1:0 (0:0, 0:0, 1:0) Zakończony
2018-10-02
18:30
I runda / 8 kolejka
1:0 Patryk Noworyta #55 ( Mateusz Bepierszcz #24, Štěpán Csamangó #94 ) 5/5 46:46
59:51 2 min. Jakub Grof #23 Ostrość
- 60 min. - Czas dla JKH na 31 sekund przed końcem meczu.
- 58 min. - Walka o krążek na każdym centymetrze lodu.
- 54 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Bacashihua, zwija się jak w ukropie i wychodzi zwycięstwo z tych sytuacji.
- 53 min. - Wróbel z bulik, odbija Bacashihua
- 52 min. - Na ławce Szurowski, w przewadze JKH.
- 49 min. - Kubes już któryś raz próbuje, ponownie lepszy bramkarz Cracovii.
- 47 min. - GOL! 1-0! Spod niebieskiej uderzył Noworyta a guma znalazła lukę tuż przy słupku bramki Raszki!
- 47 min. - Z bulika mocno Csamango, ale dobrze łapie Raszka.
- 45 min. - Fabus mocno ale niecelnie.
- 44 min. - Na razie spokojna gra bez groźnych akcji.
- Zaczynamy 3 tercje.

Koniec II tercji. Strzały: 6 - 11
- 40 min. - Spokojna gra w ostatnich minutach, na razie hokejowe szachy.
- 38 min. - Spod bandy sygnalizowany strzał Csamangó, odbija parkanem Raszka.
- 37 min. - Radosław Nalewajka z nadgarstka, spokojnie Bacashihua.
- 36 min. - Cracovia kiepsko w przewadze, bez groźnego strzału.
- 34 min. - Najpierw ucierpiał przy bandzie Nahunko a przy następnej akcji Szurowski. Obaj zwijali się z bólu na lodzie.
- 32 min. - Z bulika uderzył Nahunko, bez problemu łapie Bacashihua.
- 30 min. - Cash efektownie łapie do raka strzał Grofa.
- 29 min. - Wróbel wjechał w tercje rywala, ale jego strzał nad poprzeczką.
- 28 min. - W dobrej sytuacji z boku niepilnowany Vachovec, odbija Raszka.
- 26 min. - Dubinin ucierpiał po wejściu ciałem przez Musioła.
- 25 min. - Ponownie problemy z zegarem. Czas podaje spiker.
- 25 min. - W twarz krążkiem oberwał Jarosz.
- 24 min. - Radek Nalewajka zakręcił pod bramką Cracovii, ale strzał zablokowany.
- 23 min. - Ponownie Kubes i efektownie do łapaczki łapie Bacashihua
- 23 min.- Bacashihua wyciąga się jak długi i broni strzał z niebieskiej Kubesa.
- 22 min. - Bepierszcz wszedł kolanem w Sulkę, sędzia sygnalizuje karę.

- Koniec I tercji. Strzały: 6 - 10.
- 20 min. - Kruczek z niebieskiej wrzucił, lot krążka zmienił Domogała - ale Raszka odbija.
- 19 min. - Homer spod bandy, spokojnie odbijaką paruje strzał Bacashihua.
- 18 min. - Tradycyjne już problemy z zegarem i odmierzaniem czasu na lodowisku w Krakowie.
- 17 min. - Kominek zamieszał za bramką Cracovii zagrał na bulik do nadjeżdżającego Kubesa ale jego strzał przy słupku łapie Bacashihua.
- 16 min. - Jastrzębianie próbują nawiązać akcję za bramką gospodarzy, lecz po kilku próbach i najazdach przy rollingu wybijają zawodnicy Cracovii.
- 15 min. - Z niebieskiej Grof ale dobrze parkanem odbija Bacashihua, następnie z pierwszego krążka uderza zza bulika Nahunko tym razem mrozi bramkarz gospodarzy.
- 13 min. - Sporo niedokładności, gra szarpana, spalony i uwolnienie. Na razie gra toczy się niezbyt ładnie dla oka kibica.
- 10 min. - Paś próbuje zaskoczyć bramkarza, ale trafia obok słupka.
- 8 min. - Groźnie pod bramką gości, próbował Kapica a następnie Csamango, Raszka jednak na posterunku.
- 7 min. - Zamieszanie pod bramką Cracovii, ale krążek pewnie łapie i zamraża nowy nabytek Pasów "Cash".
- 6 min. - Z bulika Domogała próbował zaskoczyć Raszkę, ale ten pewnie mrozi gumę w parkanach.
- 5 min. - Pelaczyk uderza nad bramką Bacashiuhua.
- 2 min. - Domogała w zamieszaniu podbramkowym, ale nie zdołał pokonać Raszki.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet