19:58 2 min. Michał Rybak #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:59 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:18 2 min. Karol Wąsiński #67 Uderzanie kijem
43:53 2 min. Michał Krokosz #33 Wysoko uniesiony kij
46:39 2 min. Igor Sarna #32 Wysoko uniesiony kij
47:48 2 min. Dominik Jarosz #98 Przeszkadzanie
48:22 2 min. Patryk Matusik #24 Wysoko uniesiony kij
53:13 2 min. Bartłomiej Stępień #26 Zahaczenie
Koniec Meczu 5-3.
- 60 min. - GOL! 5-3! Tuż przed syreną indywidualna akcja Urbanowicza, wjechał przed bramkę jego pierwszy strzał odbił Bernard ale dobitka była skuteczna.
- 54 min. - GOL! 4-3! Ponownie w sytuacji sam na sam Kondraszow i pokonuje Marka!
- 53 min. - Sam ruszył Kostek, ale nie zdołał pokonać Bernarda.
- 53 min. - Kara dla Stępnia, w przewadze gospodarze.
- 51 min. - Strzał Kapłona broni David Marek.
- 48 min. - GOL! 4-2! Kondraszow wjechał pomiędzy obrońców JKH, jeszcze faulowany - ręka sędziego podniesiona ale rosyjski zawodnik pakuję gumę do bramki po indywidualnej akcji!
- 48 min. - Kontra JKH i Urbanowicz prosto w bramkarza.
- 47 min. - GOL! 4-1! Ależ bomba z niebieskiej Jassa trafiła w twarz Łukasza Nalewajki i wpada do bramki. Mamy krew na twarzy zawodnika JKH, który zjechał do szatni.
- 45 min. - GOL! 3-1! Z niebieskiej wreszcie wstrzelił się Jabornik!
- 44 min - GOL! 2-1! Nareszcie mogą powiedzieć kibice i zawodnicy JKH! Rohtla uderzył pod poprzeczkę!

- Koniec II tercji. Strzały: 35-9.
- 39 min. - GOL! 1-1! Wygrany bulik przez Rohtli, wycofanie do Jabornika - ten huknął z niebieskiej lot krążka zmienił Iossafov i mamy wyrównanie !
- 38 min. - Auvinen huknął obok bramki.
- 37 min. - Dwukrotnie Urbanowicz, później Iossafov i jeszcze Jabornik - oblężenie bramki ale krążek nie wpada do bramki - broni jak natchniony bramkarz Janowa!
- 37 min. - Na ławkę kar wędruje Wąsiński, z niebieskiej Jabornik odbija Bernard, dobijał Kostek - mrozi Bernard.
- 36 min. - Z niebieskiej uderzył Rohtla, łapie Bernard.
- 35 min. - Kostek na wprost Bernarda ale uderza prosto w niego.
- 34 min - Wrzutka zza bulika Gimińskiego, mrozi w parkanach gumę Bernard.
- 33 min. - Kosakowski spod niebieskiej, odbija Marek.
- 32 min. - Uderzenie Kostka broni Bernard.
- 31 min. - Na ławkę kar siada Łukasz Nalewajka.
- 30 min. - Wąsiński sam na sam, ale Marek nie dał się oszukać!
- 29 min. - JKH bez większego pomysłu i rozbijają ich ataki janowianie!
- 27 min. - Uderzał Wróbel i ponownie pewnie Bernard.
- 25 min. - Urbanowicz pod bramką do Rohtli a ten z bliska ... łapie Bernard.
- 24 min. - Gospodarze walą głową w mur, nie wychodzą im akcje.

- Koniec I tercji. Strzały: 18-4.
- 20 min. - Równo z syreną krążek w bramce, sędziowie sprawdzają wideo. Nie ma gola, krążek trafił do siatki po syrenie kończącej pierwszą tercję.
- 18 min. - Łukasz Nalewajka spod niebieskiej i łapie Bernard.
- 17 min. - Jass miał już leżącego bramkarza przed sobą, ale nie zdołał podnieść krążka i trafia w Bernarda...
- 14 min. - Kamil Wróbel uderzał ale łapie Bernard.
- 13 min. - Gospodarze grają bardzo spokojnie, bez naciskania większego na rywala.
- 12 min. - Strzał Pipera i łapie Marek.
- 11 min. - GOL! 0-1! Kontra Janowian Kondraszow ruszył na bramką Marka i wyłożył gumę Wróblowi, ten bez problemu skierował gumę do siatki.
- 10 min. - Nic ciekawego się nie dzieje, gospodarze naciskają ale niedokładność w akcjach JKH.
- 5 min. - Gra toczy się w tercji gości, Wałęga, R. Nalewajka, Auvinen - broni Bernard.
- 4 min. - Wąsiński w sytuacji sam na sam, ale Marek nie dał się pokonać i odbija parkanem.
- 2 min. - Trzy strzał w krótkim odstępie czasu gospodarzy i Bernard skutecznie odbija gumę. Wybijają janowianie na uwolnienie.

Poprawiliśmy w ostatnich dniach działanie strony, prosimy szanownych naszych czytelników o klikanie w reklamy na Hokej.Net, aby dalej rozwijać stronę i ją utrzymywać. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!