05:25 2 min. Maksim Kamienkow #71 Natarcie
15:51 2 min. Patryk Wsół #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:30 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Zahaczenie
37:15 2 min. Siemion Garszyn #10 Zahaczenie
48:04 2 min. Patryk Wsół #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:54 2 min. Dmytro Demjaniuk #18 Uderzanie kijem
53:02 2 min. Tomáš Pařízek #25 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:52 2 min. Dienis Trachanow #73 Opóźnianie gry
Koniec spotkania.
60 min. Energa bez bramkarza. Różański do pustaka. Po meczu.
59 min. Manciuk dostał krążek przed bramką i na pełnym biegu próbował strzelić. Odrobny niewzruszony.
58 min. Garszyn bardzo groźnie najeżdżał na bramkę Odrobnego i próbował zmieścić krążek przy słupku.
57 min. Podhale próbuje iść za ciosem. Iskrzy pod bramką Spesnego.
56 min. Tolvanen do Zapały i gol dla Podhala. Mocny, precyzyjny strzał w długi róg. 5 na 4.
Jeszcze jedna kara dla gości. Komplikują sobie życie w końcówce.
55 min. Okres chaotycznej gry Podhala, nie udaje się wprowadzić krążka. Spalony.
54 min. dobrze w obronie torunianie. Zapała finalizuje długi zamek, ale broni bramkarz.
Sygnalizacja kary dla gości. Strzelał Neupauer minimalnie obok prawego okienka Spesnego. Potem jeszcze Zapała uderza.
53 min. Dziubiński sam. Zadzwonił słupek lub poprzeczka.
52 min. Guzik bardzo mocno z nadgarstka.
51 min. Koniec kary. Niewykorzystana przewaga gości. Będzie wykluczenie dla torunian. Demjaniuk.
50 min. Oriechin dogrywa do Trachanowa. Mocny strzał broni Wiedźmin.
49 min. wykluczenie dla Podhala. Wsół.
48 min. Dziubiński z Michalskim dwójkowa akcja, ale nie zakończona strzałem.
46 min. płynna gra bez przerw z obu stron.
45 min. Minge dogrywał przed bramkę Odrobnego, ale interwencja Koskiego zapobiega groźnej sytuacji.
44 min. Dziubiński sam przed bramkarzem gości, ale nie zamienia tej sytuacji na bramkę.
43 min. Popis jazdy na łyżwach nowotarskich Finów, Tolvanen Sammalmaa, ale nic z tego nie wynika.
42 min. Oriechin świetnie zagrał do Skólmowskiego. Broni Odrobny.
41 min. Odrobny wrócił do bramki Podhala.
Rozpoczynamy III tercję.
Bardzo dobra, szybka tercja, z dużą ilością goli. Przerwa.
40 min. Końcówka należy do gości, ale dobrze w bramce Błażej Kapica.
39 min. Dziubiński z Różańskim ładnie rozegrali krążek w tercji gości. Strzał Różaka broni Spesny.
38 min. Kolusz indywidualnie, ale bramkarz dobrze ustawiony.
37 min. Kara dla gości. Koski sprytnym strzałem po lodzie, minimalnie niecelnie.
36 min. Oriechin zakręcił obrońcami Podhala, groźnie pod bramką gospodarzy.
35 min. Guzik z Wielkiewiczem aktywni pod bramką gości.
34 min. Koski sam na sam z bramkarzem, ale chyba miał już za blisko do bramki i nie zdążył wymanewrować Spesnego.
33 min. Podhale próbuje uspokoić grę i dokładnie rozegrać. Dziubiński Kolusz Tolvanen.
32 min. Wsół strzelał po podaniu Wielkiewicza zza bramki.
30 min. Emocjonująca ofensywna tercja z dużą ilością goli.
29 min. Sammalmaa przejął krążek w tercji gości i jest wyrównanie. Mocny strzał w długi róg bramkarza.
Znowu świetne uderzenie Kamienkowa spod niebieskiej.
28 min. zmiana w bramce Podhala. Wchodzi Kapica. Przewaga gości. Ważny moment w meczu.
27 min. Ponowne prowadzenie dla gości. Świetny strzał spod linii niebieskiej. Kamienkow.
26 min. Oblężenie bramki Podhala.
25 min. Świetna odpowiedź Podhala. Różański przełożył na backhand i pięknym strzałem w długi róg zaskoczył Spesnego.
24 min. Gol dla Energi Toruń. Kalinowski świetnie dograł przed bramką do Dołęgi. Strzał praktycznie do pustej bramki.
Kara dla Podhala. Wielkiewicz.
22 min. Neupauer sprytnie przy słupku próbował. Bramkarz czujny.
Dziubiński z Michalskim wywalczyli krążek pod bramką gości. Ten ostatni strzelał, ale bramkarz przy krótkim rogu zatrzymał strzał.
21 min. Sammalmaa sam wjechał między obrońców i strzelił w długi róg. Spesny strącił łapaczką.
Rozpoczynamy II tercję.
Końcówka należy do Podhala, ale w przekroju całej tercji to goście byli groźniejsi. Koniec I tercji.
20 min. Neupauer z ostrego kąta. Ponownie Neupauer po podaniu zza bramki Kolusza. Ale strzał obok bramki.
19 min. Manciuk tym razem strącał przed bramką po trójkowej akcji, ale też minimalnie obok.
18 min. Parizek do Manciuka, próbował strącać Kalinowski. Obok bramki. Dobra przewaga torunian.
17 min. Oriechin przytrzymał krążek w zamku, zagrał do Garszyna ten tyłem do bramki próbował zaskoczyć Wiedźmina.
16 min. Manciuk atakowany nieprzepisowo przy wjeździe w tercję Podhala. Kara dla gospodarzy.
15 min. Demjaniuk i Minge wywalczyli krążek w tercji Podhala i próbowali finalizować akcję.
14 min. Parizek zamieszał za bramką Podhala, ale z tej akcji nic nie wyjdzie. Spalony w polu bramkowym odgwizdany.
13 min. Strzał Różańskiego spod niebieskiej i zamieszanie pod bramką gości, ale nie ma gola.
Gol dla Podhala. Akcja Kolusza. Wycofanie na niebieską, strzela Wsół, a inicjator akcji Marcin Kolusz dobija. 1:1.
Moksunen huknął błyskawicznie, tuż po wznowieniu, ale Spesny popisuje się refleksem i chwyta pewnie w łapaczkę.
12 min. wrzutka Demjaniuka na bramkę, ale to nie mogło zaskoczyć Odrobnego.
11 min. Zapała do Tolvanena na środek, ten uderza, ale w bramkarza. Koniec kary.
10 min. Jaśkiewicz huknął spod niebieskiej, ale blokuje obrońca. Chaotyczna gra w przewadze.
9 min. Będzie kara dla gości. 6 na lodzie.
Gol dla Torunia. Demjaniuk sam na sam z Odrobnym, kiwnął i nie dał szans bramkarzowi. Bramka zdobyta w osłabieniu.
7 min. Tolvanen dwa razy próbował zaskoczyć Spesnego spod niebieskiej.
6 min. Będzie kara dla zawodnika Energi. Ostro potraktował jednego z graczy gospodarzy przy bandzie.
5 min. Znowu Kalinowski groźnie strzelał po podaniu zza bramki.
4 min. Torunianie znowu zamykają graczy Podhala. Garszyn próbował objechać bramkę i zaskoczyć Wiedźmina.
3 min. Groźny strzał Kalinowskiego minimalnie mija bramkę Odrobnego.
2 min. W odpowiedzi rosyjski zaciąg Torunia zamknął Podhalan w ich tercji obronnej. Oriechin mierzył w krótki róg.
1 min. Już pierwsza akcja Podhala mogła się zakończyć bramką. Zapała strzelał po podaniu od Koskiego. Krążek przetoczył się za bramkarza gości, ale nie wpadł do bramki.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Trzeci raz w ciągu kilku dni spotykają się drużyny: Tatryski Podhale Nowy Targ i KH Energa Toruń. Kto tym razem okaże się lepszy w zdobyczy punktowej?

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D
#25 Błażej Kapica B 0 0.00 4 4 0 0 0 0 100.00 13:35 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 3 3.88 31 31 0 0 0 0 90.32 46:25 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0