00:30 2 min. Linus Lindström #16 Wysoko uniesiony kij
03:53 2 min. Kamil Kalinowski #10 Trzymanie przeciwnika
12:53 2 min. Juhamatti Aaltonen #71 Zahaczenie
16:36 2 min. Radosław Galant #24 Zahaczenie
28:26 2 min. Tomáš Sýkora #74 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:57 2 min. Mathis Olimb #46 Ostrość
47:52 2 min. Radosław Galant #24 Uderzanie kijem
48:21 2 min. Mateusz Gościński #11 Rzucenie na bandę
54:27 2 min. Mathis Olimb #46 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min - Holloway uderza lekko po lodzie, bez problemów tyski golkiper
59 min - Kontratak gości! Krążek przejmują rywale
58 min - Groźna seria ataków gospodarzy, dobrze sobie radzą tyszanie
56 min - GOOOL! 6:2! Dobry zamek trójkolorowych, Pociecha mocno z linii niebieskiej, a będący przed bramkarzem Komorski zmienia tor lotu krążka!
55 min - Komorski blisko z pierwszego krążka, ale pewnie broni bramkarz rywali
53 min - Cichy kolejny raz przepycha się z rywalem, tym razem bez kar
52 min - Galant w akcji sam na sam! Nie znajduje jednak drogi do siatki
51 min GOOOL! 6:1! Holloway najlepiej odnajduje się w podbramkowym zamieszaniu i nie daje szans Lewartowskiemu strzałem z bliskiej odległości w okienko
49 min - Pudas po lodzie mocno! Kijem broni Lewartowski
48 min GOOOL! 5:1! Podanie wzdłuż bramki, którego autorem był Holloway, Lindstrom z pierwszego krążka podwyższa prowadzenie
46 min - GKS Tychy zamknięci we własnej tercji, mają problemy z wyprowadzeniem krążka
44 min - GOOOL! 4:1! Zaspała tyska defensywa, Wingerli podał przez niemal pół lodowiska do Erikssona, który w sytuacji sam na sam strzelił pod nogami Lewartowskiego
43 min - Klimienko z ostrego kąta, ale bez problemów Szwedzki bramkarz
42 min - Cichy miał dużo czasu na oddanie strzału, jednak minimalnie chybił
42 min - Szczechura blisko! Minimalnie niecelnie! Dobijał jeszcze Sykora, ale broni Armalis
41 min - Zaczynamy III tercję!

Koniec II tercji. Strzały 38-8
40 min - Lindstrom strzela, Lewartowski odbija kaskiem
40 min - Tyszanie zamknięci we własnej tercji, ale skutecznie się bronią
38 min- Lindgren przed szansą, górą Lewartowski
37 min - Michnow sam na sam,chciał posłać krążek pod nogami Armalisa, który nie dał się zaskoczyć
35 min - Zamieszanie pod tyską bramką, ale tyscy ofensorzy wyjaśniają sytuację
34 min- Groźny strzał Szwedów! Broni Lewartowski
30 min - Witecki przed szansą, ale nie zdołał ulokować krążka w bramce
29 min - Szwedzi idą za ciosem, Aaltonen bardzo blisko, ale jego strzał zatrzymał się na poprzeczce tyskiej bramki
28 min - GOOOL! Kotlorz łatwo daje się ograć Berggrenowi, który wymanewrował także Lewartowskiego i jest 3:1
25 min - Lingren oddaje mocny strzał, bez problemów Lewartowski
24 min - Zamieszanie pod Szwedzką bramką! Obrońcy w porę wybijają
22 min GOOOL! 2:1! Aaltonen zagrywa przed bramkę, do krążka dopadł Hedberg, który oddaje strzał w okienko tyskiej bramki
21 min - Granberg oddaje dobry strzał, ale Lewartowski ratuje swój zespół swoim refleksem
21 min - Zaczynamy drugą tercję! Krążek wygrywa Sykora

Koniec I tercji. Strzały 23-4
20 min - GOOOL! 1:1! Peter Granberg dostaje krążek przed bramkę i z pierwszego krążka oddał mocny strzał, Lewartowski pokonany
19 min - Zaostrza się sytuacja na lodzie, w rolach głównych Cichy i Hedberg
17 min - Tyszanie zepchnięci do defensywy
15 min - Michał Kotlorz oddaje lekki strzał, bez problemów bramkarz gości
14 min - Blisko był Klimienko, ale krążek przelatuje obok słupka
12 min - Lindgren ostro potraktował Gościńskiego przy bandzie, ale wszystko w ramach przepisów
11 min - Michnow indywidualnie przez pół lodowiska, podaje do Klimienki, ale niecelnie
10 min - Tyszanie mają problem z wyjściem z własnej tercji
8 min - Petterson wygrywa wznowienie, krążek trafia do Hollowaya, który oddaje strzał, ale Lewartowski szczęśliwie broni.
8 min - Kontra GKS-u, Klimienko zabrał się z krążkiem, ale gubi krążek na rzecz rywali
7 min - Aaltonen szybko dopada do krążka, ale Lewartowski zdołał złapać gumę
6 min - Joakim Lindstrom oddaje bardzo mocny strzał, ale krążek przelatuje nad tyską bramką
5 min - Nacierają Szwedzi, ale bez konkretów
4 min - Grożna akcja gospodarzy, pewnie Lewartowski
2 min - GOOOL! Jakub Witecki wykorzystuje podanie Patryka Koguta i pokonuje bramkarza rywali strzałem w krótki róg!
2 min - Grożna akcja Szczechury, łatwo broni Armalis
1 min - Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla gospodarzy

- Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net, pomoże nam to w rozwoju i utrzymaniu strony. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!
#24 Andreas Wingerli LS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 6 6.00 46 46 0 0 0 0 86.96 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#31 John Murray B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0