3:3 Gregor Koblar #9 ( Andrej Themár #88, Luka Kalan #93 ) (+1) 5/4 34:07
3:4 Josef Vítek #73 ( Jan Steber #24, Ladislav Havlík #22 ) (+1) 5/4 57:18
00:39 2 min. Jakub Wanacki #5 Zahaczenie
03:40 2 min. Anatolij Protasenja #16 Przeszkadzanie
08:46 2 min. Pawieł Popow #25 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:23 2 min. Ladislav Havlík #22 Podcięcie
28:01 2 min. Filip Pesta #93 Wymuszanie kary (symulowanie)
29:58 2 min. Martin Przygodzki #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:25 2 min. Jan Steber #24 Uderzanie kijem
38:50 2 min. Jegor Rożkow #43 Trzymanie przeciwnika
57:11 2 min. Jakub Wanacki #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec meczu.
60. min - Luża! Prosty błąd, strata krążka i oświęcimianie pozbawieni szansy na zwycięstwo.
59. min - Saunders zjechał z bramki.
58. min - GOOOL 3:4! 7 sekund i wykorzystana przewaga. Vitek odbiera gratulacje od swoich kolegów
58. min - Kara dla Wanackiego. Idealna szansa dla gdańszczan, by zakończyć ten mecz z pełną pulą.
57. min - Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli w Oświęcimiu trzecią dogrywkę z rzędu.
56. min - Vitek, ale swoim uderzeniem nie zagroził oświęcimianom.
55. min - Polodna z nadgarstka. Saunders na posterunku.
54. min - Kalan! Dobra próba z bulika, minimalnie niecelna.
52. min - Malicki wjechał z krążkiem do tercji, zostawił gumę Wanatowi. Ten oddał strzał, ale Fuczik łapie krążek.
52. min - Małe spięcie Przygodzkiego z Marcem. Sędziowie opanowali krewkich zawodników.
52. min - Bezuszka! Fuczik łapie gumę do raka.
51. min - Rożkow wykorzystał niefrasobliwość oświęcimian. Uderzył w odsłoniętą część bramki, ale Saunders odbił gumę kaskiem!
50. min - Piotrowicz próbował uderzenia od zakrystii. Fuczik zdążył się przemieścić.
48. min - Wydaje się, że o losach spotkania przesądzi jeden gol.
47. min - Krzemień zza bramki do Raszki! Ten oddał strzał, ale Fuczik popisał się świetną interwencją.
46. min - Kombinacyjna akcja gdańszczan. Krasowskij uderzył z okolic bulika. Saunders efektownie złapał krążek do raka, wykonując szpagat.
45. min - Sporo walki pod bandami.
43. min - Gdańszczanie schowani za podwójną gardą. Czekają na błąd Unii.
41. min - Rożkow wrócił na taflę. Gramy w pełnych składach.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Unia przez 50 sekund zagra w przewadze.

40. min - Podopieczni Marka Ziętary wybijają krążek z własnej tercji.
39. min - Pretnar! Dobra próba z okolic niebieskiej.
39. min - Kara dla Rożkowa.
37. min - Krzemień dostał dobre podanie od Raszki. Starał się zmieścić gumę w krótkim rogu. Broni Fuczik.
36. min - Unia stara się idzie iść za ciosem.
35. min - GOOOL! 3:3! Przepiękna akcja Unii i wyrównujący gol. Kalan wjechał do tercji, dograł do Themara, a ten do jeszcze lepiej ustawionego Koblara. Słoweński skrzydłowy trafia do siatki
34. min - Kara dla Stebera. Unia znów w przewadze.
33. min - GOOOL! 2:3! Unia łapie kontakt z gdańszczanami. Malicki chytrym strzałem pokonał Fuczika.
33. min - Kocioł pod bramką Saundersa. Wanacki zdołał wybić krążek.
32. min - Oświęcimianie wybronili się.
31. min - Koniec kary dla Pesty. Teraz w przewadze zagrają gdańszczanie.
30. min - Przygodzki przewinił w tercji ataku.
29. min - Uwolnienie... Gwizdy na trybunach.
29. min - Unia zagra w przewadze.
27. min - Oświęcimianie wyraźnie zamroczeni. Niczym boksem po mocniejszym ciosie.
26. min - Trener Nik Zupanczicz nie bierze czasu. Unia ma poważne problemy
26. min - GOOOL! 1:3! Kontra gdańszczan. Vitek minął niebieską, zdecydował się na strzał. Zaskoczył Saundersa uderzeniem w krótki róg .
26. min - Kontra Unii. Wanat się rozpędził, ale stracił kontrolę nad krążkiem. Dogranie do Saura, ale zamiast soczystego strzału kiks.
25. min - Po niemrawej, słabej pierwszej tercji powoli robi nam się mecz.
24. min - Themar urwał się prawym skrzydłem, ale uderzył wprost do raka Fuczika.
22. min - GOOOL! 1:2! Szybka odpowiedź gdańszczan. Krasowski z nadgarstka wypalił w samo okienko
21. min - GOOOL! 1:1! Kalan w zamieszaniu podbramkowym pokonuje Fuczika!
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Najsłabsza pierwsza tercja w wykonaniu Unii w tym sezonie.
19. min - Gdańszczanie bez większych problemów się obronili.
18. min - Unia fatalnie rozgrywa przewagi.
17. min - Havlik faulował Piotrowicza. Unia ponownie w przewadze.
16. min - Szurowski skoczył do Zatki. Ale nie mamy pojedynku pięściarskiego pojedynku.
15. min - Dużo walki pod bandami. Mało składnych akcji.
13. min - Na razie możemy stwierdzić jedno. Nie jest to porywające widowisko.
12. min - Strata gola nie podziałała na oświęcimian motywująco. Sprawiają wrażenie mocno zagubionych.
11. min - Kontra gdańszczan! Marzec z Jełakowem, strzał tego drugiego! Nie ma gola.
10. min - Co tu dużo mówić. Fatalnie zamek rozgrywają biało-niebiescy.
9. min - Kara dla Popowa. Unia zagra w przewadze.
8. min - Sporo niedokładności zarówno po jednej, jak i drugiej stronie.
7. min - Oświęcimianie mają problemy z zawiązanie składnej akcji.
6. min - Piotrowicz wjechał do gdańskiej tercji, uderzył z bulika. Fuczik broni.
6. min - GOOOL! 0:1 Rożkow w zamieszaniu podbramkowym pokonuje Saundersa.
5. min - Na razie oświęcimianie spokojnie się bronią.
4. min - Kara dla Protasenji. Mocno kontrowersyjne wykluczenie.
3. min - Przygodzki nieprzyjemnie wrzucił gumę nad bramkę. Guma skoczyła przed Fuczikiem.
3. min - Na razie gdańszczanie słabo rozgrywają tę przewagę.
2. min - Krasowski wjechał do tercji, uderzył z pełnego zamach. Saunders broni ten strzał.
1. min - Błąd oświęcimian w obronie. Wanacki fauluje i gdańszczanie zagrają w przewadze.