07:13 2 min. Artiom Sadrietdinow #88 Natarcie
19:08 2 min. Artiom Sadrietdinow #88 Ostrość
24:44 2 min. Jesse Rohtla #11 Zahaczenie
29:00 2 min. Dominik Jarosz #98 Atak kijem trzymanym oburącz
34:00 2 min. Bartosz Fraszko #95 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:57 2 min. Jakub Michałowski #5 Zahaczenie
57:48 2 min. Dmitrij Kozłow #57 Ostrość
57:48 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Ostrość
59:30 2 min. Henrich Jabornik #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min. Koniec meczu.
60 min. - Strzał Fraszki zablokowany, przejmuje FIeofanow, Próbował uderać, jednak broni Raszka.
60 min. Czas dla gospodarzy.
60 min. Kara dla Jabornika.
60 min. Torunianie wycofują bramkarza.
58 min. - Zawrzało pod bramką Spesnego. Urbanowicz i Kozłow otrzymują dwie minuty za ostrość w grze.
58 min. - Sawicki wybija krążek wysoko nad poprzeczką .
57 min. - Dobra akcja torunian, jednak zabrakło wykończenia. Z krązkiem minął się Michał Kalinowski.
55 min. - Niezrozumiała decyzja sędziów, gracze toruńskiej drużyny protestują.
54 min. GOOOL- 3:4! Kontaktowego gola zdobywa po raz drugi Denis Sierguszkin.
54 min. - Fraszko z dala od bramki strzeżone przez Ondreja Raszkę.
53 min. - Jastrzębianie kontrolują przebieg spotkania.
52 min. - Tempo meczu zwolniło w porównaniu do dwóch poprzednich tercji.
50 min. - JKH GKS występuje w pelnym składzie. Torunianie mieli jedną groźną sytuację, ale lepszy okazał się golkiper gości,
48 min. - Jakub Michałowski ukarany dwuminutową karą za zahaczanie.
47 min. - GOOOL! 2:4! Pięknym strzalem w okienko Spesnego pokonuje Kamil Górny.
46 min. - Ucierpiał Rohtla, szybko jednak wstał i udał się o własnych siłach do swojego boksu.
45 min. - Jerjomienko uderzał, pewnie broni Raszka.
44 min. - Pelaczyk minał się z krążkiem. W posiadaniu teraz gospodarze.
43 min. - Akcja gości, krążek wybija Spesny.
41 min. - Pierwsze wznowienie dla gości z Jastrzębia.
41 min. - Początek trzeciej tercji. Nastąpiła zmiana bramkarza, Krzysztofa Bojanowskiego zastępuje Patrik Spesny.

Strzały: 12-17 (22-35)
40 min. - Koniec II tercji.
40 min. - GOOL - 2:3! Torunianie byli myślami w szatni, błąd Bojanowskiego wykorzystuje Kamil Wałęga.
39 min. - Krążek po strzale Sadrietfinowa wypluwa Raszka., dobitka niecelna. Nadal mamy remis po dwa.
38 min. - Podanie do Serguszkina, który wydawał się być zaskoczony tym zagraniem. Zabrakło komunikacji w tej akcji, bo mogło być groźnie,
36 min. - Jass powalony przez zawodnika gospodarzy, co spotkało się z aplauzem publiczności.
36 min. - Torunianie w pełnym składzie.
35 min. - Sędziowie udali się na naradę, czy padł gol dla przyjezdnych.. Po krótkiej naradzie znamy decyzję. Nie m bramki dla podopiecznych Roberta Kalabera.
34 min. - Kara dla Bartosza Fraszki za spowodowanie upadku przeciwnika..
33 min. - Iossafow strzelał, pewnie broni Bojanowski,
31 min. - Jastrzębie gra w pełnym zestawieniu.
30 min. - Groźna sytuacja gospodarzy, Blisko strzelenia bramki Sierguszkin, ale uderza prosto w słupek.
29 min. - Kolejna kara dla gości. Dwie minuty otrzymał Dominik Jarosz za atak kijem trzymanym oburącz.
29 min. - W starciu ucierpiał Raszka. który przez moment leżał na lodzie. Przerwa w grze.
28 min. - Próbował Fieofanow, Raszka odbija krążek parkanem z dala od swojej bramki.
27 min. - GOOL -2:2! Torunianie pięknie skonstruowali akcję i Sierguszkin pokonuje z najbliższej odległości bramkarza Jastrzębia.
26 min. - Kozłow do Sadrietdinowa, ale broni Raszka.
25 min. - Kara dla gości. Rohtla otrzymuje dwie minuty za zahaczenie. Po raz pierwszy w tym spotkaniu w przewadze będą grać podopieczni Jurija Czucha.
25 min. - Raszka broni strzał Jakuba Jaworskiego.
24 min. - GOOOL - 1:2! Zamieszanie pod bramką wykorzystuje Łukasz Nalewajka, Asystował przy tym trafieniu Jakub Gimiński.
23 min. Strzał Gimińskiego za słaby, aby mógł zaskoczyć golkiperaa Stalowych Pierników,
23 min. Grożnie pod bramką KH Energi. Gorą jednak Bojanowski.
22 min. Gospodarze występują już w pelnym zestawieniu.
21 min. Początek drugiej tercji. Pierwsze wznowienie dla jastrzębian. Torunianie będą grali przez 68 sekund w osłabieniu.

Strzały: 10-18.
20 min. - Koniec I tercji.
20 min. - Paś uderza wysoko nad bramką toruńskiej drużyny,
20 min. - Zagotowało się pod bramką Bojanowskiego. Na ławce kar po raz kolejny ląduje Sadrietdinow. Tym razem za ostrość w grze.
19 min. - Kibice zgromadzeni na torunskim lodowisku oglądają ciekawe spotkanie.
18 min. - Krążek po strzale Urbanowicza, ląduje z dala od bramki Bojanowskiego.
17 min. - Ponownie próbował Kalinowski, wychodząc sam na sam. Górą jednak Raszka.
17 min. - Kalinowski próbował, ale został powstrzymany w tej akcji.
15 min. - Akcję torunia n przerywają sędziowie, odgwizdując spalonego.
15 min. - Zamieszanie pod bramką gości, jednak krążek wybijają obrońcy z Jastrzębia,
13 min. - GOOOL! 1:1! Kontra gości i mamy wyrównanie. Krążek w siatce umieszcza Radosław Nalewajka.
13 min. - Raszka broni strzał Zielińskiego.
11 min. - Próbował Jabornik, jednak jego strzał był za słaby, żeby zaskoczyć Bojanowskiego.
10 min. - Strzał Sergiuszkina broni golkiper JKH GKS-u Jastrzębie.
10 min. - Torunianie grają w pełnym zestawieniu.
9 min. - GOOOOOL! 1:0! Wynik spotkania otwiera Bartosz Fraszko.
9 min. - Kalinowski wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale jego strzał broni Raszka.
8 min. - Spięcie Górnego z Sadrietdinowa, zawodnik gospodarzy ukarany karą dwóch minut za atak ciałem.
7 min. - Na lodzie leżał Adrian Jaworski, udaje się przy pomocy kolegów z drużyny do swojego boksu.
6 min. - Pelaczyk próbował strzelać, jednak krążek ląduje z dala od bramki.
5 min. - Strzał Wałęgi odbija parkanem Bojanowski.
5 min. - Jastrzębianie na spalonym.
4 mn. - Niecelne podanie Sadrietdinowa do Feofanowa, Krąże w posiadaniu gości,
1 min. - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
W bramce KH Energi Toruń - Krzysztof Bojanowski, z kolei w ekipie gości bronić będzie Ondrej Raszka.,

Ostatnie narady w obu drużynach, za chwilę pierwszy gwizdek.

Na tafli pojawili się sędziowie dzisiejszego pojedynku.

Witamy z Tor-Toru, gdzie za kilka chwil początek spotkania 21. kolejki Polskiej Hokej Ligi pomiędzy KH Energą Toruń a JKH GKS-em Jastrzębie.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj