2018-09-16
17:00
I runda / 2 kolejka
1:0 Szymon Marzec #71 ( Konstantin Tieslukiewicz #14 ) (-1) 4/5 25:55
1:1 Dominik Paś #14 ( Łukasz Nalewajka #20, Grzegorz Radzieńciak #24 ) 5/5 30:40
59:18 2 min. Artiom Dubinin #18 Ostrość
60 min- Czas dla gospodarzy. Pusta bramka.
59 min- Bramkarz Automatyki przygotowany do zjazdu do boksu.
57 min- Kasperlik po podaniu Dubinina! Broni Cariegorodcew.
55 min- Kominek tuż po buliku, ale tylko boczna siatka.
54 min- Czas dla gości.
54 min- Raszka leżał na lodzie, Steber nie zdołał jednak ponieść krążka i ten ląduje gdzieś pod bramkarzem JKH.
53 min- Kotłuje się pod bramką przyjezdnych, ale bez efektu bramkowego.
51 min- Trwa ostrzał bramki strzeżonej przez Raszkę.
50 min- Kara meczu dla Sulki za brutalny faul na Stasiewiczu!
49 min- Dolny mocno z pierwszego, ale obok bramki gości.
48 min- Pastryk indywidualnie, strzelił spod niebieskiej i kaskiem odbił Raszka.
47 min- Marzec sam na sam! Górą Raszka! Po chwili miał drugą okazję, Raszka leżał już na lodzie, ale jakimś cudem Marzec przeniósł krążek nad bramką!
45 min- Kasperlik obrócił się i momentalnie strzelił, ale krążek przeleciał tuż obok lewego słupka.
44 min- Strużyk po lodzie i broni Raszka.
41 min- Dubinin w okolice szyi Cariegorodcewa i bliski dobitki Nahunko, ale krążek jednak przeleciał obok bramki.
41 min- Trzecia tercja rozpoczęta od buliku wygranego przez JKH.

Koniec II tercji. Na ostatnią odsłonę zapraszamy o godz. 18:38.
40 min- Równo ze syreną Grof po buliku, ale odbił Cariegorodcew.
39 min- GOOOL 1:2! Przedziwna sytuacja na lodzie. Sędzia główny leżał na lodzie zdemolowany przez trzech zawodników na raz, a chwilę później bramkę zdobył Dominik Nahunko, arbiter główny nie widział jak padła bramka, gdyż wstając był obrócony w inną stronę, ale po chwili wskazał na bramkę!
38 min- Marzec celował w okienko, odbijaczką interweniuje Raszka.
36 min- Raszka raz po raz odbija krążek lecący w światło jego bramki.
34 min- Kominek strzelił po gwizdku sygnalizującym karę, co bardzo zdenerwowało bramkarza gospodarzy, mała przepychanka i czekamy na decyzję arbitrów.
33 min- Mecz nieco bardziej się otworzył, oba zespoły szybko próbują przejść do ataku.
31 min- GOOL 1:1! Nalewajka wyłożył do Pasia, a ten z korytarza między bulikami, strzałem na dalszy słupek, doprowadza do remisu!
30 min- Próbują przycisnąć goście, ale na razie nie mają patentu na dobrze dysponowanego Cariegorodcewa.
28 min- Radosław Nalewajka zza obrońcy. Krążek zdołał odbić Rosjanin w bramce MH Auotmatyki.
26 min- GOOOL 1:0! Gospodarze na 2 sekundy przed końcem osłabienia, wychodzą na prowadzenie! Tieslukiewicz wypuścił sam na sam Szymona Marca, a ten strzałem pomiędzy parkanami pokonał Raszkę!
25 min- Grof spod niebieskiej, krążek odbija Cariegorodcew.
24 min- Kara dla Smala.
24 min- Nahunko z bachhandu i na raty mrozi gumę Cariegorodcew.
23 min- Gospodarze mają problem z wyjściem z tercji.
22 min- JKH przejęło inicjatywę i stara się zaatakować.
21 min- Bulik dla gości.

Koniec I tercji. Na drugą odsłonę zapraszamy około godz. 17:51.
19 min- Oblężenie bramki Cariegorodcewa przed dobre dwie minuty.
18 min- Paś fatalnie przestrzelił z najbliższej odległości!
17 min- Pastryk sfaulował Dubinina w akcji 2 na 2 i JKH w przewadze.
15 min- Strzał Stebera, krążek tracony przed bramką, ale dobrym refleksem wykazał się Raszka i odbija krążek.
14 min- Kominek po buliku i broni rosyjski bramkarz.
13 min- Słaba przewaga MH Automatyki i Kasperlik już medluje się na tafli.
11 min- Kasperlik na ławce kar, za przytrzymywanie kija Dolnego.
10 min- Kasperlik mocno po lodzie, ale odbija do boku Cariegorodcew.
10 min- Gospodarze prowadzą mecz, goście na razie szukają okazji w kontrze.
8 min- Rożkow przed Raszką! Ileż szczęścia mają teraz goście, że nadal mamy bezbramkowy remis.
7 min- Gimiński z prawego bulika, ale odbija Cariegorodcew.
5 min- Pesta do Strużyka, a ten był przed Raszką, ale dobrze złączył parkany bramkarz gości i nadal remis.
5 min- Próba Kominka, ale krążek po kiju obrońcy powędrował poza taflę.
4 min- Gospodarze w pełnym składzie.
2 min- Kara dla MH Automatyki, za szóstkę graczy w polu.
2 min- Wznawiamy grę.
2 min- Przerwa w meczu z powodu wymiany bramki, która uległa uszkodzeniu, kiedy wpadł w nią Sulka.
2 min- Gospodarze 2 na 1! Stasiewicz do Vitka, ale ten nie czysto trafia w krążek i nie zdołał pokonać bramkarza gości!
1 min- Błąd Dubinina i Steber był sam przed Raszką, ale ten świetnie interweniuje!
1 min- Zaczynamy mecz! Krążek dla gospodarzy.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html