2:1 (1:0, 0:1, 1:0) Zakończony
2017-04-23
19:30
II runda / 2 kolejka
1:0 Tomasz Malasiński #16 ( Grzegorz Pasiut #18, Patryk Wronka #15 ) (+1) 5/4 19:56
KONIEC MECZU MAMY 3 PUNKTY.
60 min- Zacharczenko w boksie.
60 min- Ostatnia minuta.
59 min- Rozpoczynają się ostatnie nerwowe dwie minuty.
57 min- Gramy w pełnych składach.
57 min- Malasiński i Wronka! Co to były za okazje, ale szczęście dopomogło Zacharczence!
55 min- Kapitalne interwencje Odrobnego i obrońców i gramy w pełnych składach! Teraz kara za faul Isajenki. Kolusz był sam na sam.
53 min- Pasiut już na lodzie, Odrobny ratuje nas od straty bramki.
53 min- Gramy niestety 3 na 5. Czas dla Ukrainy.
51 min- Niestety przez najbliższe dwie minuty gramy w osłabieniu.
51 min- Rzucili się do ataku Ukraińcy, trybuny to podchwyciły i wspomagają swoich ulubieńców.
50 min- Hnidenko, dobra okazja, dostał podanie zza bramki, ale gąszcz nóg zablokował to uderzenie.
49 min- Nieco uspokoiło się to spotkanie.
47 min- GOOL 2:1!! Kapica sam pociągnął do przodu, ściął do środka, stracił równowagę po starciu z obrońcą, ale zdołał oddać strzał w samo okienko. Zacharczenko bez szans!
46 min- Dziubiński dobra indywidualna akcja, strzał z backhandu i zabrakło kilku centymetrów, aby krążek powędrował nad parkanem Zacharczenki.
45 min- Lalka miał idealnie wyłożony krążek do pustej bramki, ale pogubił się i nie trafił w niego.
44 min- Ofiarnie Kolusz blokuje strzał Tołstuszki.
43 min- Niestety prosty błąd i kara techniczna za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
43 min- Teraz w dużym zamieszaniu szansa dla Ukraińców, ale krążek na nasze szczęście powędrował obok słupka.
41 min- Wronka, dwie szanse i o mały włos nie mamy bramki, ale górą Zacharczenko.
41 min- Krążek dla Polski.

Małe problemy z rolbą i opóźnienie rozpoczęcia III tercji.

Syrena kończy II tercję, a po niej małe przepychanki, ale chyba obędzie się bez wykluczeń. Wyrównane spotkanie, strzały 19 - 19.
40 min- Cisną teraz nasi zawodnicy, dobra szansa Wronki, ale krążek gdzieś stracił impet i wyłapał go Zacharczenko.
39 min- GOOL 1:1! Ależ pech! Dziubiński podbił ręką krążek strzelony przez Błahego i zmylił tym wszystkich łącznie z naszym bramkarzem. Szkoda.
39 min- Rompkowski z nadgarstka z dystansu, ale broni Zacharczenko.
38 min- Łopuski sam, ale strzał obok bramki.
37 min- Babyneć indywidualnie, ładny zwód, ale dobrze broni Odrobny.
36 min- Chmielewski wrzucił na bramkę i zyskujemy wznowienie w tercji ataku.
35 min- Krążek ucieka Ukraińcom, a Dziubiński melduje się już na lodzie.
33 min- Pobiodonoscew potężnie z niebieskiej, a krążek po interwencji Odrobnego ląduje na siatce okalającej taflę.
33 min- Niestety kara dla Dziubińskiego, bronimy się w czwórkę przez 2 minuty.
32 min- Butsenko z najbliższej odległości, ale na posterunku nasz golkiper.
31 min- Lalka próbował z prawego bulika, dobrze broni Odrobny.
30 min- Uwolnienie Ukraińców, długi okres bez zmian.
28 min- Hnidenko już na lodzie. Dobry okres przewagi.
27 min- Bryk mocno z bulika, świetny strzał, ale broni Zacharczenko.
26 min- Wajda z najazdu po podaniu Pasiuta, ale skrócił kąt Zacharczenko i nie dał się pokonać.
26 min- Hnidenko uderzał kijem Odrobnego i znów przez dwie minuty mamy szansę gry w przewadze.
25 min- Ałeksiuk mocno z niebieskiej, ale niecelnie. Bronimy się wybiciem na uwolnienie i znów nie możemy przeprowadzić zmiany.
25 min- Nadal bez celnego strzału w tej tercji Ukraińcy.
23 min- Urbanowicz zmienił tor lotu krążka, ale niestety boczna siatka.
22 min- Chmielewski po dobrym podaniu z akcją 2 na 1, postanowił sam zakończyć akcję z backhandu i parkanem odbił to Zacharczenko. Świetna interwencja.
21 min- Wznawiamy grę, krążek dla naszej kadry.

Koniec I tercji. Kilka dobrych zmian naszych zawodników, ale nadal trzeba być uważnym, gdyż Ukraińcy na pewno się nie poddadzą. Strzały 8 - 10.
GOOOL 1:0! Przewaga wykorzystana! Pasiut obsłużył podaniem zza bramki Malasińskiego, krążek najpierw odbił się od słupka, a potem wleciał do bramki w sporym zamieszaniu. Prowadzimy!
20 min- Kolusz wepchnięty w bramkarza przez Pobiodonoscewa i Ukrainiec otrzymał 2 min. kary.
19 min- Malasiński! Słupek zadźwięczał na hali.
18 min- Urbanowicz z bliska z backhandu, minimalnie obok słupka.
16 min- Łopuski próbował z ostrego kąta, ale nie dał się zaskoczyć bramkarz Ukrainy.
15 min- Bryk objechał bramkę i próbował z backhandu, z najwyższym trudem obronił to Zacharczenko.
13 min- Chmielewski w akcji 1 na 1, ale dobrze interweniuje obrońca i nic nie wyszło z tej akcji.
12 min- Pociecha już na lodzie.
11 min- Była dobra szansa na kontrę w osłabieniu, ale podanie do Pasiuta niecelne.
10 min- Pierwsza kara, przez najbliższe dwie minuty będziemy bronić się o jednego zawodnika mniej.
9 min- Ostatnie minuty na korzyść Ukrainców, nasi zawodnicy mają problem z zawiązaniem akcji. Strzały do tej pory 9 - 2 dla rywali.
8 min- Tołstuszko niebezpieczny strzał z niebieskiej, krążek przeleciał tuż obok słupka.
6 min- Malasiński z klepy, dobrze interweniuje Zacharczenko.
5 min- Lalka wjechał przed naszą bramkę, ale dobra interwencja Bryniczki, który wybił krążek.
4 min- Kuźmik miał fantastyczną okazję po strzale z bulika, pięknie łapie do raka Przemysław Odrobny.
4 min- Nieźle wygląda nasza gra na początku, zupełnie inaczej niż wczoraj.
2 min- Dobry pressing Polaków i Ukraińcy nie mogli przez długi czas wyjść z tercji.
1 min- Lalka z najazdu, broni Odrobny.
1 min- Gramy! Krążek dla naszej kadry.
0 min- Zawodnicy już na lodzie, za chwilę zaczynamy!

Witamy z Kijowa. Już za chwilę początek drugiego meczu naszej reprezentacji. Rywalem będą gospodarze - Ukraina, która swój pierwszy mecz przegrała 3:5 z Węgrami. Zapowiada się emocjonujące widowisko, któryś z zespołów pozna dziś smak zwycięstwa.