1:4 (0:0, 0:3, 1:1) Zakończony
2018-12-02
17:00
III runda / 27 kolejka
0:1 Jakub Stasiewicz #10 ( Jegor Rożkow #43, Konstantin Tieslukiewicz #14 ) 5/5 32:56
- Koniec Meczu. 1-4.
- 59 min. - GOL! 1-4! Krążek przejmują goście i do pustej bramki trafia Danieluk!
- 58 min. - Czas dla gospodarzy. Kraus zostaje w boksie a trenerzy wypuszczają dodatkowego zawodnika z pola w drużynie Polonii.
- 58 min. - Uderzenie Dybasia pewnie do raka łapie Cowley.
- 57 min. - Kontra Turona, ale z bulika w bramkarza.
- 56 min. - Z niebieskiej Tieslukiewicz, odbija Kraus.
- 56 min. - Vitek z bulika ale jego strzał z nadgarstka prosto w bramkarza.
- 55 min. - Cunik z niebieskiej, ale prosto w Krausa.
- 54 min. - Dybaś fauluje rywala i mamy karę dla gospodarzy.
- 52 min. - Krzemień zbyt lekko z niebieskiej odbija Cowley.
- 51 min. - Strużyk do Marca ten stanął oko w oko z Krausem ale ten nie dał się oszukać.
- 50 min. - Dużo niedokładności z obu stron.
- 48 min. - Błąd pod bramką Polonii, krążek przejął Vitek - ale uderzał z bulika prosto w bramkarza.
- 47 min. - Z niebieskiej uderzył z nadgarstka Turon, łapie pewnie Cowley.
- 46 min. - Polodna wzdłuż bramki, Kraus już leżał na lodzie ale Danieluk nieczysto trafił w gumę i sytuacja zmarnowana.
- 43 min. - Z ostrego kąta Steber, ale guma odbita od bramkarza wychodzi poza taflę.
- 41 min. - GOL! 1-3! Błąd defensywy wychodzi na czystą pozycję Bajon i umieszcza gumę pomiędzy parkanami!

- Koniec II tercji. Strzały: 5-17
- 39 min. - Stawisskij z niebieskiej, ale zbyt lekko i łapie Cowley.
- 38 min. - GOL! 0-3! Z bliska Pesta po podaniu Stebera!
- 37 min. - Pesta obok bramki, goście cały czas cisną.
- 34 min. - GOL! 0-2! Tieslukiewicz dostał szybkie podanie od Smala dwa metry przed bramkarzem i wcisnął gumę do bramki!
- 34 min. - Podanie przed bramkę, uderzał Polodna - ale prosto w bramkarza.
- 33 min. - GOL! 0-1! Różkow mocno spod bandy, lot krążka zmienił Stasiewicz i mamy prowadzenie dla gości.
- 33 min. - Sam na sam Stasiewicz ale nie zdołał pokonać Krausa.
- 33 min. - Przejęty krążek przez Kukuszkina, ale prosto w bramkarza uderza.
- 32 min. - Kukuszkin z bliska, ale nieczysto trafia w krążek i broni Cowley.
- 31 min. - Polonia ma trudności z założeniem hokejowego zamka.
- 30 min. - Z kontrą podczas gry w osłabieniu wyszedł 2 na 1 Danieluk ale nie podawał tylko sam uderzył prosto w bramkarza.
- 29 min. - Strużyk spod niebieskiej, pewnie mrozi gumę w parkanach Kraus.
- 28 min. - Obstrzeliwana bramka gospodarzy, ale bez efektu bramkowego. Próbował dwukrotnie Vitek, Cunik oraz Polodna.
- 26 min. - Dwukrotnie Cunik, ale dobrze Kraus.
- 25 min. - Wrzutka Marca, broni Kraus.
- 24 min. - Vitek z pierwszego krążka, odbija parkanem Kraus.
- 23 min. - Z niebieskiej Kamieniecki, spokojnie Cowley.
- 21 min. - Lehmann z niebieskiej po wyłożeniu gumy przez Vitka, ale prosto w Krausa.

- Koniec I tercji. Strzały: 5-14.
- 20 min. - Rompkowski ze środka lodowiska wrzucił gumę, ale bez problemu mrozi ją Kraus.
- 20 min. - Jeden z nielicznych strzałów gospodarzy, łapie spokojnie Cowley.
- 19 min. - Vitek z bulika, ale jego strzał z nadgarstka pewnie mrozi Kraus.
- 17 min. - Maly wjechał przed bramkę, ale nieczysto uderzył i gumę mrozi bramkarz gospodarzy.
- 16 min. - Podanie przed bramkę, zamieszanie - uderzał Stasiewicz, ale Poloniści wybijają gumę spod bramki.
- 15 min. - Steber dostał podanie wzdłuż bramki, lecz nieczysto uderzył w krążek.
- 13 min. - Stasiewicz spod niebieskiej ale wysoko nad bramką.
- 9 min. - Przed bramkę wjechał Marzec, lecz Kraus stał przy słupku i nie dał się pokonać.
- 8 min. - Rompkowski zza bulika, ale efektownie do raka łapie Kraus.
- 7 min. - Turon w czystej sytuacji na przeciw bramki, ale nie trafia w bramkę.
- 7 min. - Spod niebieskiej Polodna, odbija przed siebie Kraus.
- 6 min. - Groźnie z bulika Pesta, zadźwięczał słupek.
- 5 min. - Spod niebieskiej Turon, na raty mrozi Cowley.
- 3 min. - Zamieszanie pod bramką gości, wybijają obrońcy.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D