19:15 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Ostrość
25:36 2 min. Mateusz Strużyk #40 Zahaczenie
29:10 2 min. Piotr Winiarski #9 Uderzanie kijem
29:28 2 min. Hampus Falk #69 Przeszkadzanie
31:48 2 min. Adam Skutchan #27 Rzucenie na bandę
38:32 2 min. Rafał Ćwikła #26 Wysoko uniesiony kij
47:16 4 min. Dmytro Szczerbakow #16 Ostrość
47:16 4 min. Jauhienij Żylinski #94 Ostrość
48:17 2 min. Uładzimir Michajłau #23 Zahaczenie
48:22 2 min. Michał Kalinowski #19 Uderzanie kijem
53:43 2 min. Adrian Jaworski #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:28 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
57 min. Tym razem o czas poprosił trener przyjezdnych z Trójmiasta.
57 min. Zapowiada się emocjonująca końcówka.
57 min. Trener drużyny gospodarzy poprosił o regulaminowy czas 30 sekund.
57 min. GOOOL! 2:3! Strzelcem drugiej bramki Miłosz Lidtke, który wykorzystał podanie Daniela Minge.
56 min. MH Autoatyka Gdańsk została ukarana karą techniczną za nadmierną ilość graczy na lodzie. Torunianie będą występować przez ok. 105 sekund w przewadze.
55 min. Gdańszczanie na spalonym.
54 min. Tym razem na ławce kar ląduje Adrian Jaworski
53 min. Zakończyły się kary nałożone na Żylinskiego i Szczerbakowa.
50 min. 1:3! Bramkę w podwójnej przewadze dla gości zdobywa Adam Skutchan.
49 min. Następna kara. Na ławce kar ląduje Michał Kalinowski. Gdańszczanie będą grać 5 na 3.
49 min. Kolejna kara. Tym razem sędziowie skierowali na ławkę kar Uładzimira Michajłaua.
48 min. Bójka na Tor Torze. Na lawce kar ląduje Jauhien Zhylinski i Dymitar Szczerbakow karą 4 minut za ostrość w grze.
48 min. Silny strzał Winiarskiego, jednak broni Witkowski.
47 min. Kalinowski wprost w golkipera MH Automatyki.
47 min. Kąśliwy strzał Wachowskiego broni Studziński.
46 min. Mogło być grożnie,lecz Kukuszkin niecelnie podaje do Fraszki.
45 min. Próbował Skutchan, ale krążek ląduje daleko obok bramki.
44 min. Zaiskrzyło pod bramką Studzińskiego, jednak obyło się bez wykluczeń.
44 min. Jeszcze jeden- śpiewają toruńscy kibice.
43 min. Stalowe Pierniki próbują pojść za ciosem, jednak czujnie w bramce Witek.
42 min. 1:2! Gospodarze zodbywają kontaktowego gola, którego autorem jest Michał Kalinowski.
41 min. Torunianie w pełnym składzie.
41 min. Rozpoczynamy trzecią tercję.

40 min. Konie drugiej tercji. Początek trzeciej tercji ok.20.00.
39 min. Na lawce kar za grę wysokim kijem ląduje Rafał Ćwikła.
39 min. Na lodzie leży Josepher, jednk po chwili wstaje o własnych siłach i skierował się do swojego boksu.
38 min. Lidtke obok bramki.
37 min. Póki co w lepszych humorach licznie przybyci kibice gości z Trójmiasta.
36 min. Próbują torunianie, lecz żaden strzał nie odnajduje drogi do siatki bramki strzeżonej przez Witkowskiego.
32 min. Nesta ponownie nie wykorzystuje gry w przewadze. Nadal bez zmiany wyniku na Tor-Torze w Toruniu.
32 min. Kolejna kara dla gości. Tym razem za rzucenie na bandę ląduje Adam Skutchan.
32 min. Zakończyły sie kary nałożone przez sędziów na zawodników obu drużyn.
30 min. Kara dla gości. 2 minuty za przeszkadzanie otrzymuje Hampus Falk.
30 min. Za uderzanie na ławkę kar skierowany został Piotr Winiarski.
29 min. Drużyna z Gdańska gra już w pełnym składzie. Nesta nie potrafiła wykorzystać okresu gry w przewadze, a lepsze wrażenie pozostawili po sobie przyjezdni.
28 min. Torunianie na spalonym. Póki co gospodarze nie mogą stworzyć sobie dobrej okazji do zdobycia kontaktowego gola.
27 min. Próbował Gościński, jednak sytuacja zażegnana została przez obrońców drużyny z Torunia.
26 min. Na ławce kar ląduje Mateusz Strużyk za zahaczanie.
26 min. Gdańszczanie na spalonym.
23 min. Uderza Michajłau. Z problemami broni Witkowski.
21 min. Zyliński prosto w bramkarza gości.
21 min. Torunianie w pełnym składzie.
21 min. Zaczynamy drugą tercję . Pierwsze wznowienie dla MH Automatyki Gdańsk.

20 min. Koniec I tercji. Początek drugiej odsłony ok. godz. 19.15.
20 min. 0:2! Gdańszczanie zdobywają kolejną bramkę! Adrian Kastel -Dahl dobił strzał Josephera z najbliższej odległości a krązek przeleciał między parkanami.
20 min. Zaiskrzyło na lodzie po faulu na Dołędza. Najaktywniejsi Podsiadło i Marzec, za co zostali ukarani przez sędziów karą 2 minut za nadmierną ostrość w grze.
19 min. Minge prosto w bramkarza.
19 min. Na ławce kar ląduje Rafał Ćwikła za zachaczanie.
18 min. Toruńscy kibice domagają się gola dla swojej drużyny.
16 min. Sporo niebezpiecznych sytuacji dla gości, ale szczęście póki co mają gospodarze.
15 min. Kourach próbował strzelić w okienko, jednak strzał odbija golkiper gości.
13 min. Marzec tuż nad poprzeczką.
12 min. Gramy w pełnych składach. Kąśliwy strzał Fraszki, broni z problemami Witkowski.
11 min. Niecelny strzał Wiśniewskiego na bramkę strzeżoną przez Witkowskiego.
10 min. Obustronne wykluczenie zawodników! Na ławkę kar skierowani zostali za uderzanie kijem Sebastian Wachowski i Bartosz Fraszko.
10 min. Coś niesamowitego! Fraszko wyszedł sam na sam, wydawało się że jest bramka, ale Witkowski obronił ten strzał.
9 min. Skólmowski próbowal wrzucić na bramkę, zasłoniety Witek nieomal mógł stracić bramkę.
8 min. Grożna kontra gospodarzy, ale niecelnie podawal Mogiła.
7 min. Przewagę w tym spotkaniu mają gościez Gdańska.
6 min. Goście wyszli z kontrą jednak czujnie zachował się Żyliński.
5 min. Marzec z bulika, krążek zbija Studziński.
4 min. Torunianie w pelnym składzie. Gościom zabrakło wykończenia, aby wykorzystać okres gry w przewadze.
3 min. Zachary niecelnie z niebieskiej.
1 min. 0:1! Wachowski z niebieskiej, krążek wypuszcza Studziński. Całą tą stytuację wykorzystał Polodna strzałem pod poprzeczkę.
1 min. Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla gospodarzy,

Na lodzie pojawili się już hokeiści obu drużyn.

Już za chwilę początek pierwszego spotkania o utrzymanie w Polskiej Hokej Lidze pomiędzy Nestą Mires Toruń a MH Automatyką Gdańsk.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#1 Michał Plaskiewicz B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 3 3.02 32 32 0 0 0 0 90.63 59:40 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#12 Miłosz Lidtke PO 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Uładzimir Michajłau ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Marcin Wiśniewski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Jauhienij Żylinski LO 0 0 0 0 0 -1 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MH Automatyka Gdańsk
#22 Tomasz Witkowski B 2 2.00 24 24 0 0 0 0 91.67 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0