2:3 Mateusz Danieluk #29 ( Szymon Marzec #71, Tomasz Pastryk #68 ) 3/3 61:56
22:42 2 min. Jan Steber #24 Wysoko uniesiony kij
24:11 4 min. Mateusz Zieliński #4 Ostrość
37:24 2 min. Szymon Marzec #71 Atak kijem trzymanym oburącz
50:30 2 min. Dmitrij Kozłow #57 Atak łokciem
51:49 20 min. Artiom Smirnow #22 Kara meczu za niesportowe zachowanie
51:49 20 min. Vlastimil Bilčík #55 Kara meczu za niesportowe zachowanie
51:49 5 min. Vlastimil Bilčík #55 Atak w okolice głowy lub szyi
51:49 4 min. Vlastimil Bilčík #55 Ostrość
51:49 2 min. Nikita Wiejtow #91 Ostrość

61:56 GOL! 2-3! Zdobywcą bramki Danieluk. Marzec podał przed bramkę, tam krążek odbił się od Danieluka i takim lobem wpadł za kołnierz Spesnego!
61 min. - Zaczynamy dogrywkę!

- Tradycji stanie się zadość! Znów w derbach będzie 3:2, bo czeka nas dogrywka. W trzeciej tercji kibice obejrzeli bójkę na lodzie. Długo wydawało się, że to Energa sięgnie po 3 punkty, ale w 57. minucie do remisu doprowadził Mateusz Danieluk (LOTOS PKH Gdańsk).
60 min. - Zakończyła się trzecia tercja.
60 min. - Tuż przed końcową syreną doskonała interwencja Fucika (LOTOS PKH Gdańsk) zapewnia co najmniej punkcik Lotosowi.
58 min. - Sierguszkin (Energa Toruń) ze "ściąganej". Złapał krążek Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).
58 min. - Ostatnie dwie minuty w trzeciej tercji.
57 min. - GOL! 2-2! Zdobywcą bramki Danieluk. Po wrzutce Pastryka, krążek odbił się od Marca i szczęśliwie spadł na łopatkę kija Danieluka, a ten umieścił go w odsłoniętej siatce.
56 min. - Poprzeczka ratuje Spesnego (Energa Toruń) po strzale Polodny (LOTOS PKH Gdańsk).
54 min. - Gdańszczanie również wstępują w pełnym składzie.
53 min. - Toruń w pełnym składzie, bo na lód wrócił Kozłow (Energa Toruń). Teraz to oni grają z jednym zawodnikiem więcej.
52 min. - Smirnow i Bilcik z karami meczu. Obaj otrzymali 5+ 20 minut za nadmierną ostrość. Bilcik dodatkowo otrzymał 2+2 za nadmierną ostrość. Na ławce kar także Wiejtow z karą 2 minut za ostrość w grze.
52 min. - Starli się Smirnow (Energa Toruń) z Bilcikiem (LOTOS PKH Gdańsk), co było efektem faulu na Szkodience, który z całym impetem uderzył w bandę. Na lodzie pojawiło się sporo krwi. Teraz zawodnik Energi jest opatrywany w boksie. Trwa narada sędziów, co do wysokości kar.
52 min. - Bijatyka na lodzie.
51 min. - Kozłow (Energa Toruń) ukarany karą 2 minutową.
50 min. - Zbyt często próbują gdańszczanie strzałów, gdy kąt jest zbyt ostry. Takie próby nie mogą zaskoczyć dobrze ustawionego bramkarza.
49 min. - Jesajan (Energa Toruń) ze Sierguszkinem (Energa Toruń) dwukrotnie podnieśli ciśnienie Fucikowi (LOTOS PKH Gdańsk), ale ten broni z dużą dozą szczęścia.
47 min. - Dobra kontra Lotosu. Strzelał Tesliukiewicz (LOTOS PKH Gdańsk), ale kolejny raz doskonale ustawiony Spesny (Energa Toruń) odbił krążek.
45 min. - Marzec (LOTOS PKH Gdańsk) ładnie przełożył dwóch rywali, ale jego strzał ze zbyt ostrego kąta nie mógł zaskoczyć Spesnego (Energa Toruń)
45 min. - Błąd Jesajana (Energa Toruń). Strzelał Vitek (LOTOS PKH Gdańsk), ale Spesny (Energa Toruń) na posterunku.
44 min. - Torunianie dobrze rozbijają ataki Lotosu.
42 min. - Rotuje składem trener Ziętara. Duże zmiany w formacjach. Szkoleniowiec próbuje pobudzić zespół do walki.
42 min. - Skólmowski (Energa Toruń) wrzucił spod niebieskiej. Nie miał żadnych problemów ze złapaniem krążka Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).

- Koniec II tercji
40 min. - Obronili się gdańszczanie. Marzec (LOTOS PKH Gdańsk) wrócił na lód.
39 min. - Dwa razy z pierwszego krążka uderzał Sierguszkin (Energa Toruń) i o dużym szczęściu może mówić Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).
38 min. - Marzec (LOTOS PKH Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
38 min. - Dwie świetne szanse miał Kalinowski (Energa Toruń), ale Fucik (LOTOS PKH Gdańsk) kolejny raz błysnął refleksem.
36 min. - Fragment spokojniejszej gry. Oba zespoły starają się przede wszystkim rozbijać ataki rywali.
35 min. - Marzec (LOTOS PKH Gdańsk) z pełnego zamachu, ale znów krążek pofrunął prosto w Spesnego (Energa Toruń).
34 min. - Jeriomienko (Energa Toruń) do Fraszki (Energa Toruń). Ten sam na sam z Fucikiem (LOTOS PKH Gdańsk), zwód na bekhend, ale Czech zostawił parkan na lodzie i świetnie broni!
34 min. - Pastryk (LOTOS PKH Gdańsk) niepilnowany przez nikogo. Próbował zmieścić krążek przy krótkim słupku, ale Spesny (Energa Toruń) znakomicie dysponowany.
33 min. - Błąd Kozłowa (Energa Toruń) i Popow (LOTOS PKH Gdańsk) był sam przed Spesnym (Energa Toruń), ale nie zdołał go pokonać.
33 min. - Krążek zatańczył na linii bramkowej po przypadkowym odbiciu od łyżwy jednego z zawodników! Sierguszkin (Energa Toruń) wybił go jednak na uwolnienie i nadal Toruń prowadzi.
32 min. - Kolejna okazja Energi. Fraszko (Energa Toruń) uderzył bez przyjęcia po podaniu Kalinowskiego (Energa Toruń). Pomylił się jednak. W odpowiedzi Marzec (LOTOS PKH Gdańsk) w kontrze, ale strzelił prosto w bramkarza.
30 min. - Danieluk (LOTOS PKH Gdańsk) z ostrego kąta prosto w Spesnego (Energa Toruń), który na razie w tej tercji nie miał dużo pracy w przeciwieństwie do Fucika (LOTOS PKH Gdańsk).
29 min. - Próbują gdańscy kibice wesprzeć swój zespół i zmotywować do lepszej gry.
28 min. - GOL! 2-1! Zdobywcą bramki Smirnow. Artiom Smirnow wjechał do tercji Lotosu i pociągnął w samo okienko, zdejmując pajęczynę z siatki. Fucik był bez szans!
26 min. - Torunianie wyszli 3 na 1 grając w czwórkę. Strzelał Smirnow (Energa Toruń), ale parkanem dobrze interweniował Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).
25 min. - Teraz Lotos w przewadze, bo Steber (LOTOS PKH Gdańsk) wyszedł już na lód.
25 min. - Zieliński otrzymuje 2+2 a Pastryk 2 min. kary za nadmierną ostrość w grze.
24 min. - Pogubili się gospodarze i grając w przewadze wybili krążek na uwolnienie.
23 min. - Steber (LOTOS PKH Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
22 min. - Z pełnego zamachu Smirnow (Energa Toruń). Interwencja parkanem Fucika (LOTOS PKH Gdańsk).
22 min. - Kalinowski (Energa Toruń) poprawiał po Zielińskim (Energa Toruń)...Fucik (LOTOS PKH Gdańsk) rzucił tylko sobie znanym sposobem zapobiegł utracie bramki przez Lotos!

- Koniec I tercji
20 min. - Kolejna "setka" Jesajana (Energa Toruń). Fucik (LOTOS PKH Gdańsk) był zasłonięty, ale toruński napastnik strzelił obok bramki.
19 min. - Pesta (LOTOS PKH Gdańsk) strącił krążek po wrzutce Pastryka (LOTOS PKH Gdańsk), krążek zatańczył w polu bramkowym, ale i tak bramka nie zostałaby uznana, bo guma została strącona wysokim kijem.
18 min. - Steber (LOTOS PKH Gdańsk) spod niebieskiej, ale widział doskonale lecący krążek Spesny (Energa Toruń) i w porę interweniował.
16 min. - Groźnie Jesajan (Energa Toruń) z bulika. Celował w okienko, ale Fucik (LOTOS PKH Gdańsk) odpowiednio ustawiony i odbił krążek.
15 min. - Dobre, ciekawe spotkanie. Widać, że oba zespoły starają się grać niezwykle odpowiedzialnie w defensywie.
14 min. - Jełakow (LOTOS PKH Gdańsk) spod niebieskiej, ale prosto do rękawicy Spesnego (Energa Toruń).
13 min. - Ogromny błąd gdańszczan. Sierguszkin (Energa Toruń) wyszedł sam na sam z Fucikiem (LOTOS PKH Gdańsk), ale Czech doskonale złączył parkany i obronił ten strzał.
11 min. - Nie widać dziś na lodzie Aleksandra Gołowina (LOTOS PKH Gdańsk). W jego miejsce w drugiej formacji Pavel Popow (LOTOS PKH Gdańsk).
10 min. - Danieluk (LOTOS PKH Gdańsk) próbował na raty zdobyć drugą bramkę, ale Spesny (Energa Toruń) zdołał odbić gumę.
8 min. - Znów groźnie pod gdańską bramką. Jesajan (Energa Toruń) podawał do Sierguszkina (Energa Toruń), ale ten na szczęście źle przyjął krążek i nie oddał strzału.
6 min. - GOL! 1-1! Zdobywcą bramki Kalinowski. Szybka akcja Energi, Smirnow dograł do środka do Kalinowskiego, a ten przymierzył
i posłał krążek pomiędzy parkanami Fucika.
5 min. - Przycisnęli gospodarze. Strzelali Jesajan (Energa Toruń), który minął wszystkich hokeistów Lotosu, jak tyczki i Kozłow (Energa Toruń), ale Fucik (LOTOS PKH Gdańsk) świetnie dysponowany i nie dał się zaskoczyć.
4 min. - Krasowski (LOTOS PKH Gdańsk) spod niebieskiej prosto w Spesnego (Energa Toruń).
3 min. - Vitek (LOTOS PKH Gdańsk) z ostrego kąta. Złapał krążek Spesny (Energa Toruń).
2 min - Głośny doping gdańskich kibiców.
1 min. - GOL! 0-1! Zdobywcą bramki Havlik. Polodna z bekhendu do Havlika, ten wyjechał przed bramkę, zwodem położył Spesnego i umieścił krążek w siatce!
1 min. - Wrzutka Bilcika (LOTOS PKH Gdańsk) spod niebieskiej. Spesny (Energa Toruń) odbił krążek przed siebie i było blisko trafienia dla Lotosu!

Poprawiliśmy w ostatnich dniach działanie strony, prosimy szanownych naszych czytelników o klikanie w reklamy na Hokej.Net, aby dalej rozwijać stronę i ją utrzymywać. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!