0:1 Jiří Gula #89 ( Damian Kapica #95, Marek Tvrdoň #80 ) (+1) 5/4 33:48
1:1 Marcin Kolusz #20 ( Grzegorz Pasiut #18 ) 5/5 34:59
1:2 Marek Tvrdoň #80 ( Adrian Gajor #28 ) 5/5 47:17
2:2 Grzegorz Pasiut #18 ( Nestori Lähde #14 ) 5/5 54:14
3:2 Marcin Kolusz #20 Karny decydujący 65:00
15:13 2 min. Maciej Kruczek #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:23 2 min. Dušan Devečka #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:40 2 min. Damian Tomasik #15 Opóźnianie gry
37:34 2 min. Kamil Kalinowski #10 Zahaczenie
41:22 2 min. Miroslav Kopřiva #33 Kara na bramkarza
58:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
65 min - Koniec! Będą karne!
64 min - Franssila minął rywali i oddał świetny strzał! Jeszcze lepiej broni Koprziva!
63 min - Najpierw z bliska Pasiut, potem krążek trafił do Cakajika, ale ten w świetnej sytuacji strzelił wprost w Koprzivę!
61 min - Zaczynają Pasy

Koniec III tercji! Będzie dogrywka!
58 min - Gospodarze popełniają błąd przy zmianie... Do końca tercji będą grali w osłabieniu
55 min - GOOOL! 2:2! Pasiut świetnie uderzył w krótki róg i doprowadza do wyrównania!
54 min - Kalinowski z bliska! Wprost w bramkarza
54 min - Jezek strzela, odbija Rahm
51 min - Katowiczanie biją głową w mur, ale nic z tego nie wynika
48 min - GOOOOL! 1:2! W zamieszaniu podbramkowym krążek trafia do Tvrdonia, który łatwo strzela do odsłoniętej bramki!
45 min - Strzał z klepy Rompkowskiego! Minimalnie obok bramki!
44 min - Było kilka groźnych sytuacji, ale dobrze sobie radzą krakowianie w destrukcji
42 min - Katowiczanie będą grali w przewadze
41 min - Trzecia tercja! Czy w niej poznamy zwycięzcę?

39 min - Zamieszanie pod bramką Cracovii obrońcy wybijają krążek będący na linii bramkowej!
35 min - GOOOL! 1:1! Kolusz z bliska zmienia tor lotu krążka i pokonuje Koprzivę!
34 min - GOOOOL! 0:1! Gula z bliska pakuje gumę pod poprzeczkę!
32 min - Michalski dostał krążek przed bramką, ale fatalnie uderzył... ledwo trafił w krążek
31 min - Strzał Kapicy, prosto w bramkarza
30 min - Uderza z bliska Gajor, kijem broni Rahm
30 min - Makkonen z niebieskiej wrzuca gumę, ale nikt nie zbija
29 min - Krążek minimalnie mija bramkę Cracovii!
28 min - Wznawiamy spotkanie
28 min - Póki co najbardziej emocjonującym elementem tego meczu jest szyba wypadająca z bandy. Już drugi raz przerwa z tego powodu
24 min - Czas dla drużyny GKS-u Katowice
22 min - Gula nie trafił do pustej bramki! To powinien być gol!
21 min - Rozpoczynamy pierwszą tercję, już na starcie mamy groźną sytuację, Devecka zaatakował przy bandzie Ondreja Mikulę

20 min - Ostatnia minuta pierwszej tercji, wynik nadal bez zmian, nic nie zapowiada się na to by padł jeszcze jakiś gol
18 min - Kruczek wraca do gry
17 min - Krążek sam przed bramką! Dopada do niego Lahde, ale nie trafia do pustej bramki!
17 min - Turtainen uderza bez przyjęcia z okolic bulika, ale fenomenalnie broni Koprziva!
16 min - Pierwsze wykluczenie w tym meczu, Katowiczanie w lepszej sytuacji
13 min - Franssila uderza z niebieskiej, łapie Koprziva
11 min - Wracamy do gry
11 min - Powodem awarii jest plexi, które odłączyło się od bandy
11 min - Starcie pod bandą spowodowało uszkodzenie bandy, czeka nas chwila przerwy
11 min - Bepierszcz sam na sam, ale broni Rahm
9 min - Chaotyczna gra obu ekip, bramkarze mogą odpoczywać
6 min - Trwa atak w katowiczan w tercji rywali, ale póki co nie ma strzałów, które mogłyby zagrozić Cracovii
4 min - Michalski tyłem do bramki, ale szybko się odwraca i oddaje niespodziewany strzał! Koprziva broni instynktownie parkanem!
3 min - Strzał Pasiuta pewnie obroniony przez katowickiego bramkarza
2 min - Strzał Drzewieckiego, pewnie łapie Rahm
1 min - Pierwsze wznowienie dla Katowic!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj
#8 Patryk Wajda PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Miroslav Kopřiva B 3 2.77 32 32 0 0 0 0 90.63 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1