26:31 2 min. Władysław Grajewski #31 Natarcie
36:13 2 min. Kalvis Ozols #99 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:12 2 min. Rafał Ćwikła #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:28 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
49:07 2 min. Władisław Troszyn #81 Przeszkadzanie
52:08 2 min. Jakub Stasiewicz #82 Rzucenie na bandę
56:55 20 min. Marek Strzyżowski #80 Kara meczu za niesportowe zachowanie
56:55 5 min. Marek Strzyżowski #80 Ostrość
57 min. Znowu zawrzało na lodzie. 5 minut i karę meczu za niesportowe zachowanie otrzymał Marek Strzyżowski!
56 min. Katowiczanie na spalonym.
53 min! Goooool! 5:2! Tym razem Grajewskiego pokonuje Siegiej Kukuszkin! Asystuje Bartosz Fraszko! Świetny okres gry Nesty Mires Toruń!
53 min! GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 4:2! Bartosz Fraszko pokonuje Władysława Grajewskiego! Wzmaga się doping dla torunian na trybunach.
53 min. Jakub Stasiewicz ukarany karą 2 minut za rzucenie przeciwnika na bandę. GKS Katowice będzie występować w przewadze.
52 min. Obie drużyny występują w pełnych składach.
50 min. Kolejna kara. Tym razem za ostrość w grze na ławkę kar skierowany został Władisław Troszyn.
49 min. Nesta Mires Toruń ukarana została karą techniczną za nadmierną ilośc graczy na lodzie.
47 min. Za nadmierną ostrość w grze na ławce kar wylądowali Piotr Husak i Ryan Barlock.
46 min. Mogiła wprost w bramkarza.
45 min. Groźna akcja gości. Broni Mateusz Studziński.
45 min. Trwa oblężenie bramki GKS-u. Póki co bez zmiany rezultatu.
41 min. Początek trzeciej tercji środowego spotkania.

40 min. Kolejne spięcie na Tor-Torze . Tym razem sędziowie nie ukarali żadnego z zawodników.
40 min. Katowice na spalonym.
40. min. Ćwikła ląduje na ławce kar za spowodowanie upadku przeciwnika.
39 min. Katowiczanie w pelnym składzie Torunianie nie potrafili wykorzystać okresu gry w przewadze.
37 min. Fraszko uderza wprost w bramkarza. W Toruniu nadal zatem bez zmiany wyniku.
37 min. Kolejna kara dla Ozolsa za spowodowanie upadku przeciwnika. Po raz kolejny toruńscy hokeiści będą grać w przewadze.
35 min. Zamieszanie pod bramką zespołu z Katowic. Górą Grajewski.
30 min. W zespole Nesty nastąpila zmiana bramkarza. Michała Plaskiewicza zastąpił Mateusz Studziński.
27 min. Zawrzało na Tor-Torze jak jeden z sędziów odgwizdał spalonego. Na ławce kar lądują Piotr Naparło i Kalvis Ozols. Ponadto dwie minuty otrzymał bramkarz drużyny z Katowic, Władysław Grajewski.
25 min. 3:2! Strzelcem kontaktowej bramki dla Katowic Władyslaw Troszyn.
23 min. Groźna akcja GKS-u, ale broni Plaskiewicz.
22 min. Koniec pierwszej z kar nałożonej na Miłosza Lidtke.
21 min. Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. Zaiskrzyło na Tor-Torze. Miłosz Lidtke ukarany karą dwuminutową za atak z tyłu oraz karą 10-minutową za niesportowe zachowanie.
20 min. 3:1! Strzelcem pierwszej bramki dla GKS-u Martins Porejs.
18 min. Na ławce kar ląduje Jakub Stasiewicz za zahaczanie.
17 min. 3:0! Tym razem zdobywcą bramki Adrian Jaworski.
16 min. Tauron KH GKS Katowice ukarany karą techniczną za nadmierną ilość zawodników na lodzie.
15 min. Gospodarze w pełnym składzie.
13 min. Na ławkę kar za trzymanie skierowany został Artur Kourach.
12 min. 2:0! Piękna akcja Nesty Mires Toruń! Jarosław Dołęga wykorzystał podanie Piotra Winiarskiego.
11 min. Katowiczanie na spalonym.
11 min. Trachanow obok bramki.
11 min. Strzał Fraszki broni Grajewski.
10 min. Torunianie na spalonym.
9 min. Strzał Jarosław Lorka broni Michał Plaskiewicz.
5 min. 1:0! Strzelcem premierowego gola w środowym spotkaniu powracający po kontuzji Miłosz Lidtke.
5 min. Na ławkę kar powędrował Władisław Troszyn za spowodowanie upadku przeciwnika.
4 min. Naparło zatrzymany przez obrońców gości z Katowic.
3 min. Goście na spalonym.
1 min. Pierwsze wznowienie dla GKS-u Katowice.

Spotkanie poprzedziła minuta ciszy poświęcona niedawno zmarłemu Marcinowi Czerwińskiemu, który w przeszłości był m.in. zawodnikiem Pomorzanina Toruń i sędzią hokejowym.

Zakończyła się rozgrzewka. Za niespełna dwadzieścia minut początek ostatniego w rundzie zasadniczej spotkania na toruńskim Tor-Torze.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>