11:47 2 min. Petr Kalus #40 Atak kijem trzymanym oburącz
13:10 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:50 2 min. Petr Kalus #40 Trzymanie przeciwnika
20:00 2 min. Krzysztof Zapała #19 Zahaczenie
21:46 2 min. Dariusz Gruszka #79 Zahaczenie
26:27 2 min. Dariusz Gruszka #79 Zahaczenie
31:38 2 min. Krystian Dziubiński #61 Przeszkadzanie
33:20 2 min. Kasper Bryniczka #13 Trzymanie przeciwnika
34:45 2 min. Alaksandr Syrej #4 Zahaczenie
36:41 2 min. Dariusz Gruszka #79 Uderzanie kijem
36:41 2 min. Patrik Svitana #71 Przeszkadzanie
47:25 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Trzymanie przeciwnika
60. min - W tej tercji nie oglądaliśmy bramek. W derbach Małopolski Cracovia wygrywa z Podhalem 4:2!
60. min - Czas dla Podhala
57. min - Syrej ostro wszedł barkiem w Kruczka i powalił go na ziemię. Wszystko odbyło się jednak zgodnie z przepisami.
55. min - Mocne uderzenie Drzewka z prawego bulika i pewnie parkanem broni Kapica.
50. mn - Mateusz Michalski z lewego bulika oddał kąśliwy strzał, ale Radzik odbija rękawicą.
47. min - Po chwili z prawej strony na szybkości uderzał Gruszka. Radzik to jednak pewny punkt krakowian i bez problemów broni uderzenie.
47. min -Damian Kapica przedarł się przez obrońców i ze środka tercji uderzył na bramkę gości. Na wykroku kijem broni jednak golkiper. To dobry mecz młodziutkiego Błażeja Kapicy!
46. min - Jencik do Chovana, a ten przy prawym słupku strzela niecelnie. Festiwal błędów na krakowskim lodowisku.
44. min - Wielbłąd krakowskiej defensywy! Obrońcy mistrza Polski nie przejęli krążka, do którego dopadł Hautunnen i popędził na bramkę Radzika. Fin jednak uderzył mocno niecelnie.
42. min - Svitana popędził lewą stroną i Kapica miał spore problemy z wybronieniem uderzenia. Bramkarz nowotarżan odbił krążek, na który czekał już Drzewiecki. Na szczęście dla gości nie było bramki.
41. min - Początek III odsłony. Czy Podhale wróci do gry?

40. min - Koniec II tercji. Cracovia prowadzi 4:2, ale Górale z pewnością nie powiedzieli ostatniego słowa!
37. min - GOOL! Krążek zatańczył na linii bramki Podhala, dopadł do niego Svitana i podwyższył prowadzenie Cracovii. Można mieć wątpliwości czy nie było spalonego w polu bramkowym, ale sędziowie uznają gola!
32. min - GOOL! Gdy na ławce kar siedział Dziubiński technicznym i niezbyt mocnym strzałem strzałem ze środka tercji gola zdobył Zapała!
28. min - Gruszka po raz kolejny na ławce. Cracovia nie potrafi rozegrać przewagi. Z bliska uderzał Dziubiński, ale to nie mogło zaskoczyć Kapicy
23. min - Zabójcze 1,5 minuty! Najpierw w podwójnej przewadze z przestrzeni międzybulikowej trafił Rompkowski, a pół minuty później po rozegraniu zamka strzeliłUrbanowicz! Cracovia prowadzi już 3:1!!!
22. min - Iossafov z prawej strony mocno huknął w parkany Radzika, po chwili gra przeniosła się pod bramkę Podhala i w doskonałej okazji był Kruczek, ale nie zdołał pokonać Kapicy
21. min - Rozpoczynamy II odsłonę

20. min - Konic I tercji! Po obiecującym początku Cracovia spuściła z tonu, co skrzętnie wykorzystało Podhale! Jak głosi nasze standardowe hasło: "Emocji na pewno nie zabraknie!" :D
19. min - Znów na ławce Kalus!
18. min - GOLL! 1:1 - Przed bramkę wjechał Gruszka i z lewego bulika zaskoczył Radzika.
17. min - Znów dobra okazja Kalusa. Czech na szybkości ze środka tercji huknął na bramkę, ale parkanami odbija Kapica.
15. min. - Podhale mimo oblężenia krakowskiej bramki nie potrafiło zdobyć gola. Gospodarze już w komplecie.
13. min - Cracovia w podwójnym osłabieniu. Na ławce Urbanowicz!
12. min - Kalus na ławce. Z tej sytuacji cieszą sie krakowscy fotoreporterzy, którzy mogą uchwycić w obiektywie nowego gracza Craxy!
11. min - Cracovia się rozkręca. Tym razem Svitana uderza z prawego bulika, ale wprost w parkany nowotarskiego golkipera.
11. min - Doskonała okazja! Urbanowicz na prawo do Kapicy, ten miał przed soba odkrytą bramkę, uderzył, ale niestety tym razem skuteczność zawiodła nowotarżanina w krakowskich barwach!
9. min - Kalus sam na sam nie zdołał pokonać bramkarza.
8. min - Kąśliwy strzał Kruczka z prawego bulika. Na posterunku jednak czuwa Kapica.
7. min - Po wznowieniu Damian Kapica przy prawym słupku miał tylko przyłożyć kij. Niestety nie trafił dobrze w krążek.
5. min - GOOL! Svitana z bliska nie daje szans Kapicy! Dobre podania Drzewieckiego i Sinagla!
4. min - Krakowianie nie wykorzystali przewagi
1. min - Tomasik ląduje na ławce kar
1. min - Pierwszy krążek dla miejscowych

Witamy serdecznie z zimowego Krakowa! Krakowianie wyjechali na lód w mikołajowych czapkach :)

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>