02:58 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Atak kijem trzymanym oburącz
25:56 2 min. Łukasz Kamiński #8 Trzymanie przeciwnika
26:00 2 min. Alexander Szczechura #8 Natarcie
32:44 2 min. Jaakko Turtiainen #28 Uderzanie kijem
40:58 2 min. Gleb Klimienko #15 Zahaczenie
43:14 2 min. Kamil Kalinowski #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:00 2 min. Marek Tvrdoň #80 Zahaczenie
52:36 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:33 2 min. Paweł Zygmunt #15 Wysoko uniesiony kij
58:33 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Zahaczenie
- 60 min. - Koniec Meczu. Pewne zwycięstwo tyszan w Krakowie.
- 58 min. - Najpierw Rzeszustko zahaczył Zygmunta a za moment ten trafił w twarz napastnika tyskiego.
- 56 min. - Mocny strzał Sveca, ale Murray odbija do boku.
- 54 min. - Witecki sam na sam, ale przestrzelił!
- 53 min. - GOL! 1-6! Strzał Pociechy odbija Łuba, zamieszanie pod bramką próbował Cichy ale do bramki gumę dobija Klimienko!
- 51 min. - Uderzenie Bepierszcza, odbija wyciągniętym parkanem Murray!
- 50 min. - Zablokowany strzał Jefirmienki.
- 47 min. - Cichy ale minął się z krążkiem, chciał z pierwszego uderzyć.
- 46 min. - Krążek podskakiwał pod bramką i sprawił kłopot Michnowowi.
- 44 min. - GOL! 1-5! Nokaut! Wrzutka Witeckiego na bramkę krążek odbił się od łyżwy Rompkowskiego i wpada do bramki!
- 44 min. - GOL! 1-4! Hat-trick Tomasa Sykory! Idealnie Michnow do Sykory na drugą stronę a ten klęcząc na kolanie zdobywa z pierwszego krążka bramkę!
- 43 min. - Teraz kara dla Kalinowskiego i tyszanie w liczebnej przewadze.
- 42 min. - Zamieszanie pod bramką , Kapica z bliska ale Murray broni.
- 41 min. - Kara dla Klimienki, Cracovia w przewadze.

- 40 min. - Koniec II tercji.
- 39 min. - Zamieszanie pod bramką Murraya po zablokowanym strzale Kapicy lecz przejęli gumę zawodnicy GKSu.
- 39 min. - Zygmunt do Kruczka, ten spod niebieskiej lecz pewnie łapie Murray.
- 38 min. - Zza bramki Tvrdon, próbował nabić bramkarza Tychów ale ten nie dał się oszukać.
- 37 min. - Jrernoau pod bramkę, ale Rzeszutko zablokowany i nie przejął gumy!
- 35 min. - GOL! 1-3! Novajovsky do Sykory ten od razu uderzył zza bulika, guma po drodze się jeszcze odbiła i zmyliła Łubę.
- 33 min. - Jefimienko z bliska ale broni Łuba, zahaczany i kara dla Turtiainena
- 32 min. - Kalinowski w dogodnej sytuacji jechał sam przy buliku, ale strzał odbija Murray.
- 30 min. - Bryk z niebieskiej, lot krążka próbował zmienić Szczechura, ale odbija się od bandy i mrozi Łuba.
- 29 min. - GOL! 1-2! Svec uderzył nie do obrony z bulika! Murray zasłonięty, podawał Marek Tvrdon po rykoszecie guma trafiła do partnera. Na lód lód lecą miśki! Teddy Bear Toss!
- 29 min. - Akcja Michnowa, seria zwodów uderzył lecz został zablokowanych i kontra Cracovii...
- 28 min. - Vachovec z bulika, ale pewnie gumę chwyta Murray.
- 28 min. - Uderzenie Galanta, ale ofiarnie Csamango blokuje gumę.
- 27 min. - Kapica przeprowadził akcję w tercji rywala, ale Murray dobrze zatrzymuje gumę.
- 26 min. - Szczechura ostro potraktował rywala, a sędzia odsyła na ławkę kar Kanadyjczyka.
- 25 min. - Dwie akcje gospodarzy, Domogała próbował między nogami pokonać Murraya, ale nieskutecznie. Wcześniej blisko zdobycia bramki Tvrdon.
- 23 min. - Uderzenie Kotlorza dobrze podbija Łuba, guma ląduje poza taflę.
-22 min. - Gajor z niebieskiej, Murray wypuszcza gumę dobijał Zygmunt ale bezskutecznie.

- Koniec I tercji
- 19 min. - Sykora na przeciwko bramki, ale prosto do łapaczki Łuby.
- 18 min. - Cracovia w natarciu, strzał Kruczka ale w gąszczu łyżew przed bramką nie zdołał powędrować w kierunku bramki.
- 16 min. - Doskonała szansa Vachovca, ale nie zdołał jej wykorzystać! Do pustej bramki nie zdołał skierować gumy, chybił !
- 15 min. - Michnow ruszył lewą stroną, ale spokojnie Łuba.
- 15 min. - Kamienieu spod niebieskiej, mogło to zaskoczyć Murraya, obok słupka.
-14 min. - Przytomnie wyszedł z bramki Murray rzucając się na lód wybił gumę a blisko był Bryniczka.
- 13 min. - GOL! 0-2! Ciura z niebieskiej a przed bramką Rzeszutko zmienił tor lotu krążka czy zaskoczył Łubę
- 13 min. - GOL! 0-1! Akcja Sykory, podał pod bramkę tam kija na lodzie położył Noworyta guma się odbiła i trafiła między parkany Łuby a ten ruchem nogi wpakował sobie gumę do bramki!
- 11 min. - Komorski z Michnowem w tercji rywala, ale strzał pierwszego nieudany i został przejęty.
- 9 min. - Akcja 2 na 1, Vachovec niepotrzebnie pakuje gumę do bramki bo sędzia wcześniej odgwizdał spalonego.
- 8 min. - Szarża Klimienki zatrzymała przez obrońców.
- 7 min. - Kruczek dostał podanie pod bramkę, ale nie zdołał pokonać Murraya.
- 6 min. - Akcja Jefimienki, ale dobrze Łuba nie dał się zaskoczyć.
- 5 min. - Podanie zza bramki do Sveca, ale dobrze ustawiony Murray łapie gumę.
- 4 min. - Kara dla Pociechy, zamieszanie pod bramką jednak na razy broni Murray który najpierw nie złapał gumy lecz później ją wybił.
- 3 min. - Tyszanie cały czas przy krążku, Jeziorski z boku uderzył - ale Łuba łapie.
- 2 min. - Po wygranym buliku, Witecki - łapie Łuba.
- 1 min. - Z backhandu Bagiński, odbija Łuba.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html