26:54 20 min. Lubomir Vosatko #22 Kara za niesportowe zachowanie 10min
26:54 2 min. Jarosław Różański #7 Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:44 2 min. Kamil Kapica #11 Przeszkadzanie
42:41 2 min. Jan Daneček #7 Trzymanie przeciwnika
45:32 2 min. Ondřej Kasperlik #43 Zahaczenie
46:11 2 min. Damian Tomasik #15 Przeszkadzanie
52:54 2 min. Dmitrij Samarin #33 Trzymanie przeciwnika
57:40 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
60:56 2 min. Krzysztof Zapała #19 Przeszkadzanie
61:50 10 min. Peter Tabaček #55 Kara za niesportowe zachowanie 10min
61:50 2 min. Peter Tabaček #55 Zahaczenie
Będziemy mieli rzuty karne.
65. min - Różański! Jego uderzenie podbite przez oświęcimskiego defensora.
64. min - Gramy w pełnych składach.
64. min - Górale nie rezygnują. Gruszka do Kolusza, ale nie ma bramki.
63. min - Podhale w natarciu. Fikrt dziś broni bardzo dobrze. Uderzał Tomasik.
62. min - Dwie minuty dla Tabaczka! Środkowy zasygnalizował Tomaszowi Radzikowi, że Jarosław Różański dużo dołożył od siebie w tej sytuacji. I za to dostał karę 10 minut za niesportowe zachowanie.
62. min - Gębczyk, Gabryś! Ale nie były to dobrze przygotowane strzały.
62. min - Zapała faulował Fikrta. Brzydkie zachowanie doświadczonego środkowego.
61. min - Fikrt! Broni dwie stuprocentowe sytuacje! Uderzał Zapała i Kolusz.
61. min - Bezuszka! Potężnie, ale wprost w obrońcę rywali.
61. min - Zaczynamy dogrywkę.

Koniec regulaminowego czasu gry.
60. min - Heroiczna postawa Unii została nagrodzona. Będziemy mieli dogrywkę.
59. min - Gruszka! Jak on tego nie strzelił? To mógł być decydujący cios. Fikrt broni jego uderzenie!
59. min - GOOOL! 3:3! Nie raz pisaliśmy, że Wojtarowicz to lis pola bramkowego. Dobrze się ustawił i popisał znakomitą dobitką
59. min - Sebastian Kowalówka nie trafił do pustej bramki.
58. min - Zapała wygrał wznowienie, strzał przez całą taflę oddał jeden z nowotarżan. Minimalnie niecelnie!
58. min - Michal Fikrt zjechał z bramki, a to oznacza, że oświęcimianie zagrają w sześciu przeciwko czwórce nowotarżan.
58. min - Trener Jirzi Szejba bierze czas.
58. min - Błąd przy zmianie w ekipie Podhala. Unia przed szansą na wyrównanie.
57. min - Oświęcimianie atakują. Widać, że chcą wyrównać.
56. min - Czas powoli zaczyna pracować na korzyść nowotarżan.
55. min - Podhale gra w pełnym zestawieniu.
55. min - Neupauer wprasował w bandę Bezuszkę. Zdaniem Tomasza Radzika wszystko było w zgodzie z przepisami.
54. min - Dwie próby Sebastiana Kowalówki, jedna Petera Bezuszki.
54. min - Unia w przewadze, ale póki co zamek rozgrywany metodą tysiąca podań.
53. min - Samarin trzymał kij Tabaczkowi. Kilka razy ewidentnie naruszył przepisy, ale mamy tylko dwuminutowe wykluczenie.
53. min - Gruszka! Poprawka Ogorodnikowa, ale Fikrt zdołał obronić oba strzały.
52. min - Szukają kontaktowego gola biało-niebiescy.
51. min - Piotrowicz dynamicznie wjechał do nowotarskiej tercji. Uderzył jednak minimalnie niecelnie.
50. min - Piękne, dalekie podanie Samarina do Ogorodnikowa. Rosyjski napastnik w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać bramkarza Unii.
49. min - Ale nic z tego nie wyszło.
48. min - Unia przez 39 sekund w przewadze.
47. min - Sebastian Kowalówka! Potężnie uderzył, ale nad poprzeczką.
47. min - Siły się wyrównują. Przewinił Damian Tomasik.
46. min - Ale znów mamy karę! Ondrzej Kasperlik wędruje na ławkę kar.
45. min - Sebastian Kowalówka sprawdził czujność Przemysława Odrobnego.
45. min - Gramy w pełnych składach.
44. min - "One timer" w wykonaniu Zapały! Fikrt zdążył się przemieścić.
44. min - Kasperlik! Niecelny strzał!
44. min - Trzeci rzut karny w tym meczu. Drugi dla Unii. Samarin starał się naprawić swój błąd, ale sfaulował Martina Kasperlika.
43. min - Krzysztof Zapała z niebieskiej, ale Michal Fikrt złapał gumę do raka.
43. min - Sygnalizowana kara dla Unii. Daneczek zahaczał Mateusza Michalaskiego.
42. min - Nowotarżanie szukają czwartego gola.
41. min Ładna akcja drugiego ataku nowotarżan, ale Fikrt jest na posterunku.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Soczyste uderzenie Gruszki po podaniu Biezaisa! Broni Fikrt.
39. min - Różański! Uderzał w kierunku krótkiego rogu. Minimalnie niecelne.
38. min - GOOOOL! 3:2! Ogorodnikow ze stoickim spokojem pokonuje Fikrta
38. min - Błąd Bezuszki i w sytuacji sam na sam znalazł się Ogorodnikow. Faulowany! Będzie rzut karny.
37. min - Kara dla Kamila Kapicy! Unia zagra w przewadze.
36. min - Coraz lepszy hokej oglądamy w Nowym Targu.
35. min - Teraz próba Tabaczka! Odrobny broni.
34. min - Różański od zakrystii. Fikrt zdążył się przemieścić i złączyć parkany.
33. min - Pichnarczik do Biezaisa! Dobra interwencja oświęcimskiego golkipera.
33. min - Ależ szybki jest Martin Kasperlik. Kolejny rajd w wykonaniu Czecha, uderzenie dalekie od ideału.
32. min - Gramy w pełnych składach. Podhale nic nie wskórało w tej przewadze.
31. min - Rozpaczliwie bronią się oświęcimianie. Michal Fikrt zanotował kilka ważnych interwencji.
30. min - Biezais jest już na lodzie. Nic poważnego mu się nie stało. Tymczasem na lodowisku nie pojawił się Adam Rufer.
29. min - Unia przez trzy minuty w osłabieniu.
28. min - GOOOL! 2:2! Potężne uderzenie Jaśkiewicza spod niebieskiej ląduje w okienku nowotarskiej bramki
27. min - Konsultacja sędziowska. Vosatko odesłany do szatni.
27. min - Ostre wejście Vosatki, Biezais zwija się z bólu. Później Vosatko zaatakowany kijem przez Różańskiego.
27. min - Vosatko też. Gramy w pełnych składach.
27. min - Tymczasem Michalski jest już na lodzie.
27. min - Dwie minuty karne dla Kowalówki.
26. min - Nowotarżanie próbują wyrównać. Grają coraz bardziej ofensywnie.
25. min - GOOOL! 1:2! Ależ szybki jest Martin Kasperlik przejechał koło nowotarżan jak strzała. Uderzył w słupek, ale guma odbiła się od nowotarskich defensorów i wpadła do bramki
25. min - Ale siły się wyrównują. Vosatko zahaczył Kolusza.
25. min - Ondrzej Kasperlik ośmieszył Mateusza Michalskiego popisując się pięknymi sztuczkami fizycznymi. Atak kolanem nowotarskiego napastnika i dwie minuty karne.
24. min - Jest na lodzie Ogorodnikow. Nic poważnego mu się nie stało.
23. min - Saur! Kolejna dobra szansa dla oświęcimian. Bron Odrobny.
22. min - Gruszka! Jego strzał ofiarnie zablokował Adrian Kowalówka.
22. min - Haas do M. Kasperlika. Strzał czeskiego napastnika, ale Odrobny jest na posterunku.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Bezuszka przez 20 sekund będzie jeszcze odpoczywał na ławce kar.

20. min - Martin Kasperlik uderzył z korytarza międzybulikowego! Broni Odrobny.
19. min - Dwie minuty karne dla Bezuszki. Kara wyższa dla Wielkiewicza zamiast napędzić, zdeprymowała oświęcimian. Popełniają coraz więcej błędów.
18. min - Przez nowotarską defensywę próbował przedzierać się Saur, a następnie Piotrowicz. Wynik pozostaje bez zmian.
17. min - Gruszka! Sprawdził czujność Michala Fikrta.
16. min - Prosty błąd techniczny Unii i kara za nadmierną ilość graczy na lodzie.
15. min - Oświęcimianie przez pięć minut będą grać w przewadze. Filip Wielkiewicz za faul na Adamie Ruferze otrzymał karę meczu. Unia niemal do końca pierwszej odsłony w przewadze.
15. min - W próbie nerwów lepszy Odrobny.
15. min - Rufer odniósł w tej sytuacji kontuzję i rzut karny będzie egzekwował Daneczek.
15. min - Rufer faulowany w sytuacji sam na sam przez Wielkiewicza i sędzia Radzik dyktuje rzut karny.
14. min - Kontra Unii. Martin Kasperlik wyjeżdżał na samotne spotkanie z Odrobnym, ale zgubił krążek. Ależ zły na siebie jest czeski napastnik.
14. min - Różański dobrze uderzał! Fikrt na posterunku.
13. min - Dwie minuty karne dla Adriana Kowalówki. Podhale zagra w przewadze.
12. min - Dużo strzałów oddają oświęcimianie. Odrobny ma szansę, by zrehabilitować się za ten błąd.
11. min - GOOOL! 1:1! Gruszka ładnie dogrywa do Zapały, a ten pewnym strzałem po lodzie pokonuje Fikrta
10. min - Gramy w pełnych składach.
10. min - Gębczyk! Potężnie z niebieskiej, ale bez efektu bramkowego.
9. min - Tor lotu krążka zmienił Tabaczek. Odrobny jest czujny.
8. min - Dwie minuty karne dla Kondraszowa. Unia zagra w przewadze.
8. min - Dobrze bronią się oświęcimianie. Na dodatek dokładniej konstruują dokładniejsze akcje.
8. min - Potężne uderzenie Damiana Piotrowicza! Tym razem Odrobny stanął na wysokości zadania.
7. min - Ogorodnikow z grymasem bólu na twarzy zjechał do boksu. Schodzi od razu do szatni
6. min - GOOOOL! 0:1! Ależ błąd Przemysława Odrobnego, który po lekkim uderzeniu Mateusza Gębczyka przepuścił gumę do siatki.
5. min - Rufer! Słupek uratował Odrobnego!
5. min - Gruszka! Szczęście uśmiechnęło się do oświęcimian.
4. min - Teraz Martin Kasperlik próbował niekonwencjonalnego dryblingu. Wrzucił gumę spod niebieskiej, ale wprost w deski nowotarskiego napastnika. Kontra, zatrzymana przez powracającego Kasperlika.
3. min - Na razie bez kąśliwych strzałów. Tempo spotkania też nie powala.
2. min - Teraz Pichnarczik popełnił błąd. Gdyby Paszek przejął gumę, miałby świetną okazję.
2. min - Na razie nerwowo w obu ekipach. Sporo niedokładności.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Odrobny i Fikrt.

- Wszystkich kibiców prosimy i zapraszamy do wsparcia portalu. Wystarczy kliknąć w reklamę na stronie głównej hokej.net a pomoże to nam w rozwoju. Dziękujemy.