15:39 2 min. Michal Vachovec #69 Atak w okolice głowy lub szyi
15:39 10 min. Michal Vachovec #69 Atak w okolice głowy lub szyi
30:24 4 min. Aleš Ježek #90 Wysoko uniesiony kij
38:32 2 min. Alaksandr Jeronau #29 Opóźnianie gry
54:42 2 min. Tomáš Sýkora #74 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:29 2 min. Jaakko Turtiainen #82 Przeszkadzanie
55:29 2 min. Jaakko Turtiainen #82 Kara za niesportowe zachowanie 10min
59:17 2 min. Michał Kotlorz #87 Zahaczenie
59:17 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
KONIEC MECZU! TYCHY OBRONIŁY TYTUŁ MISTRZA POLSKI.
60 min. - Dziwna decyzja arbitrów. Kara sześciu na lodzie dla gospodarzy.
60 min. - Niesamowity zwrot akcji! Turtiainen zaraz wróci na lód, a na ławce kar Kotlorz! Pasy w przewadze.
59 min. - Czas dla GKS-u. Koprziva zostaje w boksie!
59 min. - Ostatnie dwie minuty!
57 min. - Goście w pełnym składzie.
57 min. - Czas dla gospodarzy.
56 min. - Kara dla Turtiainena, który przewrócił Murraya. Fin uderzył kijem w bandę zjeżdżając na ławkę kar i za to otrzymał dodatkowe dwie minuty. Krakowianie niemal do końca tercji zagrają w czwórkę.
55 min. - Kara dla Sykory i szansa przed Cracovią.
55 min. - Potężnie Rompkowski, próbował dobijać Bepierszcz, ale nadal goście na prowadzeniu.
53 min. - Nie ma bramki, sędziowie orzekli, że Drzewiecki kopnął krążek łyżwą.
53 min. - Drzewiecki! Krążek w bramce! Będzie analiza wideo, gdyż gracze GKS-u protestują, że krążek został wstrzelony łyżwą.
51 min. - Wracamy do gry. Czas pracuje na korzyść GKS-u.
51 min. - Powerbreak.
49 min. - GOOL 1:2! Witecki strzelił na bramkę, podążył za krążkiem, w międzyczasie dobijał Ciura, ale to Witecki zdołał dopaść do "gumy", przeciągnął Koprzivę i umieścił krążek w siatce!
48 min. - Krążek odbity po strzale Vachovca...Gajor miał odsłoniętą bramkę, ale nie trafił! To powinno być 2:1!
47 min. - Nacierają goście. Próby Klimienki i Jefimienki, ale Koprziva górą!
45 min. - Mocno pracują na lodzie oba zespoły. Tyszanie szukają bramki, która może im dać czwarty tytuł Mistrza Polski.
43 min. - Turtiainen po lodzie! Krążek minął prawy słupek bramki Murraya o centymetry!
42 min. - Górny z ostrego kąta. Odbija Koprziva.
41 min. - Jeronau wraca na lód.
41 min. - Zaczynamy trzecią tercję. Pasy jeszcze przez 30 sekund w przewadze.

40 min. - Równo z syreną spod bandy Bepierszcz, odbija Murray.
40 min. - Jachym do Jezka a ten z niebieskiej, odbija na siatkę nad bramką Murray.
39 min. - Jeronau niefortunnie wybija gumę poza taflę i w przewadze gospodarze.
39 min. - Gajor ze środka tercji gospodarzy, odbija Murray, poprawiał Rompkowski i powstało zamieszanie, dobijał ponownie Gajor a Bepierszcz zablokowany gdy Murray leżał już na lodzie.
38 min. - Mocny strzał Ciury, ale minął on bramkę rywala!
37 min. - Kalinowski ostro potraktowany przez Kotlorza, ale obyło się bez kary.
37 min. - Atak Cracovii, ale spalony.
36 min. - Svec pod bramkę, łapie Murray.
34 min. - Jezek wychodzi na lód, gramy w pełnym zestawieniu.
34 min. - Bardzo dużo podań wymieniają hokeiści z Tychów, lecz brakuje strzałów.
33 min. - Cichy nad bramką a Pociecha z niebieskiej w parkany Koprivy.
32 min. - Długa wymiana podań w tercji gospodarzy, ale bez składnej akcji.
31 min. - Pierwsza minuta przewagi bez celnego strzału.
31 min. - Podwójna kara mniejsza dla Alesa Jezka. Czeski obrońca trafił kijem w twarz Kotlorza.
30 min. - Górny spod niebieskiej nad bramką.
29 min. - Jefimienko w czystej sytuacji na wprost bramkarza, ale uderza prosto w niego.
29 min. - Kontra gospodarzy, uderzenie Jezka, zamieszanie i kolejna szarpanina. Tym razem Komorski i Zygmunt.
28 min. - Jeziorski zza bulika, spokojnie odbija Kopriva.
27 min. - Z ostrego kąta Gajor, odbija Murray.
26 min. - Podanie pod bramkę tam szarżował Klimienko, ale uderzył niecelnie.
26 min. - Krążek zatrzymał się na siatce z boku bramki i przerwa w grze.
25 min. - Kontra tyszan, Cichy z pierwszego krążka ale obok słupka.
24 min. - Z niebieskiej gumę wrzucił Jezek, spokojnie odbija Murray.
23 min. - Na razie spokojnie z obu stron, bez groźniejszej akcji.
22 min. - Akcja Cracovii, ale spalony i wznowienie w tercji neutralnej.

20 min. - GOL! 1-1! Gościński! Wjechał przed bramkę, następnie nabił Noworytę a guma spłatała figla i przeturlała się po odbijaczce Koprivy i wpadła do bramki na 8 sekund przed syreną kończącą pierwszą tercje!
19 min. - Ależ szczęście gospodarzy! Po strzale Cichego krążek odbił się od Koprivy i przelobował go wpadając na poprzeczkę, z powietrza próbował dobijać Klimienko ale nie udało mu się skierować krążka do bramki!
18 min. - Cichy w swoim stylu z pierwszego krążka na jednym kolanie ale obok bramki.
17 min. - Cracovia pierwszą minutę w osłabieniu dzielnie radzi sobie z rywalem.
16 min. - Bepieszcz zaatakował łokciem w głowę Komorskiego, przy małym udziale Vachovca, który wziął go w kleszcze. Sędziowie na ławkę kar posadzili czeskiego napastnika ... duży błąd sędziów.
16 min. - Zakotłowało się ponownie pod bramką gości po strzale z niebieskiej Kruczka. Kolejne spięcie, tym razem Kotlorz położył się na Kapicy.
15 min. - Kapica długo prowadził gumę, następnie uderzył z nadgarstka pod bramkę, odbija przed siebie Murray.
14 min. - Kogut zza bulika, łapie Kopriva, znów zawodnicy mieli sobie coś do wyjaśnienia, Gościński z Domogałą.
13 min. - Drzewiecki z boku, łapie Murraya, przepychanka pomiędzy Jeronau a Vachovcem.
12 min. - Kalinowski przed bramką obrócił się z krążkiem, uderzył z backhandu ale parkan Murraya był na posterunku. Poprawił z niebieskiej Noworyta, odbija bramkarz gości.
12 min. - Przerwa na czyszczenie lodu tzw. power break.
11 min. - GOL! 1-0! Fatalna strata Jefimienki, który podał na niebieską prosto na kij Gajora a ten przejął gumę i uderzył prosto w okienko bramki Murraya!
10 min . - Akcja indywidualna Klimienki, ale przy strzale zablokowany przez obrońcę gospodarzy.
9 min. - Witecki zza bulika, ale blokowany i spokojnie Kopriva
8 min. - Uderzenie z bulika Górnego, przyciska gumę do parkanu Kopriva.
7 min. - Zygmunt zza obrońcy, odbija Murray, ponownie napastnik Cracovii podał przed bramkę lecz gumę przejmują tyszanie.
6. min - Cracovia w pełnym zestawieniu.
5. min - Krakowianie dobrze się bronią.
4. min - Aktywni tyszanie podczas pierwszej przewagi. Sporo ruchu i dwa kąśliwe strzały.
4. min - Pociecha potężnie z niebieskiej! Broni Koprziva!
3. min - Kara dla Kalinowskiego.
3. min - Znów gorąco pod tyskim posterunkiem. Jeziorski wybija krążek.
2. min - Ogromny kocioł pod bramką Murraya. Sytuację wyjaśnia jeden z obrońców.
1. min - Zaczynamy.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723