01:35 2 min. John Murray #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:30 2 min. Jakub Witecki #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:17 2 min. Mathis Olimb #46 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:42 2 min. Andreas Wingerli #24 Ostrość
38:03 2 min. Jonatan Berggren #48 Wysoko uniesiony kij
45:06 2 min. Gleb Klimienko #15 Trzymanie przeciwnika
47:33 2 min. Alexander Szczechura #8 Uderzanie kijem
52:51 2 min. Edwin Hedberg #20 Wysoko uniesiony kij
54:09 2 min. Michael Cichy #78 Ostrość
54:09 2 min. Patrik Norén #26 Uderzanie kijem
54:09 2 min. Patrik Norén #26 Ostrość
60min. Koniec spotkania
60min. Mikhnow do Klimienki... zabrakło centymetrów
58min. Olimb pod poprzeczkę z dwóch metrów, młody tyski bramkarz odbija rakiem
57min. Koniec wykluczenia Norena i od razu Hedberg popędził na tyską bramkę, zagranie do Anderssona a ten przegrywa oko w oko z Lewartowskim
56min. Pudas prosto w Lewartowskiego
55min. Tyszanie bliscy zdobycia drugiej bramki po strzale Bryka
55min. Ponownie zaiskrzyło pomiędzy Cichym i Norenem
54min. Spore zamieszanie pod bramką gości... Norgren wybija krążek z łopatki kija Galanta
53min. Akcja Jeziorskiego z Kalinowskim, krążek przelatuje nad bramką Lindvalla
52min. Aaltonen przejechał wzdłuż tercji obronnej tyszan i uderzył z nadgarstka... prosto do raka Lewartowskiego
51min. Tym razem Berglund uderzał mocno... bramkarz GKSu odbija
51min. Kolejna próba Lindgrena i tym razem Kamil broni
51min. Lindgren spod bandy... broni tyski bramkarz
50min. GOOL!!! Niepilnowany Emil Djuse podwyższa prowadzenie AIK!
48min. Pudas z dystansu, Lewartowski nie dał się zaskoczyć
48min. Tyszanie w pełnym zestawieniu tylko przez chwilę, bowiem Alex Szczechura wędruje na 2 minuty na ławkę kar za uderzanie
46min. Dobra próba Galanta
46min. Świetnie Lewartowski po strzale Holloweya
44min. Fredrik Lindgren potężnie z niebieskiej, tyski bramkarz zbija do boku
44min. Pociecha obok słupka
43min. Aaltonen popędził za gumą... Lewartowski szybszy
41min. Wznowienie dla GKSu
41min. Zmiana w bramce GKSu. Kamil Lewartowski zmienia Johna Murraya.

PRZERWA

40min. Witecki bardzo bliski zdobycia bramki
39min. Tyszanie grają w przewadze. Sykora z bulika prosto w bramkarza
37min. Ostre wejście Wingerliego w tyskiego bramkarza i Cichy sam wymierza sprawiedliwość... obaj gracze odesłani na 2 minuty
36min. Olimb bliski zdobycia kolejnej bramki
35min. GOOL!!! Kontra AIK i Pudas z bliska pokonuje Murraya
35min. Mikhnow uderza ale tylko w boczną siatkę
34min. Andersson zza koła bulikowego prosto w Murraya
33min. GOOL!!! Granberg z trzech metrów pakuje gumę do tyskiej bramki!
32min. Aaltonen dwukrotnie, szczęśliwie tyski bramkarz
28min. GOOL!!! AIK było w opałach jednak Hedberg szczęśliwie przejmuje gumę i w sytuacji sam na sam nie daje szans Murrayowi!
28min. Aaltonen po lodzie, Murray broni... będzie wykluczenie dla zawodnika drużyny gości
27min. GOOL!!! Tym razem Górny uderza a Szczechura precyzyjnie zbija krążek i zdobywa pierwszą bramkę dla tyskiego GKSu!
25min. GOOL!!! Górny stracił krążek na linii niebieskiej i goście wychodząc czwórką graczy nie mieli problemów z pokonaniem Murraya. Berglund znalazł lukę między parkanami i zdobywa kolejną bramkę dla AIK!
24min. Odważniej rozpoczęli tyszanie tą tercję
23min. Szczechura dojrzał Sykore a ten uderzył z nadgarstka szukając luki przy krótkim słupku. Nie ma bramki
22min. Lindstrom po lodzie tuż obok słupka
22min. Górny z prawego bulika prosto w bramkarza
21min. Doskonała okazja Koguta... nie potrafił jednak "urwać" się obrońcom i jego strzał pewnie broni Lindvall
21min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

20min. Kolejną dobrą akcję AIK przerywa syrena... srogą lekcję hokeja dostali zawodnicy GKSu w tych pierwszych 20 minutach
20min. Lindstrom po lodzie, odbija tyski bramkarz
18min. Andersson spod niebieskiej, łapie Murray
14min. GOOL!!! Oscar Moller dobija krążek i pokonuje tyskiego bramkarza po raz trzeci!
12min. Bagiński bliski zdobycia kontaktowej bramki
12min. GOOL!!! Patrik Noren znalazł sposób na Murraya!
12min. Bartosz Ciura z dystansu i tym razem Lindvall broni
10min. Bryk spod bandy, pewnie łapie krążek szwedzki bramkarz
9min. Pociecha i Ciura z dystansu. Gustav Lindvall nie dał się oszukać
8min. Joakim Lindstrom przycelował w okienko... Murray broni
7min. Krótka przerwa na pomiar głośności dopingu i po raz kolejny skala pokazuje 100%
6min. Dobra okazja Sykory... zabrakło trochę miejsca na oddanie lepszego strzału
6min. GOOOL!!! Jimmie Ericsson ładnym uderzeniem z nadgarstka daje prowadzenie swojej drużynie!
5min. Nadal 0-0
5min. Gorąco pod tyską bramką... krążek wybity z linii bramkowej. Będzie analiza video
4min. GKS przetrwał napór AIK i już gra w pełnym zestawieniu
2min. 2 minuty kary dla tyskiego bramkarza
1min. Kolejna próba gości, uderzał Noren
1min. Uderzenie Aaaltonena pada łupem Murraya, Klimienko przyciska mocno Olimba do bandy nie pozwalając na przejęcie krążka
1min. Rozpoczynamy... pierwsze wznowienie dla drużyny gości

- Drodzy czytelnicy, jeśli chcecie nam pomóc w rozwoju prosimy o klikanie w reklamy na portalu. Dziękujemy.