2019-01-20
15:00
IV runda / 41 kolejka
0:1 Joonas Sammalmaa #17 5/5 07:35
0:2 Oskar Jaśkiewicz #24 ( Mateusz Michalski #88, Przemysław Odrobny #90 ) 5/5 56:12
52:11 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 59 min. - Katowice bez bramkarza.
- 56 min. - GOL! 0-2! Jaśkiewicz wjechał w tercje GieKSy między Tuhkanenem a Rohtlą i z backhandu pokonał Lindskouga!
- 56 min. - Wronka sam, obrócił się ale jego strzał odbija Odrobny.
- 55 min. - Devecka technicznie z bulika, łapie dobrze Odrobny.
- 54 min. - Słabo w tej przewadze gospodarze.
- 52 min. - Kara dla Jaśkiewicza, szansa ponownie dla GieKSiarzy.
- 52 min. - Z bliska Sawicki, odbija Odrobny.
- 51 min. - Potężnie zapała z pierwszego krążka - dobrze przesunął się do drugiego słupka Lindskoug i mrozi gumę w parkanach.
- 50 min. - Kolusz z niebieskiej, obok bramki.
- 49 min. - Niepotrzebna kara dla Devecki ... i za 10 sekund to Podhale zagra w przewadze.
- 49 min. - Fatalna przewaga gospodarzy, dużo podań, strzały blokowane ...
- 49 min. - Z bliska Łopuski ... prosto w Odrobnego, który dobrze interweniował kładąc się na lodzie!
- 47 min. - Dwie kary dla Podhala i gospodarze pełne dwie minuty zagrają 5 na 3!
- 46 min. - Dogodna sytuacja Urbanowicza, uderzył w parkan bramkarza.
- 45 min. - Krawczyk rzucony na bandę przez Worwę i katowiczanin potrzebuje pomocy służb medycznych. Bez kary.
- 44 min. - Rohtla z niebieskiej ... odbija Odrobny.
- 43 min. - Trzy, cztery strzały Podhala zablokowane pod bramką GieKSy.
- 42 min. - Przetrzymane to osłabienie, leci druga kara. Hovinen zablokowany.
- 41 min. - Kara dla gospodarzy i przez 22 sekundy Podhale zagra w podwójnej przewadze.

- Zawodnicy już na lodzie, jednak służby techniczne rozgarniają wodę z lodu która zalega w niektórych miejscach.

- 40 min. - Michalski dobijał strzał zablokowany Neupauera, ale dobre odbija Lindskoug.
- 38 min. - Michalski z bulika, ale łatwo łapie do raka Lindskoug.
- 36 min. - Fraszko dostał podanie wzdłuż bramki, lecz uderzył prosto w bramkarza.
- 35 min. - Laakkonen zbyt lekko i prosto w bramkarza z nadgarstka.
- 34 min. - Różański atakuje kijem trzymanym oburącz, 2 minuty przewagi gospodarzy.
- 33 min. - Odrobny łapie strzał spod niebieskiej.
- 32 min. - Rohtla uderzany w kij, który się łamie... 4 sędziów na lodzie ale bez reakcji!
- 31 min. - Urbanowicz ruszył przez pół lodowiska minął trzech rywali ale w sytuacji sam na sam zabrakło precyzji i Odrobny mrozi gumę przy słupku.
- 30 min. - Blisko bramki wyrównującej dla gospodarzy. Spod niebieskiej Rohtla, zmiana krążka przed bramką i minimalnie obok słupka!
- 30 min. - Hovinen spod niebieskiej, odbija Lindskoug
- 27 min. - Z bulika Fraszko, ale odbija Odrobny a nowotarżanie daleko wybijają z tercji.
- 26 min. - Spod niebieskiej Devecka ale Odrobny mrozi gumę w parkanach.
- 25 min. - Kara dla Hovinena za wybicie krążka poza taflę i gospodarze w przewadze.
- 25 min. - Indywidualnie Rohtla, ale Odrobny przesuwał się wzdłuż bramki i nie dał się zaskoczyć.
- 24 min. - Strzał Jaśkiewicza po drodze był rykoszet, broni Lindskoug.
- 22 min. - Zamieszanie pod bramką Odrobnego, mrozi na raty bramkarz Podhala.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Potężny strzał Guzika spod niebieskiej obok słupka.
- 19 min. - Różański, ale obok bramki.
- 18 min. - Dwukrotnie Fraszko, który wjechał przed bramkę ale Odrobny pilnował bramki tuż przy słupku.
- 15 min.- Tuhkanen z niebieskiej ale spokojnie Odrobny.
- 13 min. - Rybak, Wronka próbowali zaatakować bramkę Odrobnego, lecz niedokładnie.
- 12 min. - Spod niebieskiej Zapała ale jego strzał z nadgarstka łapie Lindskoug.
- 11 min. - Gospodarze rzucili się do ataku, szansa Fraszki ale niewykorzystana.
- 9 min. - Szybka szansa na wyrównanie GieKSy lecz podania zza bramki nie wykorzystał Wronka, który trafił prosto w bramkarza!
- 8 min. - GOL! 0-1! Cóż za gol kuriozum! Tomasik przez nikogo nie atakowany pakuje gumę do swojej bramki jakby nigdy nic! Gol zapisany na konto Sammalmaa!
- 7 min. - Dwa razy Wielkiewicz, ale .. zablokowany.
- 6 min. - Zamieszanie pod bramką GieKSy, ale Koski nie zdołał pokonać Lindskouga.
- 5 min. Z boku mocno uderzył Devecka, ale trafia w kask Odrobnego.
- 3 min. - Szybki mecz, akcja za akcję. Najpierw sytuacja 2 na 1 Podhala, ale Różański trafia w parkan bramkarza w odpowiedzi Wronka zza obrońcy - broni Odrobny.
- 2 min. - Zapała w dogodnej sytuacji ale krążek odbity od ramienia bramkarza ląduje nad poprzeczką.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

#95 Patryk Wronka ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 0 0.00 55 55 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0