03:38 2 min. Łukasz Krzemień #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:34 2 min. Marcin Frączek #27 Przeszkadzanie
22:05 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
25:09 2 min. David Turoň #41 Uderzanie kijem
30:58 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Atak kijem trzymanym oburącz
32:08 2 min. Rafał Dutka #18 Zahaczenie
37:36 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:58 2 min. Eetu Koski #63 Spóźniony atak ciałem
57:28 2 min. David Turoň #41 Zahaczenie
- 58 min. - GOL! 2-5! Dziubiński na bulik do Zapały a ten z pierwszego krążka i pokonuje Studzińskiego!
- 57 min. - GOL! 2-4! Michalski wjechał w tercje minął rywala a w sytuacji sam na sam rozciągnął bramkarza i wpakował gumę do bramki!
- 50 min. - Spod niebieskiej Krzemień, mrozi Odrobny.
- 48 min. - Stoklosa groźnie uderzył z bulika, Odrobny wypuszcza gumę ale dobitka nie była skuteczna i wybijają obrońcy.
- 42 min. - Krzemień w dogodnej sytuacji dwukrotnie z bliska, ale Odrobny nie daje się zaskoczyć.

- 38 min. - Kukuszkin nie potrafił skierować krążka do pustej bramki.
- 37 min. - Teraz atakuje Podhale, strzał z bulika Michalskiego spokojnie łapie Studziński.
- 35 min. - Z niebieskiej Różański, łapie Studziński.
- 33 min. - Groźnie atakuje Polonia, tym razem Frączek zatrudnił Odrobnego.
- 32 min. - Kontra Podhala, próbował Zapała, ale Studziński z bliska broni.
- 31 min. - GOL! 2-3! Krzemień uderzył z bulika czym zaskoczył Odrobnego!
- 30 min. - Samusienka sam na sam praktycznie ale nie oszukał Odrobnego.
- 28 min. - Samusienka przed szansą, sam przed Odrobnym, ale ten nie daje się pokonać i łapie gumę.
- 26 min. - Zapała z pierwszego krążka, obok bramki.
- 25 min. - Kara dla Turonia.
- 23 min. - Strzał Stępnia z niebieskiej odbija Odrobny.
- 22 min. - Błąd Podhala, sześciu na lodzie i składy się wyrównują.
- 21 min. - Zapała z bulika, prosto w bramkarza.
- 21 min. - Kara sygnalizowana dla Cunika, Podhale zamknęło rywala w ich tercji, ale nie zdołali w dogodnych sytuacjach pod bramkę wpakować gumę do bramki.

- Koniec I tercji. Strzały: 9-17.
- 19 min. - Jaśkiewicz z niebieskiej, łapie Studziński krążek lecący prosto w niego.
- 17 min. - GOL! 1-3 Spod bandy uderzył Cunik, lot krążka zmienił Dybaś czym kompletnie zaskoczył Odrobnego.
- 16 min. - Adrian Słowakiewicz popędził prawą stroną, oddał strzał z bliska, ale na raty mrozi Studziński.
- 14 min. - Stoklasa sam ruszył na bramkę Odrobnego, ale ten nie dał się zaskoczyć strzałem z okolicy bulika.
- 12 min. - GOL! 0-3! Zamieszanie pod bramką po uderzeniu Tolvanena i do pustej bramki gumę pakuje Michalski!
- 11 min. - GOL! 0-2! Guzik uderzył prosto po wygranym wznowieniu Neupauera zaskakując Studzińskiego!
- 11 min. - Z niebieskiej Wajda, ale łapie Studziński.
- 11 min. - Kontra Worwy po wyjściu z ławki kar, prosto w bramkarza.
- 10 min. - Turon obok bramki, strzał Stoklasy zablokowany.
- 9 min. - Gospodarze w przewadze.
- 8 min. - Turon ruszył na bramkę rywala, jego strzał z backhandu odbija Odrobny ale czeski zawodnik był zahaczany i uderzył w bandę.
- 6 min. - GOL! 0-1! Z nadgarstka Różański, jego uderzenie odbija się od zawodników a Neupauer stojący na wprost bramki pakuje gumę pod poprzeczkę!
- 5 min. - Tolvanen z niebieskiej, parkanem odbija Studziński.
- 4 min. - Krzemień na ławce kar, Podhale w przewadze.
- 3 min. - Z niebieskiej mocno Różański, krążek odbija się od bandy a przed bramką mrozi go Studziński.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#35 Dominik Kraus B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 5 5.00 44 44 0 0 0 0 88.64 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0