48:44 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Ostrość
60:00 20 min. Adam Bagiński #3 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60:00 20 min. Jakub Worwa #12 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60:00 5 min. Jakub Worwa #12 Ostrość
60:00 20 min. Patrik Moisio #40 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60:00 5 min. Patrik Moisio #40 Ostrość
60:00 20 min. Michał Kotlorz #87 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60 min. – Tyszanie próbują zakończyć mocnym akcentem, ale tu już nic się nie wydarzy. Jeszcze tylko pojedynek boksersko-zapaśniczy Moisio i Bagińskiego.
59 min. – Klimienko wjechał do tercji gospodarzy i mocno uderzył. Odrobny paruje odbijaczką.
58 min. – Jeziorski z bliska przestrzelił nad bramką.
58 min. – Moisio strzelał, mógł chyba dogrywać do Neupauera.
57 min. – W odpowiedzi zakotłowało się pod bramką Wiedźmina, ale bez efektu bramkowego.
56 min. – Dziubiński wychodził sam na sam, świetnie obsłużył Moisio, ale Murray obronił.
56 min. – Strzał Szczechury odbija Odrobny.
55 min. – Ładne wyjście Podhala z własnej tercji. Sammalmaa kończył akcję strzałem, ale Murray niewzruszony.
54 min. – Wyjście Dziubińskiego z Różańskim, ale Murray przerywa tę akcję, mrożąc krążek.
53 min. – Podhale próbuje wciągnąć tyszan do swojej tercji, Kolusz z Sammalmą rozgrywali atak, ale nic z tego nie wyszło.
52 min. – Komorski w natarciu na bramkę Podhala. Jeszcze Ciura próbował dwukrotnie strzelać.
51 min. – Neupauer z Różańskim świetnie rozegrali zamek. Tolvanen huknął. Potem jeszcze Suominen poprawiał.
50 min. – Kolusz do Zapały. Zapała huknął w krótki róg. Murray zasłonił tę strefę.
49 min. – Gra niepotrzebnie się zaostrza. Będą kolejne wykluczenia. Klimienko. Podhale w przewadze.
48 min. - Gol dla Podhala! Tolvanen kończy akcję, nie dając szans Murrayowi. 5:2!
47 min. - Gol dla GKS! Tyszanie powoli zbliżają się z wynikiem. Klimienko w końcu dopiął swego.
46 min. - Guzik i Kolarz odesłani na ławkę kar, za zbyt burzliwe wyjaśnianie spornych kwestii.
46 min. - Guzik kropnął z lewego skrzydła. Murray broni na raty.
45 min. - Mrugała uderzał ze środka. Murray broni parkanem.
45 min. - Podhalanie utrzymali krążek w tercji tyszan. Kolusz uderzał spod niebieskiej.
45 min. - Wielkiewicz z ostrego kąta próbował porazić bramę Murraya.
44 min. - Dwa groźne strzały Klimienki. W odpowiedzi Guzik postraszył Murraya.
44 min. - Neupauer strzelał z ostrego kąta. Murray ruszył bramkę.
43 min. - Podhale oszczędnie w tej przewadze.
42 min. - Będzie wykluczenie dla gości. Cichy zjeżdża na ławkę kar.
41 min. - Strzał Neupauera zza obrońcy. Bramkarz czujny.
Rozpoczynamy III tercję.
40 min. - Gol dla GKS. Witecki po podaniu Michnowa położył Odrobnego i podniósł krążek. 4:1.
40 min. - Jakieś niepotrzebne spięcia przy boksie gości. Ciura i Różański powędrują na ławkę kar.
39 min. - Szczechura sprytnie na niebieskiej zagrywał do Jeziorskiego, ale spalony.
38 min. - Po drugiej stronie Sykora szarżował.
38 min. - Moisio strzelał z półobrotu, Murray wypluł, ale nikt nie dobił.
37 min. - Różański z Koluszem wychodzili w dwójkę. Jeszcze Wielkiewicz najpierw świetnie sam wyjechał przed bramkę, później dogrywał na środek zza bramki. Strzał Mrugały kończy tę akcję.
36 min. - Podhale wychodzi z tych opresji obronną ręką. Ale Tychy napierają.
35 min. - Dobra gra w zamku tyszan. Klimienko z Cichym i Komorskim. Strzał Szczechury.
35 min. - Świetny strzał Cichego, ale ruszona bramka.
34 min. - Zamek tyszan. Bomba Kotlorza. Chwilę później bomba Sykory. Świetnie Odrobny. Broni barkiem.
33 min. - Jeszcze raz Guzik przed bramką, po wygranym przez Neupauera wznowieniu bliski gola. Ale chwilę później musi iść na ławkę kar, za spowodowanie upadku przeciwnika.
33 min. - Guzik próbował sprytnie w krótki róg pod poprzeczkę.
33 min. - Komorski strzelał z pozycji obrońcy.
32 min. - Koniec kary. Odrobny chwyta krążek pod pachę. Będzie wznowienie pod bramką Podhala.
31 min. - Napór gości, ale Podhale wybija krążek skutecznie.
30 min. - Szybki zamek tyszan. Szczechura przed bramką próbował wymanewrować Odrobnego.
30 min. - Pociecha huknął spod niebieskiej. Jest sygnalizacja kary dla gospodarzy.
29 min. - Moisio wjeżdżał do tercji gości, próbuje pokazać swoje hokejowe umiejętności.
29 min. - Zdecydowanie łatwiej gra się nowotarżanom przy takim wyniku. GKS próbuje nawiązać walkę.
28 min. - Walka przy bandzie, Szarotki usuwają zagrożenie spod własnej bramki.
27 min. - Komorski strzelał spod niebieskiej, Podhale wychodziło z kontrą, Murray zamroził krążek.
26 min. - Tyszanie nie rezygnują. Aktywni Kogut, Bryk i Michnow.
25 min. - Bagiński z ostrego kąta, ale Odrobny zasłonił krótki róg.
25 min. - Zapała przed szansą, ale trafił w Murraya.
24 min. - Cichy próbował zza obrońcy zaskoczyć Odrobnego.
23 min. - Wielkiewicz dogrywał przed bramkę do Jaśkiewicza, ale obrońca Podhala zablokowany.
22 min. – Pociecha próbuje odmienić losy tego spotkania.
21 min. - Gol dla Podhala! Marcin Kolusz świetnie obsłużony na linii niebieskiej, precyzyjnym strzałem podwyższa na 4:0
21 min. - Natychmiastowy strzał Jefimienki z rogu. Ostry początek gości.
21 min. - Przetasowania u tyszan. Jefimienko, Komorski i Klimienko rozpoczynają.
Rozpoczynamy II tercję.
20 min. - Jeszcze równo z syreną gorąco pod bramką Wiedźmina, ale ta tercja zakończy się trzybramkowym prowadzeniem Podhala.
20 min. - Gol dla Podhala! Wykorzystana przewaga. Zapała na niebieską do Tolvanena. Ten huknął bez zastanowienia w dolny róg bramki Murraya.
19 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Podhala. Będzie pierwsza kara. Ale to dla gości. Atak kijem trzymanym oburącz, dla Michnowa.
18 min. - gol dla Podhala Sędzia liniowy pomógł, odbity od niego krążek przejął Dziubiński i wyjechał z Różańskim 2 na 1. Podhalański weteran dobił niezamrożony krążek i jest 2:0.
17 min. - Klimienko zza obrońcy obok bramki. Jeszcze raz Klimienko tuż po wznowieniu. Dba o to by Odrobny był dobrze rozgrzany.
16 min. - Pociecha sam ofensywnie wjechał do tercji i próbował zaskoczyć Odrobnego.
15 min. - Bryk kąśliwie uderzył po lodzie. Odrobny paruje parkanem.
14 min. - Jeziorski do Koguta, ten pociągnął z nadgarstka, Odrobny broni. Chwilę później Witecki groźnie strzelał z prawego kąta. Groźne ataki tyszan.
14 min. - Cichy ze Szczechurą rozegrali świetnie kontrę, Pociecha kończył strzałem, ale nie ma gola.
13 min. - Guzik z Neupauerem przed szansą. Guzik zdecydował się kończyć sam, nie obsłużył partnera.
12 min. - Lekka przewaga Podhala, ale goście odgryzają się i w każdej chwili mogą zaskoczyć.
12 min. - Tolvanen objechał bramkę i podawał przed bramkę, ale skończyło się dla gości na strachu.
11 min. - Czysty mecz bez przerw w grze.
10 min. - Guzik do Wielkiewicza, ale nic z tej akcji nie wyszło. Chwilę później Neupauer szarżował pod bramką Murarza.
9 min. - Dziubiński oddał krążek przeciwnikom i Komorski z Michnowem rozegrali kontrę, pod bramką Odrobnego zaiskrzyło.
8 min. - Kolusz z Moisio wyjeżdżali w kontrze, ale Fin za wolno i znowu spalony na niebieskiej.
7 min. - Guzik z Neupauerem wjeżdżali do tercji GKS, ale spalili.
7 min. - Tolvanen sprawdził Murraya. Chwilę później Guzik w nogi obrońców.
6 min. - Tychy odzyskały rezon, ale ich przewaga tylko w środkowej strefie. Nie ma zagrożenia pod bramką.
5 min. - Bryk wrzucał na bramkę. Michnow był bliski pokonania z bliska Odrobnego.
4 min. - Sammalmaa zagrał na środek do Zapały, ale zszedł krążek z kija środkowego Podhala.
3 min. - Kolusz wjeżdżał na bramkę gości i miał szansę szybko podwyższyć na 2:0. Ale bramkarz zamroził. Jeszcze spięcie pod bramką. Będzie wznowienie w tercji neutralnej.
3 min. - gol dla Podhala! Neupauer otrzymał świetne podanie od Tolvanena i strzałem w górny róg zaskoczył Murraya!
2 min. - Kogut z Witeckim wywalczyli krążek w tercji Szarotek, ale większego zagrożenia pod bramką gospodarzy z tego nie było. Ostrożny początek z obu stron.
1 min. - Kolusz zagrał na skrzydło do Worwy, ale akcja ugrzęzła w narożniku tyszan.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tatryski Podhale Nowy Targ - GKS Tychy. Półfinał play off, stan rywalizacji 1:2.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723
#25 Błażej Kapica B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 2 2.00 34 34 0 0 0 0 94.12 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 2 1 1 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0