Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Play-off
3:4 d. (2:0, 1:1, 0:2, d. 0:1) Zakończony
17:00
Play-Off / Półfinał 2
1:0 Filip Komorski #5 ( Gleb Klimienko #15 ) 5/5 05:14
2:0 Gleb Klimienko #15 ( Bartłomiej Pociecha #67 ) (+1) 5/4 14:56
2:1 Mateusz Michalski #88 ( Bartłomiej Neupauer #9, Joona Tolvanen #47 ) (+1) 5/4 22:47
3:1 Mateusz Bryk #69 ( Alexander Szczechura #8, Jarosław Rzeszutko #13 ) 5/5 34:44
47:05 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie

Podhale prowadzi w 3-2 w serii do czterech zwycięstw.
62 min. - GOL! 3-4! Zapała wjechał w tercje rywala, oddał strzał mierzony z nadgarstka i zaskoczył Murraya!
61min. Zaczynamy dogrywkę... wznowienie dla Podhala

PRZERWA... czeka nas dogrywka! Wydarli nowotarżanie tyskiemu GKSowi to zwycięstwo.

60min. GOOOL!!! na 22 sekundy przed końcem Podhale doprowadza do remisu!!!
59min. Nie pozwalają tyszanie Podhalu na zbyt wiele... Rzeszutko marnuje okazję
58min. Moisio zablokowany przez Kolarza a było groźnie
56min. Klimienko przedarł się przez nowotarskie zasieki i mocno przymierzył pod poprzeczkę... broni Odrobny
55min. Bryk z dystansu, łapie Odrobny
55min. Murray broni strzał Guzika
54min. Błąd GKSu i Michalski ucieka w kierunku bramki Murraya... ofiarna interwencja Pociechy ratuje sytuację
53min. Neupauer po lodzie, spokojnie Murray odbija do boku
51min. Jeziorski z kilku metrów, Odrobny był na to przygotowany i nie daje się zaskoczyć
50min. Jefimienko obok słupka
50min. Bagiński z okolic bulika, krążek ląduje w raku bramkarza Podhala
49min. Cichy z bliska w Odrobnego
49min. Pociecha z dystansu... spięcie za bramką Hovinena ze Szczechurą
48min. Komorski z ostrego kąta, dobrze Odrobny
48min. Dobra okazja GKSu… Sykora nie sięga krążka
48min. Podhale w sześciu na lodzie... przerwa na dyskusję z arbitrem
47min. Tolvanen z niebieskiej... z problemami Murray ale krążek szczęśliwie trafia do Witeckiego a ten pędzi na bramkę Podhala... marnuje okazję
46min. Klimienko bezmyślnie wystrzalił krążek poza taflę... arbiter nie ma wątpliwości i GKS ponownie w osłabieniu
45min. Kontra GKSu… Bomba Ciury i Jeziorski nie trafia na pustą bramkę
44min. Goście z przewagą jednego zawodnika
43min. GOOOL!!! Podhale za sprawą Tolvanena łapią kontakt z tyską drużyną!
42min. Klimienko nie wykorzystuje kapitalnej okazji
41min. Moisio po lodzie, Murray bez problemu odbija
41min. Wznowienie dla tyszan

PRZERWA

40min. Michnow marnuje kolejną świetną okazję
39min. Witecki z Pociechą... nie ma bramki... Ciura w słupek... ogromna przewaga GKSu w ostatnich minutach tej tercji
38min. Sykora z bliska w Odrobnego
37min. Akcja GKSu 3 na 1 i... spalony
37min. Bryk z Jefimienko bliscy pokonania bramkarza Podhala
37min. Klimienko marnuje świetną okazję... położył Odrobnego i gubi gumę
35min. GOOOL!!! Bryk huknął z niebieskiej, zasłonięty Odrobny bez szans!
34min. Cichy do Sykory… klepa słowackiego skrzydłowego jednak guma mija słupek brami Odrobnego… ależ sytuacja
33min. Hovinen z linii niebieskiej prosto do raka Murraya... Power Break
32min. Witecki indywidualnie, uderza po lodzie a Odrobny robi użytek z parkanów
32min. Pociecha z dystansu... nie ma bramki... Podhale w pełnym zestawieniu
31min. Cichy z trzech metrów niedokładnie, Pociecha z niebieskiej... Odrobny broni
30min. GKS w przewadze, Bryk z niebieskiej trafia w obrońcę... Bagiński z metra prosto w Odrobnego
29min. Różański marnuje doskonałą okazję... Murray szczęśliwie wybronił
29min. Zapała nad poprzeczką
27min. Coraz głośniejszy doping tyskich trybun
26min. Neupauer po lodzie... za lekko
25min. Goście rzucają się do ataku
23min. GOOOL!!! Podhale zdobywa kontaktową bramkę. Z bliska pokonuje Murraya Mateusz Michalski!
22min. Tolvanen jeszcze raz... Murray mrozi gumę
22min. Tolvanen potężnie przymierzył z bulika... Murray broni
21min. Wznowienie dla GKS

PRZERWA

20min. Tolvanen z kilku metrów prosto w bramkarza
19min. Kolusz z przestrzeni międzybulikowej, efektownie wyłapuje gumę Murray... jeszcze Różański przypadkowo wpada na tyskiego bramkarza
18min. Akcja Podhala i spięcie pod bramką Murraya
17min. Bagiński do Górnego... ależ pudło tyskiego defensora
16min. Gościński wychodzi ucieka obrońcom ale akcję przerywa arbiter... spalony na niebieskiej
16min. Jeziorski pod poprzeczkę, Odrobny broni barkiem
15min. GOOOL!!! Gleb Klimienko mija obrońcę i pakuje gumę w nowotarskiej bramce... 2-0!!!
14min. Bez pomysłu tyszanie w przewadze
13min. Dwójka zawodników Podhala wbija Komorskiego w bandę... będzie wykluczenie dla zawodnika gości
13min. Michnow do środka, Gościński minimalnie obok
12min. Michalski objechał bramkę i próbował znaleźć miejsce przy słupku, dobrze interweniuje tyski bramkarz
11min. Power Break
11min. Suominen ucierpiał za bramką Podhala w starciu z Adamem Bagińskim
10min. Szczechura z dwóch metrów, poprawia Sykora
9min. Potężne uderzenie Witeckiego... Odrobny przebija nad bramkę
7min. Guzik przypadkowo wpada na Murraya... gra przerwana
6min. Podhale rzuca się do ataku... dwie dobre próby Marcina Kolusza
6min. GOOOL!!! Komorski z bliska pokonuje bramkarza Podhala po raz pierwszy!!!
5min. Jefimienko zabrał się z krążkiem zza bramki Podhala i próbował zaskoczyć Odrobnego... było blisko
4min. Bagiński za lekko by zaskoczyć Odrobnego
3min. Michalski z najbliższej, dobrze Murray
3min. Rzeszutko zza obrońcy, podbity krążek przelatuje nad bramką
2min. Bizacki zatrzymał Wielkiewicza a w akcji GKSu Klimienko uderza minimalnie nad poprzeczką
2min. Kontra tyskiego zespołu... Bagińśki spalił na linii niebieskiej
1min. Tolvanen spod bandy, Murray dobrze ustawiony nie daje się zaskoczyć
1min. Pierwsze wznowienie dla GKSu

Już za chwilę rozpoczynamy relację z kolejnego starcia półfinału PHL pomiędzy drużynami GKSu Tychy i TatrySki Podhale Nowy Targ... stan rywalizacji 2-2.

#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Aleksiej Jefimienko PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Gleb Klimienko LS 1 1 1 0 2 0 2 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Michael Kolarz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Andrij Michnow PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#74 Tomáš Sýkora LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Jakub Witecki PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 3 2.93 34 34 0 0 0 0 91.18 61:21 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 2 1 1 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0