1:0 Dariusz Gruszka #79 ( Peter Bezuška #4, Sebastian Kowalówka #12 ) 5/5 19:23
2:0 Iiro Vehmanen #60 ( Andrej Themár #88, Peter Tabaček #55 ) (+1) 5/4 30:13
3:0 Sebastian Kowalówka #12 ( Dariusz Gruszka #79, Peter Bezuška #4 ) 5/5 36:00
02:48 2 min. Miloslav Jáchym #85 Przeszkadzanie
03:41 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:50 2 min. Aleš Ježek #69 Podcięcie
28:19 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Trzymanie przeciwnika
51:04 2 min. Alexis Svitac #76 Atak kolanem
Koniec meczu. Wynik 3-0 dla Unii.

60. min - Indywidualna akcja Malickiego. Opolski obrońca nie dał mu za wygraną i mocno powalczył ciałem na bandzie.
59. min - Piotrowicz do Paszka. Kamil w dobrej okazji, ale bramkarz broni. Ogromna przewaga strzałów na korzyść oświęcimskiej Unii.
58. min - Doskonałą okazję zmarnował Sebastian Kowalówka. Znajdując się sam przed bramkarzem, mógł podnieść krążek nad parkanem, a strzelił po lodzie.
58. min - Sznotala sam przed bramką. Niecelny strzał. Orlikowi brakuje celności i skuteczności.
57. min - Adrian Kowalówka strzela ze środkowej tercji, tylko po to, żeby oświęcimscy zawodnicy zmienili piątki. Osłabło tempo tego spotkania pod koniec meczu.
56. min - Malicki do Paszka, kolejny strzał zablokowany.
56. min - Adrian Kowalówka z linii niebieskiej, ale ten strzał w ogóle mu nie wyszedł.
55. min - Gruszka dostaje doskonałe podanie i strzela z pierwszego krążka. Doskonale łapie gumę opolskie golkiper.
54. min - Gruszka wjechał w tercję i strzelił po lodzie, krążek po rykoszecie przeszedł obok bramki.
54. min - Lipiński nie miał problemów ze strzałem z linii niebieskiej Gołowina.
53. min - Huknął z klepy Jakub Saur. Bramkarz Nick Vilardo dobrze broni.
53. min - Paszek wrzutka na bramkę. Nick odbija do boku.
51. min - Gruszka dostał krążek przed bramkę. Próbuje wepchnąć gumę do siatki. Nie udaje mu się jednak ta sztuka.
51. min - Daneczek! Vilardo broni parkanem.
50. min - Dwie doskonałe interwencje Lipińskiego.
50. min - Themar sam na sam! Tej pojedynek wygrywa opolski bramkarz.
49. min - Piękna trójkowa akcja Vehmanen, Themar, Kiilholma. Ten ostatni oddaje kąśliwy strzał. Broni Vilardo.
48. min - Potężnie huknął z niebieskiej Jachym. Trafia jednak w Adamusa. Ten ma problemy z opuszczenie lodu po przyjęciu tej bomby.
47. min - Mocny i kąśliwy strzał Sznotali. Zasłonięty Lipiński jednak broni.
47. min - Akcja dwójkowa Gołowina z Szydło. Zabrakło celnego ostatniego podania.
46. min - Tabaczek zbijał krążek po strzale Saura.
45. min - Nie może dzisiaj wstrzelić się w bramkę Andrej Themar. Jego strzały są zazwyczaj blokowane.
45. min - Kolejny strzał Svitaca. Tym razem krążek po rykoszecie obok bramki.
44. min - Alexis Svitac bardzo grożny strzał! Fantastyczna obrona Lipińskiego.
44. min - Sznotala wrzuca przed bramkę, Szydło zbija krążek, ale nieskutecznie.
42. min - Wanat może mówić teraz o sporym pechu. Znalazł się w bardzo dobrej sytuacji i było bardzo blisko, a krążek wylądowałby w samym okienku.
42. min - Sebastian Kowalówka dogrywa na strzał na linię niebieską Bezuszce. Ten strzela po lodzie, broni kijem bramkarz.
41. min - Kiilholma do Tabacka. Ten strzela, ale jest blokowany.

Przerwa.

40. min - Oświęcimianie raz za razem oddają strzały na opolską bramkę. Opolanie tylko od czasu do czasu są w stanie wyjść z kontrą i zagrozić oświęcimskiej bramce.
39. min - Piotrowicz nie wykorzystał dobrej okazji. Na raty broni Vilardo.
39. min - Dwa strzały Orlika Opole, doskonałą okazję miał Trandin. Sebastian Lipiński wciąż niepokonany.
39. min - Indywidualna akcja Themara. Przejechał prawie całe lodowisko, ale nie zdołał pokonać bramkarza.
36. min - GOOOL!!! Sebastian Kowalówka mocno strzelił, bramkarz odbił, a krążek poleciał wysoko do góry i opadając wpadł za kołnierz do bramki.
35. min - Kolejna zmarnowana akcja przez Wanata. Maciejewski dogrywał do niego, a ten znów źle strącił krążek.
35. min - Akcja czterech na jednego. Piotrowicz dogrywa do Wanata, a ten nie trafia czysto w krążek.
34. min - Trandin! Mocny strzał z nadgarstka obok bramki.
34. min - Przygodzki dostał dobre podanie przed bramkę, ale nie trafia czysto w krążek.
34. min - Dobra akcja indywidualna Kiilholmy. Najpierw tylko boczna siatka, ale chwile później próbował z nadgarstka. Vilardo broni.
33. min - Marcin Obrał strzela z niebieskiej. Naprawdę dobry mecz rozgrywa 18-letni Sebastian Lipiński .
33. min - Kowalówka sam przed bramkarzem. Fatalnie chybił nad bramką.
32. min - Akcja dwa na jeden. Adamus nie decyduje się na podanie i strzela. Bramkarz jednak broni.
31. min - Dudkiewicz w doskonałej sytuacji! Spojenie bramki!
31. min - GOOOL!!! Fantastyczna akcja zakończona strzałem z pierwszego krążka Vehmanena. Piękny gol!
30. min. - Saur strzela, Themar i Tabaczek dobijali.
20. min - Potężny strzał z nadgarstka w wykonaniu Themara. Minimalnie obok bramki.
29. min - Bezuska mocno z nadgarstka z okolic niebieskiej. Vilardo dobrze broni w tym meczu.
28. min - Wojdyła mocny strzał z niebieskiej. Później jeszcze próbowali dobijać napastnicy Opola. Fantastycznie na bramce zachował się Sebastian Lipiński.
27. min - Mocny strzał z bliskiej odległości Trandina. Blokuje oświęcimski obrońca.
25. min - Peter Bezuszka sprawdził czujność golkipera ze środkowej części lodowiska. Czujny Vilardo nie dał się zaskoczyć.
24. min - Jakub Saur strzela z niebieskiej na zasłoniętego bramkarza. Vilardo z kłopotami odbija, a Tabaczek mógł wepchnąć krążek, gdyby nie czujni obrońcy Opola.
23. min - Piotrowicz wjeżdża środkiem do tercji i mocny strzałem z klepki mierzył w okienko bramki. To mu jednak nie wyszło i krążek przeleciał nieco nad bramką.
22. min - Gruszka przeprowadził indywidualny rajd bokiem lodowiska zakończony kąśliwym strzałem zza obrońcy. Krążek przeleciał niewiele obok bramki.
21. min - Jan Daneczek z bliskiej odległości. Broni Vilardo.
21. min - Akcja dwa na jeden. Kiilholma podaje, jednak opolski obrońca przecina, a krążek ląduje pod kijem Jakuba Saura, który strzela w środek bramki.

Przerwa

20. min - GOOOL!!! Bezuska wrzuca przed bramkę, a Vilardo odbił przed siebie. Niepilnowanemu Gruszce nie pozostało nic innego jak umieścić krążek w pustej bramce.
19. min - Akcja dwa na jeden. Danecek oddaje strzał, jednak w bramkarza.
19. min - Dwa bardzo mocne uderzenia Jezka z klepki.
19. min - Tabacek nie wykorzystuje karnego. Chciał zmieścić krążek między parkanami.
19. min - Ależ zwrot akcji. Kontra opolan. Mocny strzał i krążek po odbiciu do bandy wylatuje z tercji i do sytuacji sam na sam wychodzi Tabacek, który jest faulowany. Mamy rzut karny!
18. min - Saur objeżdża obrońców i próbuje zaskoczyć bramkarza z ostrego kąta, chwilę później Maciejawski przed bramkę do Wanata. Ten nie zdołał skutecznie zbić krążka. Napór oświęcimian.
17. min - Pawszek do Wanata. Ten strzela z pierwszego krążka. Z kłopotami Vilardo.
16. min - Wojdyła z niebieskiej po lodzie. Krążek obok bramki.
16. min - Jezek huknął z niebieskiej. Odbijakiem odbija Vilardo.
15. min - Bramkarz Vilardo znalazł się chwilowo poza bramką, co starał się wykorzystać Juha Kiilholma, objeżdżając bramkę i wpychając krążek do pustej bramki. W ostatniej chwili opolski golkiper zdążył dostawić parkan do słupka.
14. min - Kiilholma z okolic prawego bulika w sam środek bramki.
14. min - Potężny strzał z pierwszego krążka Jerzego Gabrysia. Obrońca blokujący to uderzenie poczuł siłę strzału na własnym ciele.
13. min - Jan Daneczek znalazł się między bulikami i oddał niecelny strzał po lodzie. Mógł zrobić z tego zdecydowanie więcej.
13. min - Sam na sam zmarnował Bartłomiej Bychawski. Lipiński może mówić tutaj o dużym szczęściu.
12. min - Tabaczek bardzo ładnie zrobił sobie jednego obrońcę i wjechał w tercję. Mocny strzał z klepki łapię jednak Vilardo.
12. min - Trandin uderzał po lodzie. Niepewnie broni Sebastian Lipiński.
11. min - Dużo chaosu na lodzie. Większość strzałów nie dochodzi do bramki.
10. min - Alexis Svitac wjechał w tercję i wypalił na bramkę. Jego strzał został zablokowany.
8. min - Ładna akcja Tabaczka zakończona kąśliwym uderzeniem.
7. min - Wojciech Gorzycki wjechał w tercję i próbował strzałem w długi róg zaskoczyć golkipera. Krążek przeleciał jednak obok bramki.
5. min - Bychawski mocne uderzenie z klepki. Fantastycznie broni Lipiński!
5. min - Trandin dostał znakomite podanie przed bramkę i oddał mocny strzał z nadgarstka. Jakimś cudem krążek nie wpadł do bramki.
4. min - Szybka kontra Unii! Saur, ale Vilardo pewnie łapie krążek.
3. min - Kara dla Jachyma. Orlik zagra w przewadze.
3. min - Przygodzki z wysokości prawego bulika, Lipiński pewnie interweniuje.
2. min - Piotrowicz. Dobra próba Piotrowicza, Vilardo efektownie złapał gumę do raka.
2. min - Bezuszka! Wrzucił krążek z niebieskiej, ale bramkarz Orlika był na posterunku.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Lipiński i Vilardo.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#45 Sebastian Lipiński B 0 0.00 20 20 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#38 Mateusz Adamus PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Peter Bezuška PO 0 2 1 1 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#7 Jan Daneček ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Krzysztof Dudkiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Jerzy Gabryś PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#79 Dariusz Gruszka LS 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#85 Miloslav Jáchym LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Aleš Ježek LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Juha Kiilholma ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 1 0 1 2 0 2 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#33 Jarosław Nobis B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Nicholas Vilardo B 3 3.00 49 49 0 0 0 0 93.88 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#91 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0