5:4 d. (0:2, 3:2, 1:0, d. 1:0) Zakończony
10:57 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Zahaczenie
17:07 2 min. Siarhiej Kukuszkin #70 Uderzanie kijem
27:02 2 min. Miloslav Jáchym #85 Trzymanie przeciwnika
30:44 2 min. Wojciech Wojtarowicz #21 Trzymanie przeciwnika
31:28 2 min. Matej Cunik #74 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:28 2 min. Bartłomiej Stępień #14 -
52:37 2 min. Jerzy Gabryś #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
64. min - GOOOL! 5:4! Złote trafienie Turonia, który po raz kolejny popisuje się świetnym uderzeniem
64. min - Kontra Unii i uderzenie Haasa. Broni Studziński.
63. min - W odpowiedzi Wąsiński! Broni Fikrt.
63. min - Adamus! Dynamicznie wjechał do bytomskiej tercji, oddał strzał. Studziński na posterunku.
62. min - Gdyby teraz lepsze podanie dostał Themar, miałby okazję sam na sam z bramkarzem.
61. min - Początek dodatkowego czasu gry.

Koniec regulaminowego czasu gry. Będziemy mieli dogrywkę.
59. min - Szalony mecz oglądamy w Bytomiu. Zaczyna pachnieć dogrywką.
58. min - GOOOL! 4:4! Wygrany bulik, Galkins do Turonia, ten mocno spod niebieskiej i guma ląduje w siatce. Strzelcem gola Salamon, który musiał przeciąć tor lotu krążka.
57. min - Wracamy po problemach z serwerem. Wynik bez zmian, ale Polonia miał 2-3 dobre okazje, by doprowadzić do wyrównania.
48. min - Daneczek! Szukał dziury między parkanami Studzińskiego. Gdyby jednak zagrał do Piotrowicza, mielibyśmy piątego gola dla Unii.
47. min - Teraz Wąsiński! Fikrt łapie gumę do raka.
46. min - Piotrowicz ładnie wjechał do tercji rywala. Pociąnął z nadgarstka, broni bytomski golkiper.
45. min - Teraz kombinacyjnej akcji próbował drugi atak Unii. Dobre tempo podań, ale zabrakło szybszej decyzji o oddaniu strzału.
44. min - Dobra interwencja Fikrta po uderzeniu Kukuszkina.
43. min - Nieźle wygląda dzisiaj czwarty atak Unii Piotrowicz Wanat, do którego doszedł teraz Haas. Są groźni i sieją pod bytomską bramką spustoszenie.
42. min - Agresywna gra z obu stron. Dla żadnej drużyny nie ma straconych krążków.
41. min - Trzecia tercja rozpoczęta.

40. min - GOOOL! 3:4! Potężne uderzenie Jerzego Gabrysia i Unia ponownie wychodzi na prowadzenie
40. min - GOOOL! 3:3! Salamon przechwycił krążek i strzałem w krótki róg zaskoczył Fikrta. Czeski golkiper powinien w tej sytuacji zachować się znacznie lepiej
39. min - GOOOL! 2:3! Ależ błąd Michala Fikrta, który pojechał za bramkę, żeby przyblokować krążek. Guma trafiła przed bramkę, a Stoklasa dobił go do pustej bramki
37. min - GOOOL! 1:3! Gębczyk uderzył spod niebieskiej, Wanat zmienił tor lotu krążka.
36. min - Coraz lepiej ogląda się ten mecz. Promienie słoneczne już nie przeszkadzają.
35. min - Gramy w pełnych składach.
34. min - Dużo podań, mało strzałów - nie tak powinno rozgrywać się przewagi.
34. min - Jachym! Uderzył mocno, ale nie ma bramki.
33. min - Saur przymierzył z niebieskiej. Broni Studzinski.
33. min - Kara dla Stępnia. Oświęcimianie zagrają w podwójnej przewadze.
33. min - Niezłe tempo tego spotkania.
32. min - Ale siły na lodzie się wyrównają. Cunik faulował Daneczka.
31. min - Kara dla Wojtarowicza.
31. min - Szarpią dzisiaj skrzydłowi czwartego ataku oświęcimian, czyli Wanat i Piotrowicz. Mieli teraz okazje, by zdobyć trzeciego gola dla Unii.
30. min - Gramy w pełnych składach.
29. min - Stoklasa! W doskonałej sytuacji fatalnie przestrzelił.
29. min - Kotłuje się pod oświęcimską bramką.
28. min - Kara dla Jachyma. Szansa dla Polonii na wyrównanie rezultatu.
27. min - Oświęcimianie szukają trzeciego gola. Uderzali Themar i Haas! Wynik pozostaje bez zmian.
26. min - Gabryś! Uderzył z pierwszego krążka, ale Studzińskiego uratował słupek.
25. min - GOOOL! 1:2! Turoń pociągnął z nadgarstka z okolic linii niebieskiej, krążek do oświęcimskiej brami przekierował Salamon.
24. min - Polonia od dobrych kilkudziesięciu sekund utrzymuje się w oświęcimskiej tercji.
24. min - Stoklasa próbował zaskoczyć Fikrta. Czeski bramkarz na posterunku.
23. min - Żelazne płuca ma Peter Tabaczek od samego początku w dwóch formacjach. Drugiej i czwartej.
22. min - Unia od samego początku agresywniejsza. Jej zawodnicy często sprawdzają czujność Studzińskiego.

20. min - Gębczyk! Potężnie z niebieskiej. Broni Studziński.
20. min - Pełne zestawienia obu ekip.
19. min - Oświęcimianie szukają trzeciego gola. Byłby to dla nich milowy krok w kierunku zwycięstwa.
18. min - Kukuszkin odesłany na ławkę kar. Unia zagra w przewadze.
17. min - GOOOL! 0:2! Tabaczek do Piotrowicza, a ten ładnym uderzeniem w długi róg pokonuje Studzińskiego
17. min - GOOOL! 0:1! Gębczyk uderzał z niebieskiej, gumę przecinali Paszek i Adamus. Ostatecznie gol tego drugiego
16. min - Ładna akcja drugiego ataku oświęcimian. Studziński na posterunku.
16. min - Akcja Polonii 2 na 1, ale problem z wykończeniem. Bardzo nieczytelne są numery Polonii. Ale najprawdopodobniej Wąsiński zagrywał do Mularczyka.
15. min - Rozkręcił się nam ten mecz. Akcja za akcje, cios za cios.
14. min - Teraz Piotrowicz próbował zmieścić gumę w krótkim rogu.
13. min - Sebastian Kowalówka jest już na lodzie.
13. min - Polonia podczas rozgrywania przewagi znacznie groźniejsza.
12. min - Ponownie Salamon i chyba tym razem guma odbiła się od słupka.
12. min - Salamon! Broni Fikrt.
11. min - Kara dla Sebastiana Kowalówki. W przewadze teraz zagrają bytomianie.
11. min - Daneczek w ekwilibrystyczny sposób starał się zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Wynik bez zmian.
10. min - Jachym! Potężnie huknął z pełnego zamachu. Broni Studziński.
9. min - Paszek! Było bardzo groźnie pod bytomską bramką.
9. min - Gramy w pełnych składach.
9. min - Themar! Ładnie uderzył z prawego koła bulikowego. Broni Studziński.
8. min - Wrzutki Haasa i Jachyma, Studziński pewnie broni.
8. min - Oświęcimianie mają problemy z rozegraniem zamka.
7. min - Turoń sfaulował Piotrowicza. Unia zagra w przewadze.
6. min - Kocioł pod oświęcimską bramką, ale nie ma bramki.
6. min - Teraz dobra interwencja Fikrta, który zatrzymał strzał Salamona.
5. min - Hokejowe szachy w wykonaniu obu ekip.
4. min - Sporo walki pod bandami, za to dogodnych szans niewiele.
2. min - Pierwsza interwencja Studzińskiego, uderzał Wojtarowicz.
1. min - Na razie sporo niedokładności, seria uwolnień.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Studziński i Fikrt.

Uwaga! - Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net, pomoże nam to w rozwoju i utrzymaniu strony. Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html
#35 Dominik Kraus B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 4 3.70 34 34 0 0 0 0 88.24 64:50 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0