06:43 2 min. Jakub Wanacki #5 Uderzanie kijem
12:22 2 min. Mateusz Zieliński #81 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:42 4 min. Dariusz Wanat #10 Wysoko uniesiony kij
26:30 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Przeszkadzanie
29:17 2 min. Jakub Wanacki #5 Rzucenie na bandę
30:54 2 min. Bogusław Rąpała #23 Zahaczenie
35:18 2 min. Michal Fikrt #37 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:14 2 min. Jakub Grof #27 Przeszkadzanie
49:33 2 min. Jakub Wanacki #5 Atak kijem trzymanym oburącz
49:33 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Uderzanie kijem
57:19 2 min. Jerzy Gabryś #17 Zahaczenie
Koniec!
60. min - GOOOL! 1:6! Krawczyk strzałem do pustej bramki pieczętuje zwycięstwo. Dobre podanie Majocha.
59. min - Goście dobrze rozgrywają zamek. Krążek wędruje jak po sznurku.
58. min - Dwie minuty karne dla Gabrysia. Katowiczanie maja szansę, by podwyższyć prowadzenie.
56. min - Gruszka sprytnym strzałem próbował pokonać Fikrta! Nie ma zmiany rezultatu.
55. min - Teraz przycisnęli katowiczanie. Bramkarz biało-niebieskich jest na posterunku.
53. min - Na bakier ze skutecznością są dziś oświęcimianie. Kreują okazje, ale brakuje dobrych jakościowo strzałów.
51. min - Grof jest już na lodzie.
50. min - Obustronne wykluczenie. Gębczyk i Wanacki.
50. min - Znów Paszek! Kolejna dobra interwencja katowickiego golkipera.
49. min - Paszek! O krok od pokonania Kosowskiego!
49. min - Dwie minuty karne dla Grofa. Unia ponownie w przewadze.
47. min - Odważniej zaczęli grać gospodarze. Oddają znacznie więcej strzałów. Czy przełoży się na bramki?
46. min - Teraz Gębczyk! Potężnie, ale Kosowski odbija gumę.
46. min - Vosatko z niebieskiej, "Kosa" odbija krążek .
45. min - Oświęcimianie wciąż grają na trzy formacje.
44. min - Kolejnych goli szukają też katowiczanie. Ofiarne interwencje oświęcimskich defensorów.
43. min - Zakotłowało się pod bramką "GieKSy". Uderzali Paszek i Malicki.
42. min - Saur z nadgarstka, Kosowski mrozi krążek.
41. min - Drobna wymiana uprzejmości pod bandą. Sędzia zdecydował się, że nie nałoży żadnych kar.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Wronka zaatakowany ciałem. Kawałek koszulki utknął w pleksi. Uwolnił go Martinka.
39. min - Katowiczanie pewnie prowadzą.
38. min - Gruszka wjechał do tercji. Uderzył z pełnego zamachu. Fikrt skróci kąt i odbił krążek.
38. min - Gramy w pełnych składach.
37. min - Znów dobra okazja bardzo aktywnego dziś Themara. Słowak aż złapał się za głowę.
36. min - A jednak jest kara dla... Michala Fikrta. Dziwna decyzja Pawła Breskego z Jastrzębia-Zdroju.
36. min - Piotrowicz zaatakowany bez krążka i po gwizdku przez Krawczyka. Kary nie ma.
35. min - Themar! Był o krok od hat tricka. Fikrt zdołał odbić ten strzał.
34. min - Gramy w pełnych składach.
33. min - Gębczyk uderzył z nadgarstka. Pewna interwencja Kosowskiego.
32. min - Teraz potężna bomba Martinki. Broni Fikrt.
32. min - Wanacki wychodząc z ławki kar znalazł się przed Fikrtem. Oświęcimski bramkarz wyjechał z bramki i wybił krążek.
32. min - Oświęcimianie boją oddać się strzał. Dużo wymian krążka. Za dużo.
31. min - Rąpała zahaczył Piotrowicza. Unia przez 23 sekundy w podwójnej przewadze.
30. min - Dwie minuty karne dla Wanackiego, który wprasował w bandę Paszka.
29. min - Tymczasem akcja biało-niebieskich, ale Wanat po podaniu Paszka nie znajduje sposobu na Kosowskiego.
29. min - Łopuski jest już na lodzie.
28. min - Piotrowicz! Ładna indywidualna akcja. Krążek po jego strzale podbity w ostatniej chwili.
28. min - Rohtla ładnie ukradł kilka sekund z osłabienia. Siadł na krążku.
27. min - Łopuski wędruje na ławkę kar.
26. min - Sporo błędów wciąż popełniają oświęcimianie. Mają problem z zawiązaniem akcji.
25. min - Trener Josef Dobosz bierze czas.
25. min - GOOOL! 1:5! Themar! Słowak wykorzystał sytuację sam na sam z Fikrtem.
24. min - GOOOL! 1:4! Przewaga wykorzystana! Strzał Wanackiego dobija Łopuski. Fikrt jest bez szans
24. min - Teraz Tabaczek wyprowadził kontrę. Uderzenie niecelne.
23. min - Dobrze bronią się oświęcimianie. Wyprowadzają nawet kontrę, Strzał Adriana Kowalówki broni Kosowski.
22. min - Cztery minuty karne dla Wanata za zranienie Sawickiego.
22. min - GOOOL! 1:3! Kolejna akcja i kolejny gol. Themar popisał się pięknym uderzeniem bez przyjęcia.
21. min - GOOOL! 1:2! Szybka akcja katowiczan. Łopuski uderzył z wysokości prawego bulika, Fikrt odbił gumę, a Martinka dobił ją do pustej bramki.

20. min - Z końcową syreną uderzał jeszcze Malasiński. Oświęcimski bramkarz na posterunku.
20. min - Wronka! Dał pokaz dobrego wyszkolenia technicznego. Jego uderzenie okazało się zbyt słabe, by zaskoczyć Fikrta.
19. min - Złe decyzje podejmują zawodnicy obu ekip. Zbyt długo holują krążek, rzadko decydują się na strzał.
18. min - Akcja pierwszej formacji: Rziha do Daneczka! Broni Kosowski.
17. min - Malasiński starał się złapać Fikrta na przemieszczeniu. Czeski golkiper łapie gumę.
16. min - Rozkręcają się oświęcimianie. Szansa Piotrowicza, ale jego "centrostrzał" mija o centymetry bramkę Kosowskiego.
15. min - Sebastian Kowalówka zza bramki do Jana Daneczka. Czeski napastnik nie miał zbyt dużo miejsca, by uderzyć.
15. min - Gry w przewadze to spory mankament oświęcimskiej Unii. Zieliński jest już na lodzie
14. min - Tabaczek uderzył po lodzie, gumę próbował przekierować Saur. Broni Kosowski.
13. min - Oświęcimianie w przewadze.
13. min - Ponownie Malicki! Ładnie przedarł się lewą stroną, ale został sfaulowany przez Zielińskiego. Dwie minuty karne.
12. min - GOOOL! 1:1! Wanat pomknął prawym skrzydłem, zagrał wzdłuż bramki do Malickiego, a ten mimo asysty obrońcy zdołał zamknąć akcję.
11. min - Szansa katowiczan. Malasiński zawinął z nadgarstka, ale gumę na swoje ciało przyjął Gabryś. Ofiarna interwencja.
10. min - Niedokładnie grają biało-niebiescy. Zbyt dużo nerwowości w ich szeregach.
9. min - Wanacki też opuścił ławkę kar. I mógł podwyższyć prowadzenie, ale uderzył niecelnie.
8. min - Zbyt czytelnie tę przewagę rozgrywają oświęcimianie.
7. min - Fin jest już na lodzie. Gramy 5 n 4.
7. min - Do Rohtli, siedzącego na ławce kar, dołącza Wanacki. Oświęcimianie przez 15 sekund w przewadze 5 na 3.
6. min - Daneczek! To powinien być wyrównujący gol. Uderzenie Daneczka, który niepotrzebnie przyjmował krążek, obronił Kosowski.
5. min - Kara dla Rohtli. Oświęcimianie zagrają w przewadze.
5. min - GOOOL! 0:1! Patryk Wronka wycofał do Wanackiego, a ten uderzeniem z nadgarstka w długi róg zaskoczył Michala Fikrta.
4. min - Mocno przycisnęli katowiczanie. Oświęcimianie mają problem, by wyjść
3. min - Daneczek strzałem od zakrystii próbował zaskoczyć Kosowskiego. Wynik pozostaje bez mian.
2. min - Na razie sporo niedokładności, ale takie są zazwyczaj pierwsze minuty.
1. min - Pierwsze wznowienie dla katowiczan.
1. min - W bramkach Fikrt i Kosowski.

Pierwsze piątki już na lodzie. Za chwilę zaczynamy

Trwa prezentacja drużyny Unii.

Spotkanie rozpocznie się o 18:10. Na razie nie wiemy, czym oficjalnie spowodowane jest to opóźnienie.