5:6 k. (0:1, 2:3, 3:1, d. 0:0, k. 0:2) Zakończony
03:54 2 min. Sebastian Szydło #16 Atak łokciem
10:02 2 min. Dmytro Szczerbakow #16 Ostrość
10:57 2 min. Arkadiusz Kostek #24 Uderzanie kijem
18:00 2 min. Mateusz Wojdyła #61 Trzymanie przeciwnika
27:06 2 min. Szymon Skrodziuk #78 Ostrość
27:06 2 min. Arkadiusz Nowak #7 Ostrość
28:00 2 min. Tomasz Witkowski #31 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
31:07 4 min. Łukasz Sznotala #93 Ostrość
31:07 4 min. Maciej Rompkowski #13 Ostrość
45:52 4 min. Josef Vítek #73 Ostrość
45:52 4 min. Bartłomiej Bychawski #91 Ostrość
51:36 2 min. Petr Polodna #11 Atak kijem trzymanym oburącz
57:17 2 min. Kamil Dolny #48 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
63 min- Jełakow nie trafia do pustej bramki!
63 min- Josef Vitek zmarnował rzut karny po faulu na Marcu.

Koniec III tercji. Czekamy na dogrywkę!
58 min- Kara dla Dolnego i goście w przewadze.
56 min- GOOOL 5:5! Tieslukiewicz wyjechał zza bramki i strzałem z backhandu, pod pachą pokonał Tolonena!
54 min- Gdańsk w pełnym składzie.
53 min- Gołowin prosto w bramkarza.
51 min- GOOL 4:5! Strzał Svitaca, Witkowski nie zdołał zamrozić krążka i Szydło umieścił go w odsłoniętej bramce!
50 min- Kontra gospodarzy, Danieluk znów zatrzymany przez bramkarza gości.
49 min- Stasiewicz po lodzie, a Danieluk nie zdołał dobić krążka i pada on łupem Tolonena.
46 min- Bójka Vitka z Bychawskim i oboje lądują na ławce kar. Sędzia Marczuk nakłada 2+2 na obu zawodników.
46 min- Bardzo już brakuje sił drużynie z Opola i gospodarze są nna najlepszej drodze do wyjścia na prowadzenie.
44 min- GOOOL 4:4! Tieslukiewicz dobija strzał Rożkowa i mamy remis! Czas dla Orlika.
44 min- GOOOL 3:4! Maly wyjechał zza bramki i dograł wzdłuż niej do Polodny, a ten trafił do odsłoniętej siatki!
42 min- Jełakow bliski zdobycia swojej czwartej bramki po dograniu Wolkoua!
41 min- Zaczynamy ostatnią tercję. Marek Ziętara zdecydował się na zmiany w poszczególnych formacjach.

39 min- Przygodzki wychodził sam na sam, ale była to już długa zmiana i brakło mu sił. Dobrze powstrzymał go Ałeksiuk.
39 min- Danieluk dostał podanie wzdłuż bramki, ale świetnie przemieścił się Tolonen i broni to Fin!
37 min- Pesta bliski strzelenia trzeciej bramki, ale jednak krążek minął prawy słupek bramki Tolonena.
36 min- GOOOL 2:4! Vitek strzałem z bulika pokonuje golkipera gości i zmniejsza straty!
36 min- Polodna przed bramką, ale nie zdołał pokonać leżącego już bramkarza Orlika.
35 min- Po strzale Kantora krążek trącony, ale i z tym uderzeniem radzi sobie Tolonen!
34 min- Przygodzki kąśliwie z bulika, ale zdołał to obronić Witkowski. Było blisko piątej bramki.
34 min- Pesta z ostrego kąta i broni Tolonen.
32 min- Rożkow celował w okienko, ale nie trafił.
32 min- Starcie Rompkowskiego ze Sznotalą.
31 min- Hat trick Jełakowa! Świetna trójkowa akcja gości, Wolkou obsłużył Jełakowa podaniem do pustej bramki!
29 min- GOOOL 1:3! Stiepanow do Gołowina, ten po lodzie, którą obronił Witkowski, ale przy dobitce Jełakowa był bez szans!
29 min- Przygodzki po lodzie i końcówką parkana odbija Witek!
28 min- Krążek po wybiciu przez Witkowskiego wylądował poza taflą i mamy karę.
28 min- Obustronne wykluczenie.
27 min- GOOOl 2:1! Kontra Orlika, Jełakow do Gołowina, a ten strzałem między parkanami pokonał Cariegorodcewa. Zmiana w bramce MH Automatyki. Witkowski za Rosjanina.
26 min- GOOOL 1:1! To musiało się tak skończyć! Orlik nie potrafił wyjść z tercji, a bramkę w podbramkowym zamieszaniu strzelił Stasiewicz!
26 min- Orlik niemalże stanął w miejscu! Bramka!
25 min- Stasiewicz sam przed bramką! Próbował z backhandu jednak obok słupka!
24 min- Mocny napór gospodarzy, jednak to ciągle goście na prowadzeniu.
22 min- Pesta miał pustą bramkę, ale w ostatniej chwili zablokował go obrońca!
21 min- Jełakow zza obrońcy! Tuż obok!
21 min- Zaczynamy drugą tercję. Goście w pełnym składzie.

Koniec I tercji. Na drugą odsłonę zapraszamy około godz. 17:43.
19 min- Wielkie szczęście Tolonena i całego Orlika! Niezwykłe zamieszanie pod bramką, ale krążek gdzieś pod parkanem bramkarza!
18 min- Wojdyła powędrował na ławkę kar.
17 min- Bychawski prosto w korpus bramkarza gospodarzy.
16 min- Skrodziuk trącił strzał Przygodzkiego i o mały włos nie zaskoczyłby Cariegorodcewa.
15 min- Gospodarze na razie nie mogą znaleźć sposobu na doprowadzenie do remisu.
13 min- Kantor z ostrego kąta, dobitka Marca! Jak on tego nie trafił?!
11 min- Kara dla Kostka. Teraz Automatyka w przewadze.
11 min- GOOOL 0:1! Perfekcyjnie rozegrana przewaga i Jełakow strzałem z pierwszego pakuje krążek w siatce!
11 min- Szczerbakow na ławce kar.
9 min- Strużyk spod niebieskiej, zasłonięty był bramkarz, ale krążek przeleciał obok jego "świątyni".
8 min- Gra na razie toczy się głównie pod bramką przyjezdnych.
7 min- Danieluk pomiędzy dwóch obrońców i o sporym szczęściu może mówić Tolonen!
6 min- Goście w pełnym składzie.
5 min- Trzykrotnie Tielsukiewicz, ale broni golkiper gości.
4 min- Szydło na ławce kar i przewaga dla MH Automatyki.
4 min- Danieluk prosto w Tolonena.
4 min- Długi fragment gry bez przerwy.
2 min- Gołowin na spalonym.
1 min- Ałeksiuk spod niebieskiej! Poprzeczka!
1 min- Gramy! Krążek dla gospodarzy.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html