28:43 2 min. Michał Domogała #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:59 2 min. Maciej Rybak #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:14 2 min. Michał Zając #10 Uderzanie kijem
45:28 2 min. Artiom Sadrietdinow #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:27 2 min. Jarosław Dołęga #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:55 2 min. Patryk Jarosz #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec meczu. Najlepszymi zawodnikami spotkania zostali: Dominik Olszewski (Energa) i Patryk Pelaczyk (Kadra PZHL).
60 min. GOL! 7:4! Szymona Guranowskiego pokonuje Mateusz Ubowski.
59 min. - Kolejna akcja gospodarzy. Atomowy strzał spod niebieskiej linii Grebieniuka broni Lipiński.
57 min. - Zakończyła się kara dla Jarosza. Goście występują w pelnym zestawieniu.
57 min. - Sebastian Lipiński broni strzał Michała Kalinowskiego. Wynik pozostaje bez zmian.
55 min. - W zespole z Torunia następuje zmiana bramkarza. Patrika Spesnego zastępuje Szymon Guranowski.
55 min. - Kara dla Patryka Jarosza za spowodowanie upadku.
53 min. - Zablokowany strzał Bartosza Skólmowskiego.
52 min. - Niedokładne podanie Pozdnjakowa. Krążek nadal w posiadaniu gospodarzy.
50 min. GOL! 7:3! Siódmą bramkę w dzisiejszym spotkaniu dla gospodarzy strzela Michał Kalinowski.
49 min. - Torunianie występują w pełnym składzie.
48 min. - Kadra PZHL będzie występować z przewagą jednegi zawodnika.
48 min. - GOL! 6:3! Po raz drugi Patrika Spesnego pokonuje Patryk Pelaczyk.
47 min. - Kolejna kara! Również za spowodowanie upadku dwie minuty otrzymuje Jarosław Dołęga.
46 min. - Wykluczenie dla hokeistów z Grodu Kopernika. Dwie minuty za spowodowanie upadku otrzymuje Artiom Sadrietdinow.
46 min. - Kolejna akcja gospodarzy. Bartosz Fraszko uderza prosto w bramkarza.
46 min. - KH Energa na spalonym.
45 min. - Kadra PZHL występuje w pełnym zestawieniu.
44 min. - Gospodarze w natarciu, ale w ostatnim etapie akcji brakuje dokładności.
43 min. - Kara dla gości! Na ławce kar ląduje Michał Zając. Dwie przewagi torunian, kończyły się zdobyciem bramki. Czy tym razem napastnicy KH Energi pokonają Lipińskiego?
42 min. - Indywidualna akcja Michała Kalinowskiego, krążek pewnie wyłapuje Sebastian Lipiński.
41 min. - Gospodarze wygrywają pierwsze wznowienie w trzeciej tercji.

40 min. - Koniec II tercji.
40 min. - Blisko straty krążka Jerjomienko, ale w porę naprawia swój błąd.
39 min. GOL! 6:2! Bartosz Skólmowski umieszcza krążek w siatce po podaniu Jarosława Dołęgi
37 min. - Kara dla gości. Dwie minuty dla Macieja Rybaka za spowodowanie upadku przeciwnika.
37 min. 5:2! Druga bramka dla przyjezdnych! Patrika Spesnego strzałem z najbliższej odległości pokonuje Patryk Pelaczyk.
37 min. - Kolejna akcja młodego zawodnika Kadry PZHL.
36 min. Próbował Wróblewski, ale zgubił krążek.
34 min. - Przewaga torunian powoli staje się coraz większa, którzy zdobyli trzy bramki w zaledwie sto sekund!
33 min. - 5:1! Rozwiązał się worek z bramkami dla KH Energi! Kolejną bramkę zdobywa Dominik Olszewski.
32 min. - 4:1! Wynik podwyższa Filip Mazurkiewicz, dla którego jest to pierwsze trafienie w tym sezonie.
31 min. - 3:1! Torunianie wykorzystują grę w przewadze, po raz drugi Lipińskiego pokonuje Sadrietdinow.
29 min. - Mamy pierwsze wykluczenie we wtorkowym spotkaniu, za spowodowanie upadku przeciwnika karą dwóch minut ukarany Michał Domogała.
28 min. - Zamieszanie pod bramką drużyny gości. Strzał Fraszki broni Lipiński.
27 min. - Spesny pewnie wyłapuje krążek po strzale Wołoszyka.
25 min. Kozłow podaje do Gazdy. Pewna interwencja Lipińskiego.
24 min. - Dawid Wróblewski uderza, ale krążek ląduje daleko obok bramki Spesnego,
23 min. - Jerjomienko oddaje strzał, ale broni bramkarz drużyny przyjezdnej.
22 min. - Skólmowski prosto w bramkarza.
21 min. - Sokołow do Dołęgi, ten strzela, ale pewnie broni Lipiński.
21 min. - Pierwsze wznowienie w drugiej tercji dla Kadry PZHL U23.

Strzały: 13-7
20 min. - Koniec I tercji.
20 min. - Pod koniec pierwszej tercji próbował Wołżankin, ale wynik nie ulega zmianie.
20 min. - Bartosz Fraszko z indywidualną akcją, przejechał sam prawie pół lodowiska, jednak górą golkiper gości.
17 min. - Gra wznowiona.
17 min. - Przerwa w grze. Na lodzie leży jeden z zawodników toruńskiej drużyny, Artiom Sadrietdinow. Przy pomocy kolegów z drużyny udaje się do boksu.
16 min. - 2:1! Sytuację sam na sam wykorzystał Damian Tyczyński.
16 min. - Kolejna akcja gospodarzy. Strzał Gazdy broni Lipiński.
15 min. - Grebieniuk z prawego bulika, pewna interwencja bramkarza Kadry PZHL.
13 min. - Indywidualna akcja Michała Kalinowskiego. Broni Lipiński. Gromkie brawa otrzymał po tej akcji zawodnik z Torunia.
12 min. - Strzał Kacpra Gruźli broni Spesny.
11 min. - 2:0! Dominik Olszewski podwyższa wynik wtorkowego pojedynku!
10 min. - Skólmowski próbował zaskoczyć golkipera gości, ale ten pewnie broni.
9 min. - Groźna akcja KH Energi. Uderza Pozdnjakow, broni parkanami Lipiński.
8 min. - Patryk Jarosz uderza wysoko nad poprzeczką bramki gospodarzy.
7 min. - Niedokładne podanie Macieja Rybaka, krążek przejmują hokeiści z Torunia.
6 min. - Wołżankin na wolnej pozycji, ale akcja straciła na swoim tempie. Nadal 1:0 dla Stalowych Pierników.
5 min. - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, górą Patrik Spesny.
5 min. - Michał Kalinowski prosto w słupek bramki strzeżonej przez Sebastiana Lipińskiego.
4 min. - KH Energa ponownie na spalonym. Gra zostanie wznowiona w tercji neutralnej.
2 min. - 1:0! Wynik spotkania otwiera Artiom Sadrietdinow,.
2 min. - Torunianie na spalonym.
1 min. - Zablokowany strzał Kozłowa.
1 min. - Pierwszy krążek dla torunian.

Za chwilę pierwszy gwizdek wtorkowego spotkania piątej kolejki Polskiej Hokej Ligi.

Na lodzie pojawią się gospodarze dzisiejszego spotkania, zawodnicy KH Energi Toruń. Po mału na lód wyjeżdżają także hokeiści Kadry PZHL U-23.

Witamy z Torunia, gdzie o godzinie 18.30 KH Energa Toruń podejmie na własnym lodowisku drużynę Kadry PZHL U-23.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

#20 Remigiusz Gazda LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Aleksandr Griebieniuk PO 0 2 1 1 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#45 Szymon Guranowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Jakub Jaworski ŚR 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Jewgienij Jeriomienko LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Michał Kalinowski PS 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#57 Dmitrij Kozłow PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Filip Mazurkiewicz LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Daniel Minge PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Dominik Olszewski PS 2 1 1 0 3 0 0 0 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#10 Pawieł Pozdniakow LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Artiom Sadrietdinow ŚR 2 2 0 2 4 0 2 1 0 0 1 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Bartosz Skólmowski LO 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Artiom Smirnow LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Władisław Sokołow PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#46 Patrik Spěšný B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Jegor Szkodienko PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Aleksandr Wołżankin LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Mateusz Zieliński PO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Kadra PZHL U23
#30 Sebastian Lipiński B 7 7.00 39 39 0 0 0 0 82.05 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#1 Maciej Miarka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0