całą tercję ataku gospodarzy uderzał natychmiast, ale Kraus zdążył się przemieścić.
16 min. - Campbell przedarł się do strefy gości, wycofał do Suominena, strzał Fina strącał Słowakiewicz.
15 min. - Gol dla Podhala! Valentino po podaniu zza bramki Jencika wpisuje się na listę strzelców ponownie. Tym razem zaskoczył Krausa. 5:1.
14 min. - Gol dla Podhala! Dziubiński minął zwodem dwóch obrońców i umieścił krążek w siatce. 4:1.
13 min. - Svec miękko do Willicka, ten od razu na środek do Franka, koronkowo i efektownie, ale zabrakło minimalnie do wyjścia sam na sam.
12 min. - Campbell indywidualnie, ale wyprowadził sobie na backhand zbyt daleko od światła bramki.
11 min. - Gol dla Podhala! Valentino zza bramki do Neupauera, który zmieścił w piątą dziurę. 3:1.
10 min. - Gol dla Naprzodu! Wąsiński minął obrońcę i wyszedł sam na sam, zmieścił między parkanami Odrobnego. 2:1.
9 min. - Kapłon w doskonałej sytuacji przed bramką Wiedźmina, bramkarz na posterunku, koniec przewagi gości.
8 min. - Świetnie wyłożony krążek przed bramką miał Skrodziuk, nie trafił.
8 min. - Strzał Sarny po rozegraniu zamka z trudem broni Odrobny.
7 min. - Wsół na ławce kar, prawie minuta 5 na 3 goście.
7 min. - Sygnalizacja kolejnej kary. Janowianie w sześciu.
6 min. - Siuty spowodował upadek przeciwnika, będzie wykluczenie dla gospodarzy.
5 min. - Neupauer huknął z lewego bulika tuż nad okienkiem.
4 min. - Gol dla Podhala! Nowotarżanie szybko podwyższają wynik, zasłonięty bramkarz, Pettersson wpisuje się na listę strzelców. 2:0.
3 min. - Gol dla Podhala! W bardzo podobnej sytuacji, z tego samego miejsca, ze środka między bulikami, Valentino trafia w prawy róg Niemczyka. 1:0.
2 min. - Neupauer rozegrał z Valentino, strzał Kanadyjczyka.
1 min. - Jakub Piper próbował zaskoczyć Odrobnego od zakrystii.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Podhale kontra Naprzód Janów.

Poprawiliśmy w ostatnich dniach działanie strony, prosimy szanownych naszych czytelników o klikanie w reklamy na Hokej.Net, aby dalej rozwijać stronę i ją utrzymywać. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!
#50 Paweł Bizub B 0 0.00 15 15 0 0 0 0 100.00 39:39 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 1 2.95 9 9 0 0 0 0 88.89 20:21 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0