odłożona kara
08:20
1:1 Jakub Witecki #66 ( Michał Kotlorz #87, Patryk Kogut #68 ) (+1) 5/4 19:06
2:1 Dominik Paś #14 ( Artem Iossafov #71, Martin Kasperlík #82 ) 5/5 55:16
3:1 Henri Auvinen #55 ( Radosław Sawicki #18, Maciej Urbanowicz #92 ) (+1) 5/4 56:34

- Koniec Meczu
- 59 min. - Kara dla Jeronau i prawie półtorej minuty hokeiści JKH utrzymywali się przy krążku gdy ręka sędziego była podniesiona w górę.
- 58 min. - GOL! 4-1! Nokaut! Iossafov wypuścił Kasperlika a ten w swoim stylu na szybkości wyprzedził obrońcę i sam na sam oszukał Murraya!
- 57 min. - GOL! 3-1! Auvinen dopadł do bezpańskiego krążka i huknął nie do obrony!
- 56 min. - Na ławkę kar wędruje Jeronau faulując Wałęgę, który wychodził sam przed Murraya.
- 55 min. - GOL! 2-1! Błąd w defensywie tyszan i Iossafov minął rywala jego strzał broni Murraya ale dobitka Pasia skuteczna!
- 53 min. - Kotlorz obok bramki, zaraz Bizacki też niecelnie.
- 51 min. - Bizacki obok słupka spod niebieskiej.
- 50 min. - Witecki objechał bramkę, długo był przy krążku Raszka już leżał, odegrał do Kotlorza ale ten uderzył obok słupka!
- 49 min. - Wałęga z bulika, odbija dobrze Murray.
- 48 min. - Zablokowany Ciura na niebieskiej.
- 46 min. - Z bliska Wróbel, ale Murray po raz kolejny!
- 46 min. - Witecki spod bandy, ale Raszka odbija strzał.
- 45 min. - Teraz Kasperlik, ale nie dał się oszukać Murraya!
- 45 min. - Dwukrotnie Wałęga zagroził bramce Murray, ten drugi strzał świetnie broni bramkarz GKS!
- 43 min. - Na razie bez zagrożeń pod bramkami.

- 40 min. - Strzał Kulasa nad bramką.
- 39 min. - Walka o krążek za bandą Sawickiego i Wałęgi z tyskimi defensorami.
- 38 min. - Długie rozgrywanie krążka, Witecki do Koguta na wolną przestrzeń ale ten mija się z gumą.
- 37 min. - Kasperlik z bulika, odbija parkanem Murray.
- 37 min. - Pociecha uderzał po lodzie odbija do boku Raszka.
- 36 min. - Długa przerwa w grze - cała czwórka zawodników trafia na ławkę kar - otrzymują po 2 min za nadmierną ostrość w grze.
- 36 min. - Puszczają nerwy i mamy wymianę ciosów. Starł się Urbanowicz z Jeronau leżąc na lodzie, polskiemu napastnikowi białoruski obrońca ściągnął koszulkę. Na "kupie mięsa" był też Bagiński, Paś i sędzia liniowy.
- 35 min. - Dwukrotnie Novajovsky, ale spokojnie Raszka.
- 34 min. - W zamieszaniu pod bramką, uderzał Mroczkowski - obok słupka.
- 33 min. - Zaskakujące uderzenie i poprzeczka Ciury spod niebieskiej.
- 33 min. - Trwa zdrapywanie krwi z lodu przez służby porządkowe. Przerwa w grze.
- 33 min. - Novajovsky za długo przymierzał krążek z niebieskiej i zablokowany strzał ląduje poza taflę.
- 32 min. - Przypadkowo krążkiem w twarz dostał Klimienko, zjechał do swojego boksu i interweniuje sztab. Krew leci z ust zawodnika, który zszedł do szatni.
- 31 min. - Dobrze tyszanie w osłabieniu i już w drugiej fazie kary nie zagrozili gospodarze bramce Murraya.
- 29 min. - Pod bramką Iossafov, lot krążka próbował zmienić Kasperlik - łapie Murray.
- 29 min. - Iossafov z okolicy bulika, odbija Murray. Ofiarnie goście i wybijają gumę!
- 28 min. - Na ławkę kar odesłany też Witecki, przez 58 sekund JKH zagra 5 na 3. A trener Kalaber prosi o czas.
- 27 min. - Sam na sam wyszedł Kasperlik, ale w ostatniej fazie uderzył po rękach go Novajovsky, będzie kara.
- 26 min. - Tyszanie sporo podań, strzał niedokładny Jeronau. Wychodzi Auvinen i przewaga niewykorzystana
- 25 min. - Uderzał Szczechura i łapie Raszka.
- 24 min. - Zmęczony Auvinen powstrzymał nieprzepisowo Jeziorskiego. Czwarta przewaga w tym meczu tyszan.
- 23 min. - Gościński zza bulika, ale spokojnie Raszka.
- 22 min. - Cichy do Szeczechury ale jego strzał spokojnie mrozi w parkanach Raszka.

- Koniec I tercji, iskrzy praktycznie przy każdej akcji obu zespołów. Strzały: 7-22.
- 19 min. - GOL! 1-1! Po uderzeniu Kotlorza, gumę odbił przed siebie Raszka a tam był Witecki, który przejął krążek i ze spokojem wpakował ją do bramki!
- 18 min. - Cichy mocny strzał obok bramki. Jastrzębianie dobrze się bronią wybijając gumę poza swoją tercję.
- 17 min. - Jeronau obok bramki, sygnalizowana kara i na ławkę kar siada Kulas.
- 16 min. - Sawicki pod bramką rywala, ale Murray mrozi gumę. Kolejne nerwy pomiędzy zawodnikami.
- 15 min. - Witecki po wygranym wznowieniu, ale prosto w Raszkę.
- 14 min. - Cichy z bliska, broni Raszka. Zaraz Szczechura ale nad bramką w dobrej okazji! Komorski starł się z rywalem pod bramką Raszki, nerwy coraz większe na tafli.
- 13 min. - Dwukrotnie uderzał Mroczowski ale niecelnie!
-12 min. - Urbanowicz w tercji ataku fauluje rywala, w przewadze po raz drugi goście.
- 10 min. - Uderzenie z boku Kotlorza, spokojnie parkanem Raszka.
- 9 min. - Dawno w PHL nie było bójki i tak Jass i Akimoto wymieniali ciosy, sędziowie przerwali dopiero jak zawodnicy się zmęczyli.
- 8 min. - GOL! 1-0! Z łaski kar wyszedł Kasperlik, faulowany był pod bandą przez Komorskiego, sygnalizowana kara lecz czeski napastnik w sytuacji sam na sam Kasperlik lekko uderzył pod poprzeczkę!
- 8 min. - Z ostrego kąta Komorski i odbija Raszka.
- 7 min. - Wolno goście w przewadze, dużo podań bez strzału.
- 6 min. - Kasperlik faulował Jeziorskiego, ten jeszcze popędził na bramkę ale jego strzał odbija Raszka parkanem. Będzie przewaga gości.
- 5 min. - Z ostrego kąta Urbanowicz, obok bramki.
- 3 min. - Kontra JKH, ale napastnik gospodarzy zgubił na buliku gumę.
- 1 min. - Mroczkowski ruszył na bramkę Raszki, ale blokowany przez defensorów nie oddaje strzału.

Black Weekend! Tylko DZISIAJ Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-hokejowego-niezbednika-kibica

Hej! Korzystamy z Twisto, Tobie też może się spodobać! Spróbuj, a otrzymasz 50 PLN w prezencie całkiem za darmo! Fajnie, co? Zarejestruj się a dostaniesz darmową kartę, którą zrobisz zakupy tak samo jak kartą kredytową. Przez 45 dni nie są naliczane żadne procenty od wykorzystanego limitu! Może jesteś kilka dni przed wypłatą a brakuje nagle środków? Możesz skorzystać z przyznanego limitu a później oddać tyle samo bez żadnych prowizji! To nowość. Codziennie rejestruje się ponad 3 tys. ludzi. ----- >>>> Kliknij Tutaj a otrzymasz darmowe 50 zł na zakupy!