0:2 Jakub Jaworski #86 ( Daniel Minge #15 ) 5/5 24:21
0:3 Daniił Oriechin #91 ( Bartosz Skólmowski #16 ) 5/5 28:16
0:4 Jarosław Dołęga #29 ( Maksim Kamienkow #71, Adrian Jaworski #11 ) 5/5 36:35
0:5 Dmytro Demjaniuk #18 ( Robert Korczocha #88 ) 5/5 59:18
03:47 2 min. Iiro Vehmanen #60 Zahaczenie
05:46 2 min. Daniel Minge #15 Uderzanie kijem
09:20 2 min. Mateusz Adamus #38 Spóźniony atak ciałem
17:11 2 min. Peter Bezuška #4 Przeszkadzanie
25:57 2 min. Daniił Oriechin #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:42 2 min. Juha Kiilholma #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:02 2 min. Tomáš Pařízek #25 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:48 2 min. Jan Daneček #7 Natarcie
60. min - GOOOL! 0:5! Demjaniuk wykorzystuje sytuacje sam na sam z Fikrtem
59. min - Torunianie zmierzają po pewne zwycięstwo.
57. min - Daneczek opuścił ławkę kar. Gramy 5 na 5.
56. min - Torunianie, mając w garści pewne zwycięstwo, spokojnie rozgrywają krążek.
55. min - Kara dla Daneczka.
54. min - Część kibiców opuściło już trybuny.
53. min - Może biało-niebiescy są teraz nieco żywsi i agresywniejsi, ale jest już pozamiatane.
52. min - Trener Magiera pomieszał ataki, ale na razie nie ma to wpływu na wynik.
51. min - Dobre uderzenie Przygodzkiego, Speszny znakomicie broni ten strzał, a także kilka dobitek.
50. min - Kiilholma miał dobrą okazję, ale chciał dograć do jeszcze lepiej ustawionego Wanata. Speszny świetnie broni.
49. min - Ładnie dopingują swój zespół toruńscy kibice.
48. min - Garszyn zakręcił trzema zawodnikami Unii.
48. min - Pełne składy.
47. min - Wrzutka Themara i przekierowanie krążka przez Tabaczka. Na Spesznego to nie działa.
46. min - Kara dla Parzizka. Unia ma szansę na honorowego gola
45. min - Błąd oświęcimian przy wyprowadzaniu krążka. Błyskawiczny strzał Karczochy. Broni Fikrt.
43. min - Speszny jest dzisiaj dobrze dysponowany. Emanuje spokojem, nie odbija krążków przed siebie.
42. min - Oświęcimianie grają agresywniej.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Unię zjeżdżającą do szatni żegnają gwizdy.
39. min - Oświęcimianie szukają honorowego gola. Są to raczej chaotyczne próby.
38. min - Nie chce się grać, nie chce się grać, nie chce się grać to spier**** - krzyczą oświęcimscy kibice z sektora L.
37. min - GOOOL! 0:4! Co się odwlecze to nie uciecze. Dołęga podwyższa prowadzenie
37. min - Oriechin! Ładnie przechwycił krążek i oddał strzał. Gdyby nie Fikrt byłoby już 0:4.
36. min - Teraz pierwsza dobra akcja Unii. Themar ładnie wjechał do tercji, zakręcił pirueta i dograł do Daneczka. Speszny łapie krążek.
35. min - Unia jest na razie bezradna.
33. min - "Stalowe Pierniki" prezentują się znacznie lepiej pod względem szybkości, kultury i dynamiki gry.
31. min - Torunianie nie wykorzystują gry w przewadze.
30. min - Oświęcimianie wybijają krążek i oddalają zagrożenie.
29. min - Kara dla Kiilholmy i czas dla Unii.
29. min - GOOOL! 0:3! Oriechin po wyjściu z ławki kar przejechał niemal całą taflę, wyprzedził zawodników Unii i pokonał Fikrta
28. min - Gramy w pełnych składach.
27. min - Ależ szansa dla Unii. Uderzenie Themara powinien do odsłoniętej bramki dobić Tabaczek. Zbyt długo składał się do strzału i jego uderzenie zablokowane. Dobrą okazję diabli wzięli.
26. min - Kara dla Oriechina.
25. min - GOOOL! 0:2! Jakub Jaworski zmienił tor lotu krążka po uderzeniu Mingego.
24. min - Tabaczek do Kiilholmy! Uderzenie doświadczonego Fina, ale Speszny był dobrze ustawiony.
22. min - Wrzutka Paszka, Speszny pewnie łapie.
21. min - Bezuszka miał okazję na to, by huknąć z niebieskiej. Fatalnie skiksował.

20. min - Próba kontry Saura.
19. min - Zbyt wolno i zbyt statycznie zamek rozgrywają goście.
18. min - Kara dla Bezuszki. Kolejna szansa dla gości.
18. min - Wracamy po problemach z serwerem.
14. min - GOOOL! 0:1! Dobrze rozegrana akcja torunian. Oriechin do Mianciuka, a ten uderzeniem po lodzie zaskoczył Fikrta
12. min - Gramy w pełnych składach.
11. min - Przewaga rozgrywana zbyt wolno. Unia z łatwością się broni.
10. min - Kara dla Adamusa.
9. min - Teraz trwa obstrzeliwanie oświęcimskiej bramki. Fikrt dobrze strzeże swojego posterunku.
9. min - Gramy w pełnych składach.
8. min - Teraz Malicki wjechał do tercji i uderzył z nadgarstka. Broni Speszny.
8. min - Przygodzki! Nad bramką.
7. min - Garszyn dobrze uderzył z nadgarstka
7. min - Mianciuk zza bramki do Kalinowskiego. Ten uderzył, dobrze interweniuje Fikrt.
6. min - Kara dla Mingego, który uderzył kijem mrożącego krążek Fikrta.
5. min - Oświęcimianie dobrze się bronią.
4. min - Karczocha faulowany przez Vehmanena. Torunianie stworzyli zagrożenie pod bramką Fikrta. Ten jednak zdołał zamrozić krążek.
3. min - Czterech arbitrów na lodzie, a problem z hybrydowymi uwolnieniami dalej nie zniknął.
2. min - Szybkie tempo, mało przerw w grze. Unia od samego początku zaatakowała, torunianie schowani za podwójną gardą.
1. min - Trandin do Przygodzkiego! Minimalnie niecelne uderzenie reprezentanta Polski.
1. min - Maciejewski! Po wygranym wznowieniu uderzył z pełnego zamachu. Broni Speszny.
1. min - Próba dalekiego podania, Speszny nie ryzykował i zamroził krążek.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Speszny. Na trybunach około 25 kibiców "Stalowych Pierników".

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html