12:07 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Przeszkadzanie
14:09 2 min. Tomáš Káňa #79 Uderzanie kijem
19:36 2 min. Łukasz Rutkowski #89 Opóźnianie gry
20:42 2 min. Tomáš Káňa #79 Atak kijem trzymanym oburącz
26:07 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
29:30 2 min. Kamil Kapica #11 Zahaczenie
34:58 2 min. Krzysztof Zapała #19 Natarcie
37:15 2 min. Jakub Jaskólski #17 Ostrość
37:15 2 min. Kacper Guzik #10 Ostrość
49:29 2 min. Kamil Charousek #8 Uderzanie kijem
50:37 2 min. Jakub Jaskólski #17 Atak kijem trzymanym oburącz

- Koniec Meczu. Pewne zwycięstwo Podhala.
- 60 min. - GOOL! 1-7! Fatalna strata zawodnika Zagłębia i Guzik w sytuacji sam na sam pokonał Radziszewskiego!
- 59 min. - Jeszcze zryw Zagłębia, odbija krążek Odrobny.
- 57 min. - GOOL! 1-6 Honorowy gol dla gospodarzy i nie będzie shutoutu Przemysława Odrobnego. Kana przed bramką zmienił lot krążka takim zamachem co kompletnie zmyliło bramkarza i przeturlała się guma pomiędzy parkanami.
- 55 min. - Już gra na spokojnie, pewny wynik i Podhale próbuje indywidualnych akcji.
- 54 min. - Zagłębie całkowicie siadło i oddało pole gry zawodnikom Podhala.
- 51 min. - GOL! 0-6! Tolvanen idealnie przymierzył w okienko bramki Radziszewskiego z trzech metrów ze strefy środkowej pomiędzy bulikami.
- 51 min. - Druga kara dla gospodarzy, Jaskólski Jakub trafia na ławkę kar.
- 50 min. - Faulowany gracz Podhala w tercji gospodarzy, na ławkę kar trafia Kamil Charousek
- 46 min. - Wajda pod bramkę, ale mrozi gumę Radziszewski.
- 45 min. - Czas dla gospodarzy, trener Kozłowski zdecydował się zmotywować swoją drużynę która dała sobie narzucić styl gry rywala.
- 43 min. - Goool! 0-5! Koski uderza z dwóch metrów i Radzik bezradny! Rozklepana defensywa gospodarzy, która wyraźnie się pogubiła na początku tej odsłony.
- 41 min. - GOOOL! 0-4! Liikanen na kolanach opanował gumę, odebrał do Mrugały, który ulokował gumę przy słupku.

- Koniec II tercji. Strzały: 11 - 12
- 40 min. - Z niebieskiej wrzucił gumę Horzelski, ale bez zagrożenia.
- 38 min. - Groźny strzał Martinki, dobijał strzał kolegi z zespołu, pewnie odbija do boku Odrobny.
- 38 min. - Pod bramką Radziszewskiego poszarpał się Jakub Jaskólski i Kacper Guzik. Obaj trafili na ławkę kar po 2 minuty za ostrość.
- 37 min. - Strzał Kaluzy przechodzi obok bramki.
- 35 min. - Kolejna kara, na ławkę siada Zapała.
- 33 min. - Dość wyrównany fragment meczu.
- 31 min. - Uderzenie spod niebieskiej Kozłowskiego, niecelnie.
- 30 min. - Zagłębie znacznie częściej próbuje zagrozić bramce Odrobnego.
- 28 min. - Strzał Horzelskiego spod niebieskiej, broni Odrobny.
- 27 min. - Zakotłowało się bramką Odrobnego, uderzał Luka - dobrze zachował się bramkarz Podhala, dobitka Słabonia dość niedokładna.
- 26 min. - Groźna akcja Podhala ale krążka przed bramką nie opanował Neupauer.
- 23 min. - Gospodarze przetrwali podwójne osłabienie, Podhale nie stworzyło zbyt groźnej sytuacji.
- 21 min. - Goście w podwójnej przewadze. Zapała obok słupka.

- Koniec I tercji. Strzały: 6 - 21
- 19 min. - GOL! 0-3! Neupauer wygrał wznowienie i od razu krążek trafił do Wielkiewicza, który zaskoczył strzałem z nadgarstka Radziszewskiego.
- 17 min. - GOL! 0-2! Podanie zza bramki, Michalski nieatakowany wjechał na przeciw Radzika i strzelił prosto w okienko jego bramki!
- 16 min. - Michalski ze środka z okolicy punktu wznowień, odbija Radzik.
- 14 min. - Strzał Koski z łatwością łapie Radziszewski.
- 13 min. - Teraz goście grają w przewadze od razu zakładając zamek.
- 12 min. - Dobrze bronią się goście, Zagłębie nie stworzył dobrej sytuacji.
- 10 min. - Na ławkę kar trafia Guzik, który faulował przeciwnika w tercji ataku.
- 9 min. - Uderzenie Zapały z okolicy bulika pewnie łapie Radzik.
- 7 min. - GOL! 0-1! Zamieszanie pod bramką Radziszewski i Koski z bliska pakuje gumę do siatki!
- 6 min. - Sędzia sprawdza wideo. Ale po analizie wideo nie uznaje gola dla Zagłębia.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 7 7.00 59 59 0 0 0 0 88.14 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0