Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Regularny
17:00
I runda / 2 kolejka
1:0 Filip Komorski #5 ( Michael Cichy #78, Gleb Klimienko #15 ) (+1) 5/4 21:54
2:0 Tomáš Sýkora #74 ( Michael Cichy #78, Jakub Witecki #66 ) (+2) 5/3 28:08
2:1 Tomasz Malasiński #89 ( Dušan Devečka #19, Martin Čakajík #24 ) (+1) 5/4 31:55
2:2 Jesse Rohtla #11 ( Mikołaj Łopuski #28, Patryk Wronka #95 ) 5/5 38:10
3:2 Filip Komorski #5 ( Michael Cichy #78, Bartłomiej Pociecha #67 ) (+1) 5/4 47:19
44:24 10 min. Mateusz Gościński #11 Kara za niesportowe zachowanie 10min
45:24 2 min. Bartosz Fraszko #17 Wymuszanie kary (symulowanie)
45:24 10 min. Bartosz Fraszko #17 Kara za niesportowe zachowanie 10min
49:17 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Natarcie
58:05 2 min. Jakub Wanacki #5 Natarcie
59:08 2 min. John Murray #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:48 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Uderzanie kijem
Koniec meczu
60 min Goście wycofują bramkarza, Witecki oddaje strzał ze środka tafli, ale daleko od bramki
60 min - Ależ się zakotłowało pod tyską bramką, Wronka bliski wyrównania
59 min - Tyszanie próbują kontrolować mecz, trzymając krążek we własnej tercji
59 min - Katowiczanie do końca meczu zagrają w osłabieniu
58 min - Wronka podaje przed bramkę, ale podanie nie znajduje adresata
56 min - Czas dla drużyny gospodarzy
54 min - Sykora podaje do Kolarza, ale zbyt lekko i katowiczanie przejmują krążek
52 min - Kolarz z niebieskiej! Broni Laundsag
51 min - Tyszanie zamknięci we własnej tercji, ale dobrze się bronią
49 min - Devecka mocno z okolic bulika! Odbija Murray!
49 min - Łopuski wymanewrował obrońców i oddał strzał, odbija Murray. Chwilę później Rohtla oddaje silny strzał, Murray z problemami, ale złapał krążek
48 min - GOOOL! 3:2! Komorski oddaje mocny strzał z nadgarstka w długi róg! Bramkarz bez szans!
48 min - Bagiński w idealnej sytuacji! Strzał zbyt lekki i spokojnie broni bramkarz gości
47 min - Sykora sam na sam! Broni Lindskoug!
47 min - Strzał Pociechy z ostrego kąta, prosto w bramkarza
44 min - Klimienko oddaje strzał, minimalnie nad poprzeczką
43 min - Bagiński indywidualnie, oddał strzał, ale zbyt lekki, aby zaskoczyć bramkarza rywali
41 min - Zaczynamy trzecią tercję! Wznowienie dla gospodarzy

Koniec II tercji
38 min - GOOOL! 2:2! Murray odbija strzał, a pierwszy do krążka dopada Rohtla i wpycha krążek do bramki!
37 min - Ależ okazja Wronki! Dostał krążek tuż przed bramkę Murraya, oddał strzał z pierwszego krążka, ale w sam środek Murraya!
36 min - Atakują goście, ale tyska defensywa dobrze się spisuje
35 min - Najpierw Rothla, potem Wronka, Murray broni szpagatem
33 min - Cakajik mocno z niebieskiej, obok słupka, następnie Sawicki chciał zaskoczyć Murraya, ale Gościński ofiarnie blokuje to uderzenie
33 min - Atak gości, ale naruszona bramka i gra została przerwana
32 min - Michnow mocno potraktował Krawczyka, defensor gości długo zwijał się z bólu i ostatecznie zszedł do szatni
32 min - GOOOL! 2:1! Devecka oddaje strzał, Murray zasłonięty źle nakrył krążek, a Malasiński skrzętnie to wykorzystał dobijając krążek do bramki
31 min - Strzał Malasińskiego, odbija Murray
29 min - GOOOL! 2:0! Witecki podaje do Sykory, ten oddaje mocny strzał po lodzie z pierwszego krążka, zasłonięty Lindskoug nie zdołał zatrzymać tego strzału
28 min - Michnow miał przed sobą pustą bramkę po podaniu kolegi, ale bramkarz pada na lód i łapie krążek
28 min - Rothla przewraca Sykorę, trzech zawodników Gieksy w boksie kar
26 min - Mecz mocno sie zaostrza, wiele agresji widzimy na lodzie
24 min - Trwa dominacja gospodarzy w tercji rywali, pomimo dogodnych okazji, żaden z napastników nie potrafi skutecznie zakończyć akcji
22 min GOOOL! 1:0! Komorski objeżdża bramkę, oddaje strzał, a krążek wolno wtacza się za linię bramkową!
21 min - Zaczynamy drugą tercję! Grę wznawiają goście

Koniec I tercji
20 min - Rozbrzmiewa syrena kończąca pierwszą tercję i chwilę później mamy ostrą bójkę na lodzie pomiędzy Kotlorzem, a Urbanowiczem, górą zawodnik gości
20 min - Świetna obrona Murraya po strzale Devecki
19 min - Devecka mocno z linii niebieskiej, ale minimalnie obok słupka
18 min - Kogut ładnie mija obrońcę i będąc sam przed bramką, minimalnie przestrzelił
17 min - Krawczyk oddaje strzał po lodzie, ale bardzo słabo, Murray łapie krążek
14 min - Strzał Kotlorza z niebieskiej, Szczechura zmienia tor lotu krążka tuż przed bramką, ale minimalnie niecelnie
14 min - Pociecha oddał strzał z nadgarstka, spokojnie łapie bramkarz Katowic
13 min - Strzał Tomasika, ale w boczną siatkę
11 min - Klimienko podaje przed bramkę do Szczechury, ten oddaje strzał, ale bramkarz Gieksy popisał się dobrym refleksem
10 min - Krężołek próbował okiwać Murraya, ale Murray zachował czujność i spokojnie łapie krążek
9 min - Witecki mocno z pierwszego krążka, ale wprost w bramkarza
9 min - Sykora mocno z nadgarstka, odbija bramkarz Katowic
7 min - Strzał Witeckiego, spokojnie łapie bramkarz gości
7 min - Sawicki strzela, ale Murray odbija krążek
5 min - Cichy oddaje strzał blisko bramki, ale trafia w obrońcę
3 min - Wronka oddaje strzał, z problemami broni Murray
3 min - Komorski do Kolarza! Obok bramki
2 min - Sawicki mocno, ale niecelnie
1 min - Zaczynamy! Pierwszy wznowienie wygrywają tyszanie

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html