16:57 2 min. Peter Bezuška #4 Atak kijem trzymanym oburącz
21:49 2 min. Māris Jass #12 Trzymanie kija przeciwnika
25:26 2 min. Tomasz Skokan #2 Atak kijem trzymanym oburącz
27:12 2 min. Damian Tomasik #15 Atak kijem trzymanym oburącz
35:46 2 min. Māris Jass #12 Uderzanie kijem
43:42 2 min. Mateusz Adamus #38 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:10 2 min. Andrej Themár #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:37 2 min. Maciej Urbanowicz #93 Spóźniony atak ciałem
56:29 2 min. Iiro Vehmanen #60 Ostrość
58:23 2 min. Jesse Jyrkkiö #10 Zahaczenie
59:50 2 min. Oleg Jaszyn #91 Zahaczenie
- Koniec Meczu 6-3.
- 60 min. - Jeszcze jedno wykluczenie 6 na 4 Unia zagra przez 10 sekund.
- 58 min. - Kara dla Jyrkkio, gra się już uspokoiła.
- 56 min. - Vehmanen na ławce kar.
- 54 min. - Uderzenie zza bulika Trandina, do klatki piersiowej przydusza gumę Lindskoug.
- 52 min. - Kara dla Urbanowicza za ... spóźniony atak ciałem.
- 51 min. - Dwie akcje katowiczan, ale niedokładnie pod bramką Fikrta.
- 49 min. - GOL! 6-3! Jass spod niebieskiej, lot krążka pod bramką zmienia Łopuski i zaskakuje Fikrta!
- 46 min. - GOL! 5-3! Łopuski wykorzystał podanie zza bramki Wronki!
- 46 min. - Szansa dla gospodarzy, lecz dobrze Fikrt.
- 45 min. - Themar lekko popycha Wronkę i mamy faul. Na ławkę siada znów Unita i mamy 5 na 3.
- 44 min. - Adamus fauluje rywala i siada na ławkę kar.
- 43 min. - GOL! 4-3! Mając na plecach obrońce Trandin na pamięć zagrał na drugi słupek wzdłuż bramki, tam akcję zamykał Przygodzki i pakuje gumę do pustej bramki!
- 42 min. - Dwie mocne próby Unii, obie prosto w Lindskouga, który mrozi krążek.
- 41 min. - Łopuski obok bramki.

- Koniec II tercji.
- 40 min. - Spod bandy Bezuska, równo z syreną - łapie bramkarz gospodarzy.
- 38 min. - Z nadgarstka uderzył Piotrowicz, łapie Lindskoug. Po wygranym wznowieniu Danecek, niepewnie skaczący krążek odbija bramkarz gospodarzy.
- 37 min. - GOL! 4-2! Tabacek spod bulika, błąd Lindskouga który przepuszcza gumę pomiędzy parkanami.
- 37 min. - Z niebieskiej Bezuska do Kiilhormy, ale ten zbyt lekko w kierunku bramki.
- 36 min. - Jass uderza kijem po rękach Wanata i siada na ławkę kar.
- 36 min. - Uderzenie spod niebieskiej na bramkę Lindskouga, ale ten spokojnie łapie.
- 35 min. - Rohtla spod bandy zza bulika, łapie Fikrt.
- 35 min. - Laakkonen wjechał przed bramkę, ale Fikrt był przy słupku.
- 34 min. - Dwa wznowienia w tercji neutralnej, mecz trochę obniżył loty jeśli chodzi o sytuacje pod bramkami.
- 33 min. - Bezuska spod bandy wrzucił gumę, ale spokojnie chwyta Lindskoug.
- 32 min. - Długa akcja w tercji Unii, ale bez większego zagrożenia.
- 29 min. - Unia zbyt mało strzałów próbowała oddać na bramkę gospodarzy, trzy kary z rzędu ale goście nie zdołali tego wykorzystać.
- 27 min. - Przez 14 sekund grają Unici 5 na 3.
- 27 min. - Dwukrotnie Bezuska, najpierw nad bramką, a drugi strzał łapie Lindskoug.
- 26 min. - Spod niebieskiej uderzył Themar, odbija przed siebie Lindskoug ale zablokowany Killholma.
- 25 min. - Skokan dość twardo na bandzie potraktował rywala i będzie ponownie kara dla gospodarzy.
- 25 min. - Podanie pod bramkę ale Pasiut z Wronką nie do końca się zrozumieli.
- 24 min. - Dobrze się wybronili gospodarze.
- 23 min. - Z Kowalówka do Maciejewskiego, ale z nadgarstka strzał z łatwością łapie Lindskoug.
- 22 min. - Przygodzki w tercji rywala, próbuje nawiązać akcje ale powstrzymany przez obrońcę, będzie kara dla Jassa.

- Koniec I tercji.
- 18 min. - GOL! 4-1! Spod niebieskiej uderzył Jyrkkio, celnie i mamy kolejnego gola! Dobrze gumę mu wyłożył Laakkonen!
- 17 min. - Kara sygnalizowana dla Unii, ponownie gospodarze zagrają w przewadze.
- 16 min. - Kontra po raz kolejny gospodarzy, Cakajik z Sawickim, ale ten drugi uderza prosto w bramkarza.
- 13 min. - GOL! 3-1! Najpierw Unia miała sytuacje bramkową ale nie wykorzystali jej, kontra zabójcza gospodarzy! Strzyżowski wzdłuż bramki do Urbanowicza ten bez problemu pokonuje Fikrta!
- 12 min. - Unici wybijają na uwolnienie, gospodarze cisną z kolej a akcją.
- 11 min. - Unia widać, że dostała dwa mocne ciosy i nerwowość wkrada się w ich szeregi .
- 9 min. - Jaszyn chciał objechać bramkę, niewiele zabrakło ale zabrakło dokładności.
- 8 min. - Zamieszanie pod bramką Fikrta, na raty mrozi gumę.
- 6 min. - Kara dla Sebastiana Kowalówki, przewaga gospodarzy.
- 6 min. - GOL! 2-1! 18 sekund i akcja Wronka-Malasiński i wykończył Pasiut z dwóch metrów z nadgarstka!
- 6 min. - GOL! 1-1! Uderzenie Łopuskiego odbija Fikrt ale dobitka Laakkonena jest skuteczna!
- 5 min. - Urbanowicz z Wronką 2 na 1, ale ten pierwszy się pogubił i stracił gumę.
- 3 min. - Na razie gospodarze zaskoczeni szybkim prowadzeniem gości.
- 1 min. - GOL! 0-1! Z niebieskiej Konig, lot krążka przed bramkarzem zmienia Trandin i zaskakuje Lindskouga.