18:57 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
20:46 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Zahaczenie
28:38 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Ostrość
30:22 2 min. Vladimír Lukáčik #8 Opóźnianie gry
30:46 2 min. Maciej Urbanowicz #93 Ostrość
39:54 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
43:26 2 min. Marek Strzyżowski #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:02 2 min. Kamil Wałęga #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:07 2 min. Jesse Rohtla #11 Wysoko uniesiony kij
- Koniec Meczu.
- 60 min. - GOL! 5-3! Błąd Homera z Dubininen, podanie przed bramkę a tam przejął gumę Rohtla i z metra pokonał Raszkę!
- 59 min. - 36 sekund do końca, zespół z Jastrzębia próbował nawiązać akcje w ostatnich minutach lecz skutecznie nie dali się katowiczanie. Czas dla JKH.
- 58 min. - W Raszkę wjechał nieatakowany zawodnik gospodarzy, krążek wycofany do tercji neutralnej lecz bez kary...
- 57 min. - GOL! 4-3! Huknął z niebieskiej Cakajik przed bramką lot krążka zmienił Laakkonen i zaskoczył Raszkę!
- 57 min. - Grof z pierwszego krążka z niebieskiej, lecz ten się odbija po drodze i ląduje nad pleksi otaczającą lodowisko.
- 56 min. - Krawczyk z niebieskiej, ale spokojnie Raszka.
- 56 min. - Błąd defensywy gospodarzy, sam na sam napastnik rywali, który próbował z backhandu pokonać Lindskoug ale ten łapie do raka!
- 56 min. - Devecka z bulika, ale Raszka na raty mrozi gumę.
- 55 min. - GOL! 3-3! Świetne podanie między nogami rywala przez Pasia do Wałęgi a ten uderza dokładnie obok łapaczki Lindskouga.
- 54 min. - Pierwsza minuta kary bez zagrożenia pod bramką gospodarzy
- 53 min. - Strzał Homera zablokowany, ale będzie kara dla gospodarzy i JKH zagra w przewadze.
- 52 min. - Krężołek zza obrońcy ale do raka spokojnie łapie Raszka.
- 51 min. - Urbanowicz pod bramkę, ale powstrzymany pod bramką przez obrońców Starzyński.
- 50 min. - Kasperlik, ale spokojnie Lindskoug.
- 49 min. - Z bulika Radosław Nalewajka ale zbyt czytelnie i łapie do raka Lindskoug.
- 49 min. - GOL! 3-2! Koronkowa akcja gospodarzy, Laakkonen wystawił gumę przed bramkę Rohtli a ten z metra z nadgarstka pomiędzy parkanami Raszki!
- 48 min. - Sołtys obok słupka, ale zaraz karę łapie niepotrzebną w tercji ataku Wałęga i gospodarze w przewadze.
- 47 min. - Starzyński z bulika po zamieszaniu, ale łapie Raszka.
- 46 min. - Najpierw Wronka później Devecka próbowali zaskoczyć Raszkę ale ten na posterunku.
- 45 min. - GOL! 2-2! Uderzał z nadgarstka Łukasz Nalewajka, krążek zaskoczył Lindskouga i wpadł do bramki.
- 44 min. - Na środku lodowiska faulowany zawodnik JKH i będzie kara dla Strzyżowskiego.
- 42 min. - Radosław Nalewajka wjechał w tercje ale jego strzał był bez zagrożenia daleko od bramki.
- 42 min. - Zamieszanie pod bramką Raszki, który odbił strzał Fraszki.
- 41 min. - Devecka z niebieskiej, ale obok słupka.
- Zaczynamy III tercję (19:38)

- Koniec II tercji. Krótka przerwa i zespoły od razu przystąpią do trzeciej tercji. Strzały po II odsłonie: 27-33.
- 40 min. - Druga w tym spotkaniu kara dla JKH za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 39 min. - W dobrej sytuacji do krążka doszedł bezpańskiego Strzyżowski ale uderzył obok słupka.
- 39 min. - GOL! 2-1! Piękna akcja drugiego ataku gospodarzy, krążek jak po sznurku, Fraszko do Malasińskiego ten wyłożył gumę do Wronki, który z bliska zamknął świetną akcje!
- 38 min. - Kontra Kulasa z prawej strony, ale uderzył obok słupka.
- 37 min. - Zza bulika i obrońcy z nadgarstka Strzyżowski, ale bez problemu Raszka.
- 37 min. - Potężnie zza bulika Gimiński, ale krążek mrozi w parkanach Lindskoug. Goście przycisnęli.
- 36 min. - Ponownie z bliska Wałęga, ale Lindskoug nie dał się zaskoczyć.
- 35 min. - Groźnie Sołtys pod bramkę ale zamachnął się Wałęga po odbiciu krążka przez Lindskoug.
- 35 min. - Gimiński z niebieskiej, łapie Lindskoug.
- 34 min. - Goście obronili się z osłabienia i mocnego przyciśnięcia w swojej tercji przez katowiczan.
- 33 min. - Oblężenie bramki JKH. Strzał Jyrkko odbija Raszka, ofiarna interwencja Kubasa po akcja Tukhanena a uderzenie Rohtli nad bramką.
- 32 min. - Rohtla ruszył w kierunku bramki ale został sfaulowany i będzie przewaga gospodarzy.
- Nareszcie wznawiamy mecz (19:19).
- Zawodnicy pojawiają się na lodzie (19:05), Nadal trwają próby załatania dziury w lodzie (19:10)
- Dalsze problemy z dziurą w lodzie, sędziowie dyskutują z obsługą lodowiska. (19:04)
- 31 min. - Zawodnicy zjeżdżają do szatni i gra będzie kontynuowana po przerwie.
- 31 min. - Dziura w lodzie pod bandą w tercji gości i przerwa w grze.
- 31 min. - Wronka do Devecki, ten z dwóch metrów broni na raty Raszka i przepychanki pomiędzy zawodnikami. Tylko Urbanowicz trafia na ławkę kar który próbował dobijać strzał Devecki i powstały przepychanki.
- 30 min. - GOL! 1-1! Dwójkowa akcja JKH i wymiana krążka pomiędzy Dubininen i Kominkiem, Czech uderzył a dobił z bliska rosyjski napastnik.
- 29 min. - Spięcie za bramką gospodarzy, starł się Krawczyk z Łukaszem Nalewajką, lekkie przepychanki - ale szybko oddziela sędzia. Oboje trafią na ławkę kar.
- 28 min. - Szansa Kominka obrócił się z gumą gdy Lindskoug był przy drugim słupku ale ten zdążył odbić gumę parkanem!
- 26 min. - Jarosz uderzał z dwóch metrów, łapie gumę Lindskoug
- 25 min. - Długa wymiana podać w tercji Jastrzębia przez katowiczan, ale bez strzału.
- 23 min. - Laakkonen sam na sam ale uderza nad poprzeczką!
- 22 min. - Homer do Lukacika ten huknął ale obok słupka.
- 21 min. - Kara dla Łopuskiego, goście zagrają w przewadze jak się skończy kara za nadmierną ilość graczy na lodzie z końcówki pierwszej tercji JKH.

- Koniec I tercji. Strzały: 14-19.
- 20 min. - Z bliska Fraszko, ale broni Raszka.
- 19 min. - W przewadze gospodarze. Devecka z niebieskiej, spokojnie Raszka!
- 18 min. - Grof spod niebieskiej, łapie Lindskoug. Dubinin zaraz z trzech metrów ale prosto w bramkarza.
- 18 min. - Rohtla z bulika, ale zablokowany.
- 17 min. - Strzał Laakonena odbija Raszka.
- 16 min. - Kara dla Kantora i gospodarze w przewadze
- 15 min. - Kominek mocno spod bandy, odbija Lindskoug
- 14 min. - Akcja JKH, uderzenie Homera odbija Lindskoug, próbował dobijać Michałowski po tym jak zamroził już bramkarz i naskoczył na niego Wronka. Obustronna kara.
- 13 min. - Gimiński spod bandy ale spokojnie odbija Lindskoug
- 12 min. - Ponownie JKH ma problemy ze stworzeniem akcji pod bramką GieKSy
- 11 min - Wanacki podciął Kominka i goście ponownie w przewadze.
- 9 min. - W świetnej okazji Laakkonen na wprost bramki niepilnowany, mógł się zapytać w który róg bramkarza, ale Raszka nie dał się zaskoczyć!
- 7 min. - Dobrze sobie radzą gospodarze przed próbą nawiązania akcji przez JKH.
- 6 min. - Wróbel w świetnej sytuacji sam przed Lindskougiem, ale zahaczany przez Tomasika. Goście zagrają w przewadze.
- 5 min. - GOL! 1-0! Z niebieskiej Wanacki, krążek przed bramką zbił Krężołek czym zaskoczył Raszkę, guma wpadła między parkanami!
- 4 min. - Akcja Jarosza z Ł. Nalewajką ale spokojnie Lindskoug.
- 3 min. - W odpowiedzi najpierw Malasiński a następnie z nadgarstka Wronka, łapie Raszka.
- 3 min. - Zamieszanie pod bramką Lindskouga, było groźnie ale broni bramkarz GKS.
- 2 min. - Uderzenie Tomasika z niebieskiej zablokowane.
- 1 min. - Już pierwsze zagrożenie pod bramką Raszki, próbował Rohtla i Laakkonen, ale bramkarz gości na posterunku
- Zaczynamy mecz (17:34)

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html