04:08 2 min. Maciej Kruczek #26 Zahaczenie
07:11 2 min. Michal Vachovec #69 Ostrość
07:35 2 min. Adrian Gajor #28 Rzucenie na bandę
07:35 10 min. Adrian Gajor #28 Kara za niesportowe zachowanie 10min
09:29 2 min. Filip Komorski #5 Atak kolanem
14:29 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Zahaczenie
20:23 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Zahaczenie
35:24 2 min. Adam Bagiński #3 Natarcie
52:42 2 min. Paweł Zygmunt #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min GOOOL! 3:0! Mateusz Gościnski strzela do pustej bramki!
60 min - Łuba schodzi do boksu, Cracovia gra w sześciu
59 min - Czas dla Cracovii
59 min - Zygmunt po lodzie, odbija parkanem Murray
58 min - Komorski z pierwszego krążka przed bramką gości, ale nad poprzeczką
56 min - Sykora przed bramkę do Szczechury, krążek otarł się o słupek
53 min - Szczechura przed bramkę do Klimienki, ale ten nie zdołał dobić krążka do bramki
52 min - Sykora blisko strzelenia gola po raz trzeci, ale bramkarz spokojnie łapie
51 min - Kogut urwał się obrońcom, chciał zaskoczyć Łubę strzałem pomiędzy nogi, ale Łuba wygrywa ten pojedynek
51 min - Szurowski lekko z dystansu, bez problemów łapie Murray
50 min - Groźna sytuacja GKS-u, Cichy oddaje strzał, Łuba ponownie popisał się dobrym refleksem
49 min - Kalinowski próbował z ostrego kąta, w krótki róg, Łuba skutecznie broni
48 min - Samotny rajd Drzewieckiego, ale powstrzymują go tyscy defensorzy
46 min - Kapica próbował zza bramki zaskoczyć Łubę, ale nieskutecznie
45 min - Michnow z backhandu, krążek odbija się od Łuby, ale nikt z tyszan nie dobił strzału
44 min - Ależ sytuacja Gościńskiego, dostał krążek przed niemal pustą bramkę, oddał strzał, ale na jego drodze stanął Vachovec
43 min - Sytuacja na lodzie przypomina nieco hokejowe "szachy"
41 min - Zaczynamy trzecią tercję! Grę wznawiają tyszanie!

39 min - Bepierszcz oddaje strzał z okolic bulika, odbija Murray
37 min - GOOOL! 2:0! Rozklepana obrona Cracovii Michnow podaje krążek do Sykory, a ten strzela nad bezradnym Łubą
36 min - Jeziorski sam przed Krakowską bramką, ale strzela obok słupka
35 min - Kotlorz uciekł obrońcom, próbował strzelać na leżąco, ale Łuba dziś jest prawdziwą ostoją
34 min - Kalinowski "wykiwał" obronę Cracovii, ale jego strzał ostatecznie broni Łuba
32 min - Murray uratował teraz swój zespół przed remisem, krążek przedarł się pod tyskim bramkarzem, ale ostatecznie złapał on krążek tuż przed linią bramkową
31 min - Galant miał dobrą okazję na podwyższenie wyniku będąc sam przed bramką, ale strzela ponad bramką
30 min - Rompkowski długo zwlekał z oddaniem strzału, miał dużo miejsca, ale jego strzał przelatuje tuż obok słupka
29 min - Kotlorz z linii niebieskiej, jego strzał zatrzymuje się na dolnej części bramki
27 min - Vachovec strzela mocno, ale w sam środek bramki
26 min - Gazda ofiarnie rzuca się pod strzał Bepierszcza
25 min - Szczechura miał dużo czasu i miejsca, oddał strzał, Łuba broni ale krążek znalazł się za jego plecami, jednak w porę wybijają obrońcy Cracovii
24 min - Bepierszcz oddaje groźny strzał, ale górą bramkarz GKS-u
24 min - Jeziorski z ostrego kąta, Łuba dobrze interweniuje
23 min - Kontratak Gościńskiego, oddaje strzał, Łuba broni bez problemów
23 min - Strzał jednego z obrońców Cracovii, kijem broni Murray
21 min - Zamieszanie pod bramką gości, dobrze broni Łuba
21 min - Zaczynamy II tercję, krążek dla GKS!

20 min - Cracovia dobrze się broni przed zmasowanymi atakami tyszan
18 min - Podanie Noworyty przejmuje Cichy, jednak szybko rehabilituje się krakowski defensor
16 min - Ponownie blisko Sykora, strzał po lodzie mija bramkę
15 min - Tyszanie w przewadze, ale nie potrafią póki co wjechać w tercję Cracovii
14 min - Szczechura blisko, broni Łuba
12 min - Wycofanie przed bramkę do Sykory, ale przestrzelił w idealnej sytuacji
11 min - Witecki w sytuacji sam na sam z bramkarzem, próbuje zwieźć Łubę, ale trafia w boczną siatkę
9 min - Krążek w siatce po strzale Szczechury! Gol nie zostaje uznany, gdyż wcześniej została poruszona bramka
8 min - Bójka na lodzie! Gajor mocno oberwał od Jakuba Witeckiego
8 min - Csamango oddaje groźny strzał z bliska, ale Murray popisał się efektowną paradą
6 min - GOOOL! 1:0! Sykora dostaje krążek blisko bramki gości, wyczekał i oddał strzał w długi róg bramki gości!
5 min - Tyszanie w przewadze, najpierw blisko był Komorski, następnie Cichy strzela ponad bramką
4 min - Pociecha oddaje mocny strzał, Witecki zbija krążek w powietrzu, ale Łuba na posterunku
2 min - Drzewiecki uwalnia się i oddaje strzał, Murray broni kaskiem i łapie krążek
1 min - Bepierszcz w idealnej sytuacji na zdobycie gola, ale nie trafił czysto w krążek
1 min - Zaczynamy! Pierwszy krążek dla tyszan!

- Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net, pomoże nam to w rozwoju i utrzymaniu strony. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!