14:20 2 min. Michael Cichy #78 Przeszkadzanie
20:20 2 min. Jakub Witecki #66 Zahaczenie
20:38 2 min. Martin Kasperlík #98 Uderzanie kijem
29:53 2 min. Peter Tabaček #55 Zahaczenie
34:09 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Natarcie
35:24 2 min. Ilja Kaznadziej #70 Atak kolanem
36:47 2 min. Adam Bagiński #3 Uderzanie kijem
42:43 10 min. Filip Komorski #5 Kara za niesportowe zachowanie 10min
54:29 2 min. Lubomir Vosatko #22 Zahaczenie
56:42 2 min. Adam Rufer #81 Zahaczenie
59. min - Rufer jest na lodzie.
58. min - Szczechura! Jego strzał o centymetry minął lewy słupek bramki Fikrta.
57. min - Kolejna kara dla Unii. Tym razem Rufer.
56. min - GOOOL! 2:4! Cichy dostał podanie wzdłuż bramki i tyszanie wykorzystują przewagę
55. min - Kara dla Vosatki.
54. min - Z tej mąki zwycięstwa nie będzie.
52. min - Rufer! Ładnie minął Kaznadzieja, później uderzył, ale Murray
50. min - Jeśli oświęcimianie myślą o urwaniu dzisiaj jakichlokwiek punktów, muszą się otworzyć się.
49. min - GOOOL! 2:3! Rzeszutko strzałem w okienko pokonuje Fikrta
48. min - Cichy sam na sam z Fikrtem! Czeski bramkarz broni jego strzał.
46. min - Unia jak na razie schowana za podwójną gardą. Liczą na kontry.
45. min - Więcej werwy mają tyszanie i to oni częściej atakują.
44. min - Sporo twardej walki. Mecz może się podobać.
43. min - Kara za niesportowe zachowanie dla Filipa Komorskiego.
42. min - Ależ szczęście uśmiechnęło się do oświęcimian. Krążek tańczył na linii bramkowej. Sytuację wyjaśnił Bezuszka.
41. min - O. Kasperlik zostawił gumę Piotrowiczowi. Ten pociągnął z nadgarstka.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - Koniec kary Bagińskiego.
38. min - GOOOL! 2:2! Wygrany bulik i uderzenie Jachyma z niebieskiej. Krążek zatrzepotał w siatce.
38. min - Kaznadziej wyszedł z boksu i znalazł się w sytuacji sam na sam z Michalem Fikrtem. Górą oświęcimski golkiper.
37. min - Kotłuje się pod bramką Murraya. Uderzali Tabaczek i Kasperlik. Broni Murray.
37. min - Przez 37 sekund w podwójnej przewadze będą grać oświęcimianie.
36. min - Zaostrzył nam się ten mecz. Kaznadziej wędruje na ławkę kar. Idealna szansa dla oświęcimian by pójść za ciosem.
35. min - GOOL! 2:1! Unia wykorzystuje przewagę. Bezuszka zbija do bramki uderzenie Daneczka
35 min - Pociecha ostro potraktował Saura. Dwie minuty karne. Unia przez 6 sekund w podwójnej przewadze.
34. min - Maciejewski wstrzelił gumę, zbijać próbował Daneczek. Broni Murray.
33. min - Tabaczek! Uderzył z pierwszego krążka. Krążek minimalnie minął prawy słupek bramki Murraya.
33. min - Dwie minuty karne dla Jachyma.
32. min - GOOOL! 1:1! Komorski przedłużył gumę Cichemu, a ten nie dał szans Fikrtowi.
31. min - Znów Witecki pociągnął z nadgarstka. Znów było blisko.
30. min - Witecki! Jak on tego nie strzelił? Miał przed sobą pustą bramkę, ale nieczysto trafił w krążek. Dobitka Rzeszutki! Broni Fikrt.
30. min - Kara dla Tabaczka, który nieczysto odebrał krążek Gościńskiego.
29. min - Kontra tyszan 3 na 1. Jachym nie wykorzystuje znakomitej sytuacji. Później zaatakował kijem trzymanym oburącz Fikrta. Obeszło się bez kary.
28. min - Bepierszcz miał przed sobą pustą bramkę. Został delikatnie zahaczony przez Vosatkę i Fikrt zdołał zatrzymać krążek. Świetna interwencja.
27. min - Coraz mocniej napierają tyszanie. Pachnie golem wyrównującym.
26. min - Ciura z niebieskiej, gumę próbował zbijać Kalinowski. Instynktowna interwencja Fikrta.
25. min - Cichy zderzył się z Fikrtem. Gra przerwana.
24. min - Tyszanie nacierają. Ciura dalekim podaniem chciał uruchomić Kalinowskiego. Gumę przeciął Malicki.
23. min - Witecki jest już na lodzie. Próbował dojechać do wybitego krążka, ale Fikrt go zamroził.
22. min - Unia na razie bez strzału w tej przewadze.
21. min - Puściły nerwy M. Kasperlikowi i Bagińskiemu. Obaj odesłani na ławkę kar.
21. min - Kara dla Witeckiego. Unia zagra w przewadze.
21. min - Uderzenie Ciury! Fikrt obronił, ale stracił ten krążek ze swojego radaru.

20. min - Rzeszutko szukał czającego się przed bramką Gościńskiego. Fikrt zdołał przeciąć to podanie i zamrozić krążek.
19. min - Kalinowski z nadgarstka! Oświęcimski bramkarz jest bardzo czujny.
18. min - Tyszanie wyraźnie rozdrażnieni. Przyspieszyli i widać, że chcą wyrównać jeszcze przed przerwą.
17. min - Gramy w pełnych składach.
16. min - Bryk pewnie wybija krążek z własnej tercji.
16. min - Ta przewaga rozgrywana jest zbyt wolno i zbyt schematycznie.
16. min - Znów Saur z niebieskiej. Broni Murray.
15. min - Dwie minuty karne dla Cichego, który zatrzymał szarżującego Daneczka.
15. min - Kolarz! Dostał dobre podanie od Bepierszcza, ale przestrzelił z korytarza między bulikami.
14. min - Bepierszcz! Poprawka Cichego. Fikrt na posterunku.
13. min - Kalinowski wypuścił w bój Galanta, ale ten nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Fikrtem.
12. min - Kolarz! Uderzył z wysokości prawego bulika. Fikrt zdołał odbić gumę rakiem.
12. min - Gramy w pełnych składach.
11. min - Kontra Cichego i Szczechury. Bez powodzenia.
11. min - Na razie uderzenia Saura z niebieskiej. Murray dobrze je broni.
10. min - Kara dla tyskiego golkipera. Trzymał kij Wojtarowicza.
9. min - Trudno powiedzieć, co chciał zrobić w tej sytuacji Murray. Pod bandą zaczął się kiwać z Malickim.
9. min - GOOOL! 1:0! Rufer dobija strzał Wanata! Unia wychodzi na prowadzenie. Miśki zasypują taflę
8. min - Ciura z nadgarstka. Minimalnie niecelnie.
7. min - Na razie bez
6. min - Widać, że obie drużyny stosują też backchecking. Sporo podbijania kijów.
5. min - Ładnie do akcji podłączył się Paszek. Poszukał strzału, ale Murray zdołał odbić krążek.
4. min - Sporo walki pod bandami. Na razie szybkie tempo tego spotkania.
3. min - Piotrowicz ofiarnie zablokował strzał Bryka. To musiało boleć.
2. min - Ładnie przedzierał się Rufer! Szkoda, że partnerzy mu nie pomógł.
2. min - Uderzał Górny. Fikrt odbił przed siebie. Gościński nie zdołał dobić.
1. min - Od razu wrzutka tyszan i forechecking. Prosty hokej .
1. min - Zaczynamy! W bramkach Fikrt i Murray.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
#43 Ondřej Kasperlik LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 2 2.00 29 29 0 0 0 0 93.10 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#3 Adam Bagiński PS 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0