4:5 k. (0:0, 2:2, 2:2, d. 0:0, k. 1:2) Zakończony
27:00 2 min. Vladimír Luka #94 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:00 2 min. Kamil Sikora #19 Zahaczenie
35:27 2 min. Maksim Kamienkow #71 Przeszkadzanie
48:06 4 min. Arciom Mianciuk #90 Wysoko uniesiony kij
54:46 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
60:47 2 min. Arciom Mianciuk #90 Spowodowanie upadku przeciwnika
61 min- Kara dla Mianciuka.
61 min- Zaczynamy dogrywkę.

59 min- Ostatnie dwie minuty.
56 min- Kaluza znowu mocnym strzałem pokonuje Spesnego! Remis!
55 min- Kara techniczna dla Energi Toruń..
54 min- Nerwowa końcówka na Tor-Torze.
51 min- GOOL 4:3! Kaluza potężnym strzałem z niebieskiej pokonuje Spesnego. Krążek przeturlał się tuż za linię bramkową!
49 min- Mianciuk z karą 2+2 za wysoki kij na Luce.
47 min- GOOOL 4:2! Oriechin w akcji sam na sam pięknym zwodem zmylił bramkarza Zagłębia!
45 min- GOOOl 3:2! Jaworski strzela z niebieskiej i pokonuje zmylił Radziszewskiego!
45 min- Wiśniewski po lodzie i kijem interweniuje Radziszewski.
43 min- Zmiany w toruńskich atakach. Demjaniuk desygnowany do pierwszej piątki.
41 min- Mianciuk zagrywa przez bramkę, ale Minge nie trafia w krążek!
41 min- Zaczynamy trzecią odsłonę. Bulik dla przyjezdnych.

39 min- Oriechin dwa razy z bliskiej odległości, ale zabrakło mu precyzji.
36 min- GOOOL 2:2! Luka do Kani, który stał przed bulikami i strzałem z pierwszego pokonuje Spesnego!
36 min- Dyskusyjna kara dla Kamienkowa. Zagłębie po raz pierwszy w przewadze.
35 min- Jaskólski prosto w Spesnego.
35 min- Naparło po kontrze 2 na 2. Mrozi krążek bramkarz przyjezdnych.
34 min- Podsiadło sprzed bramki, nie trafia! Była to doskonała okazja.
32 min- Zieliński mocno z niebieskiej, odbija Radziszewski.
32 min- Kamienkow przejechał sam całą taflę, strzelił, a krążek gdzieś w sprzęcie bramkarskim "Radzika".
31 min- Naparło dwukrotnie z bliska i obronną ręką wyszedł z tego golkiper Zagłębia!
30 min- GOOL 2:1! Oriechin pięknie z backhandu przez całą szerokość tercji do Garszyna, a ten strzałem z pierwszego pokonuje Radziszewskiego!
29 min- Zagłębie w pełnym składzie.
28 min- Ostrzał bramki gości!
27 min- Energa przez całe 2 minuty 5/3!
27 min- GOOL 1:1! Trójkowa kontra i Rutkowski strzałem w okienko pokonuje Spesnego.
27 min- Demjaniuk sam na sam! Była to długa zmiana i doganiał go obrońca Zagłębia, zdecydował się na strzał z klepy, ale prosto w bramkarza.
26 min- Kozłowski spod niebieskiej, parkanem odbija Spesny.
24 min- Goście, którzy nastawili się na kontry, będą musieli się otworzyć.
23 min- GOOL 1:0! Trachanow wypatrzył Karczocha, który stał samotnie przed bramką. Rosjanin położył Radziszewskiego i strzał z backhandu otwiera wynik!
22 min- Podsiadło trafiony krążkiem przez Demjaniuka i z grymasem bólu zjeżdża do boksu.
21 min- Torunianie w natarciu.

Strzały: 12 - 12.
Koniec I tercji. Ta część gry ze wskazaniem na drużynę gospodarzy, ale świetnie w bramce Zagłębia spisuje się Rafał Radziszewski.
18 min- Strzał Demjaniuka spokojnie wyłapany przez bramkarza gości.
17 min- Mianciuk wypuścił Dołęgę sam na sam, Radziszewski złapał krążek gdzieś pod pachą!
15 min- Działo przed bramkę do Słabonia, a ten trafia w słupek! Krążek gdzieś pod parkanami Spesnego.
14 min- Kaluza w słupek!
13 min- Garszyn z backhandu! Próba dobitki w wykonaniu Karczochy i broni Radziszewski!
12 min- Mianciuk minimalnie nad poprzeczką!
10 min- Walter po buliku, spokojnie do raka złapał Radzik.
8 min- Przycisnęła druga formacja Energii, było blisko premierowego trafienia!
7 min- Indywidualnie Garszyn. Rosjanin trafia w Radziszewskiego, który mrozi krążek.
7 min- Wrzutka Parizka, zasłonięty bramkarz, mimo to zdołał odbić krążek.
6 min- Wiśniewski z backhandu, ale nad poprzeczką.
5 min- Mocno Luka, ale prosto w Spesnego.
4 min- Mianciuk przed bramkę do Dołęgi, ale ten trafia w łyżwę obrońcy.
2 min- Próbują od początku agresywnie gospodarze.
1 min- Błąd Karczochy. Luka do Kani, a ten ostemplował poprzeczkę!
1 min- Pierwszy strzał w meczu. Minge po kontrze i spokojnie do boku Radziszewski.
1 min- Zaczynamy spotkanie 9, kolejki PHL! Krążek wygrany przez gości.

Zawodnicy już na lodzie. Kibice postanowili uhonorować Łukasza Podsiadłę, który ostatnie 3 sezony spędził w Toruniu.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#74 Marcin Biały ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 4 3.69 34 34 0 0 0 0 88.24 65:00 0 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0